• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
ty ještě nespíš jo :sunglasses:
10. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, mlada ma svuj den, ted už je teda 40 minut klid :confused: tuk tuk :sweat_smile:
10. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak je ta první fotka a ten pařez tam,tak to je Fufiny chcací :grinning: krapet na vrtulník blafala,se jí tam nějak nezdál :grinning:
autor
no jo asi se chce mazlovat :dizzy_face:
:grinning: no jo se bala o pařez :grinning: se sní mazluju celej den :sweat_smile:
10. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsem byla na kukandě v dětským a chtěla jsem něco pro Nikolku,ale ty hrůzy co maj :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nepraktický věci,samá guma a barevný jak na papagáje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je majinká a potřebuje mazlící jednotky :dizzy_face: víš jak:i ženy mají své dny :grinning:
10. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo medu ale po čtvrt hodinach to je dost naročny, jsem zvědava na tu noc :confused:
no hele ja jsem se rozjela v nakupovani, sice jen z bazarku ale poslední utrata byla litr :stuck_out_tongue_closed_eyes: samy ružovy sračičky :grinning:
10. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
růžová se mi taky líbí,ale to co jsem viděla dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: taková debilně přeslazená :stuck_out_tongue_closed_eyes: a všechno jen tričko a kalhoty,to se mi zdá debilní na miminko,si jako myslím,že by jí to škrtilo
10. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a třeba jí to mlíko nestačí :confused:
10. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím možny je slaby, ale teče toho dost :sweat_smile:
10. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moje sestřenka když kojila,tak ho nějak zvážila před a po,ale zab mě nevím proč :confused:
no a co vím od mojí matky,tak ta mě kojila jak divá a já furt řvala,asi jsem měla furt hlad,tak mě překojovala a já pro změnu blila jak šakal :grinning: no a vysrala se na to a dala mi sunar a byl klid
10. dub 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už vím,asi aby věděla jak přibírá.no došlo mi to později,bloncka :grinning:
10. dub 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2738422
Oskárek bez vlásků,toje ten jak ho mám u sebe ve fotkách
10. dub 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no vona pravě neblije :confused: a sestřenka ho važila aby věděla kolik vysosnul :sweat_smile:
10. dub 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee proč ho ostříhaly? ma krasny očička :dizzy_face:
10. dub 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no protože si ho plet každej s holčičkou :confused: oni všichni maj krásný oči.sestřenkamá tři kluky a ty jsou tak pěkný.jeden bude mít ve čtvrtek 15 :astonished: to je běs,já ho přebalovala a už je to takovej klacek.on si dal na facebook fotku kde je s Monikou a ještě s Oskárkem a holky si myslej ,že je táta :grinning:
10. dub 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak chce být asi jen přisátá :dizzy_face:
hele,já mám tu sousedku,ta porodila v prosinci a ještě nemaj kočárek :astonished:
10. dub 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ta Kobli,ještě nedala fotku co
10. dub 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :grinning: však my taky ne, ale je objednanej tak doufam že příští tejden už dojde :angry:
koblížci ještě asi nemaj zapojenej net, jsou v tom novym bytě
10. dub 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a to s ním sousedka ještě nebyla venku? :confused:
10. dub 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,ale ona porodila v prosinci :confused: jsen koukala jak to dělaj a místo vycházky,otevřou okno :grinning: Ta malá furt brečí,kolikrát v noci se vzbuím,protože ji slyším jak brečí,je to jako bych měla dítě tady u nás :grinning:
10. dub 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne,jen jí někdy narve do auta a jede k rodičům :sweat_smile: pokaždý jak mě potká na chodbě mě pozve,já ji pochovám,pochválim jak je pěkná a jdu dom
10. dub 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se nedivím :angry: jsem dneska taky říkala, že až budem chodit ven že bude asi líp spat :sweat_smile:
10. dub 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to na něj nemaj nebo proč?
10. dub 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu prdět do peřin, pa pa :pensive:
10. dub 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem si stahovala z Romana poče fotky,tak sem se zasekla krapet :unamused: no asi na něj nemaj,bo co :confounded: je to divná familie,perou se ,používaj k tomu nože a řvou jak hovada u toho :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím..v rusku se hluboký kočíky ani nevedou .. :grinning: :grinning: :grinning: tam to nosej v povijanu po venku i v zimě .. a pak jen sportáček :grinning:
11. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau leni, no koukej na to, zase kreslena panenka :grinning:
11. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj leni, ahoooj dad :wink:
11. dub 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek