IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
8. dub 2010

ne já nebyla ve vaně,ale na procházce se psem.jenže je to o nerva s ní.Je to prasut největší,co ta do tý mordy strčí 🙄 chtěla žrát hovno-fuj 😠 😠 no a furt leze do rybníků

coko.joko
8. dub 2010

medu,tak prochajda,to je super...no fufinka vi co je asi dobreho 😀 😀 😀
tak ja uz jsem krasna a jedu smer doky a pak koupit kameru......tak zatim paaaaa

meduna
autor
8. dub 2010

jo,dobře pořiď u dokyho 🙂 a při kupu taky 🙂

coko.joko
8. dub 2010

tak jsem doma...ufff.....tak u dokyho vse v poradku...jsem pry uzavrena jak hrad a tak rodit nebudu jeste...podle dokyho zacinam v sobotu 36tyden.....jinak nas malicky chlapecek ma uz 2800g.....
medu nakup se zdaril mam kameru a vse k tomu,akorad si ted k tomu sednou a vse poradne vystudovat co a jak.....abych se s tim naucila...... 😉 ted jsu udelat vecu.....a pak mrknu....

meduna
autor
8. dub 2010

ahoj hrade 😀 na kolik to tak odhaduješ až je narodí?kolik stála kamera

coko.joko
8. dub 2010

ty medu ja nevim,myslim a davam sazku,ze to bude okolo 4 kil.......vic nechci.........kamera stala nejdriv 250 euro a pak jsem nasla za 140euro a k tomu karty GB dve a tazku a DVD a vse vyslo na 200euro to jde.... 😎 tak mam radost..........

meduna
autor
8. dub 2010

ty vole,to myslíš,že ještě tolik poroste? 😕 😕 😕 prej víc nechci,no von se tě tak bude ptát 😀 😀 😀 tak to je super cena a kde jsi to kupovala,v media?nebo tevi

lenkacar
8. dub 2010

čoko přála bych ti mimi kolem 3,5kg to je tak akundrát 😉 ,abys moc netrpěla a neměla natrženej kakaovej domeček 😕

lenkacar
8. dub 2010

kolik to je na naše?u nás asi digi 11tis. má pevnej disk a brašna 500kč

meduna
autor
8. dub 2010

podle toho jakej je kurz.já nevím kolik je teď euro

coko.joko
8. dub 2010

medu,to me by stacilo taky okolo 3500g to je akorad....ale ten muj doky porad strasi,ze me roste moc bricho tak me vzdy tak vyblbne 😵 my kupujem jen v media...meli tam na tuhle slevu a ten pan nam rikal.pokud to mame na to nase toceni,ze staci fakt tahle,ale je na kartu a tak se s tim musim na ucit.... 😀 😀 pak se to bude nahravat na DVD...pred tim jsem mela na kazetky,ale ja idiot v lete jsem ji asi spalila a tak nejde..... 😵
leni,no kakaovou dirku,bych chtela mit celou,ale tady kdyz je ditko vetsi nez 4 kila tak to pry jde hned na cisare,takze bych byla dole krasna 😀 😀 jinak to vyslo na 3.500kc plus minus a ta brasna plus ty karty tak asi vse za 4 500kc...jsme spokojena moc dobry kup.....

lenkacar
8. dub 2010

nevim co to je na kartu ,já se v tom vůbec nevyznam..ale cena pěkná 😉 máte taky dotykovou?to kupoval vladís ,že prej se toho na ten disk hodně vejde ,já jsem technickej anti ..takže se ráda poučim..to je hrozný furt přemejšlim jestli jsem něco nezapomněla udělat v práci ..to bude zase noc ..já kdybych měla nějakou zodpovědnoast za lidský životy tak si to snad švihnu ..mám hroznou povahu

coko.joko
8. dub 2010

leni,tak to jsme dve ja tomu taky nerozumim a dneska ten chlap neco mlel a kdyz odesel tak jsem rekla cokotatovi,ze nevim co chtel a vubec nevim o cem mluvil.....na kartu myslim,ze je to na SDHC kartu to je neco jako GB karta do fotaku...ne my mame jeste dotykovou ja jsem nechtela bez dotykovou by byla porad upatlana obrazovka.....ale jak rikas ty ja tomu nerozumim taky,takze hlavne,ze to bude tocit a to me staci...... 😀 😀
no doufam,ze si zamkla a o nic jineho nejde a kdyby jo udelas zitra.......ja jsem jednou v praci zapomela zavrit okno u zmrzliny a v noci se me o tom zdalo a tak jsem idiot tam jela a fakt to okno bylo otevreny a ja musela budit vedouciho a ten byl tak nasrany,ale zase mohl bejt rad,ze se mu nic nestratilo a hlavne,ze ho nevykradli 😀 😀 no zazitky super.....

dadous
9. dub 2010

😕 tak kdepak dneska jste? 😕

liptonek
9. dub 2010

tadyyyyyyy

dadous
9. dub 2010

😀 se tady nějak míjíme 😀

coko.joko
9. dub 2010

dad,to mas pravdu.... 😀

dadous
9. dub 2010

ak ja jsem, doufam, uspala žrouta 😕 😀

coko.joko
9. dub 2010

to bude urco spat az do rana ted 😀

dadous
9. dub 2010

no to nevím, furt se tam kroutí, ty prdy nam davaj zabrat 😝

coko.joko
9. dub 2010

chudak Nikolka,ma prdiky a davas ji na to neco??

dadous
9. dub 2010

no jo nějaky kapky, ale ty moc nezabíraj, tak budem muset sjet do polska pro lepší 😅

dadous
9. dub 2010

ježiš voni zas davaj kamenak 😕 na to jsem pořad dokola koukala jak jsem ležela v nemocnici 😅
coko tak si myslím že budeš taky jedna z nas co budou rodit přesně na termín 😀 i když ja si k tomu pomohla asi těma oknama 😵

coko.joko
9. dub 2010

dad a co fen jak to dela marhul 😉

coko.joko
9. dub 2010

dad,ja nechci uz bejt tak dlouho tehu....me by stacilo jeste tak 3 tydny a pak mit klid....ted me vzdy pichne a zacne me tak bolet bricho,ze si rikam,ze to se neda vydrzet dlouho....ale jak me rekl vcera dr.ze jsem zavrena jak hrad,tak nevim......

dadous
9. dub 2010

fen nam nezabíra 😖
no jo ted maš před sebou ty nejhorší tydny, ale ono to uteče 😵 fakt neboj 😵

coko.joko
9. dub 2010

prave ja bojim cim dal vic..... 😉 jsem srabotka.....
a co masirovat brisko.....ja jsem si myslela,ze na prdiky prave trpi jen kluci.....

dadous
9. dub 2010

to jo masíruju pořad, jenže pak se nadlabne a je to nanovo 😠 no jak vidíš tak i holky, je to to samy jako u Lukaše 😠 ja už se pomalu bojím něco sníst 😅 a dost těžce ted ujíždím na sladkym 😕

coko.joko
9. dub 2010

tak myslis,ze to je tim jak se stravujes...tak mrknout na net co se muze a nemuze a nemuze jist.........sladky,tak to me teda prestalo uplne ted chutnat 😉
kde jsou dnes vsechny 😕

dadous
9. dub 2010

no ja v těhu taky sladky moc nemusela, ale ted jsem jak utržena ze řetězu 😅
no asi se věnujou rodinam 😵 mě dadouš odjel do prace na noční 😢