• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
na 3týdny to nikolce moc sluší :grinning:
11. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus lipánku hele k těm testům ,neměli by se dělat denně ..ob 2dny poznáš teprve sílení ..jak je na tom test?
11. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem ji to smyla :grinning:
hoj lip :dizzy_face:
11. dub 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dad už je lepší malinká? už jí to slezlo? já žeru velikonoční čoko jajíčka a praská mi to v hubě ..co je to zase za výmysly .. :confused:
11. dub 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni moc ne hlavně když bejčí pěkně vyskače :sweat_smile:
11. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni - máš pravdu. dneska jsem dělala další a je silnější. Ale zakaž si je furt nedělat :sweat_smile:
11. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky to je nepříjemný ty vajíčka ,je v tom praskací čoko a štípe mi to v nose ,chudáci děti .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: a lipánku kdy půjdeš na krev?
11. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako malá jsem praskací prášek milovala :grinning: No, to právě nevim. Nevim, kdy tam mám zavolat. Mám z toho docela strach...
11. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla klidně po týdnu předpokládané mrchy ..to už musí krev chytit..nebo to chápu blbě a máš starch z doktora? simtě ..oni ví prd ..zrovna by to nemuselo vyjít za měsíc ..nenech si tu radost zkazit :dizzy_face:
11. dub 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrcha měla přijít v pátek. no nějak příští týden tam zavolám a uvidime, co mi řeknou. Má strach z doktora, mám strach že se zas něco stane...a vubec nevim, jak si ten strach zakázat.
11. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo lipánku o strachu mě a medu něco vykládej :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to je asi normální se bát ,když se ti něco předtím stane..
11. dub 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zjistila jsem ,že když se bojim tak ten adrenalin mě tak nabudí ,že jsem víc ve střehu a líp i něco zvládam ..on ten strach neni úplně k ničemu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, jenže to pak pro to mimi není nejlepší. Akorát z něj pak bude neurotik.... ale prostě nevim jak se hodit do pohody.
11. dub 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prd lip...zatim nemá nervovou soustavu vyvinutou a do té doby se hodíš do klídečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě taky. ale nezapomenu, jak jsem jednou poslouchala v radiu nějakou paní, co když byla tehotna, tak ji zjistili rakovinu. Takže cely těhu se hrozne nervolala, aby byl prcek v pořádku... Narodil se, vše v pohodě...ale je to hroznej nervous. Mám dojem, že už zacal chodit i do školy, ale nebyl schopnej sám usnout...nemoh být po tmě... Prý za to mohly ty nervy v těhu....
11. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: mi něco uniklo? lip ty si těhu?
11. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo, doufám že se mi to povede. ale zatím vubec netušim jak :sweat_smile:
11. dub 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad, no už to tak vypada. mrcha v pátek nedorazila a druhá čárka pomalu sílí :sweat_smile:
11. dub 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se poseru, fakt? tak to bych mazala na krev co nejdřív :dizzy_face:
11. dub 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu :grinning: :grinning: :grinning: ona tady neřekla že je těhu ,ona napsala ,,duch ,, a pochopila to jenom medu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já myslela že má doma ducha ,nebo nás chce postrašit :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,už se mi zas kouše net to je hnus
11. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme, uvidime. Příští týden tam zavolam a bude se videt. A vite co je na tom nej? zjistila jsem v dobe, kdy jsem už měla rodit....a termin porodu by ted vychazel presne den, kdy jsme o ty dve prisli... Uplne mě zamrazilo, kdyz jsem to zjistila.
11. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vás a strašit? to bych si nedovolila :grinning:
11. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lip..to by mě taky zamrazilo ,docela věřím na tyhle věci mezi nebem a zemí
11. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je to moje nedočítaní :grinning:
lip to je super, ted to přišlo samo, příroda si poradila :dizzy_face: to dopadne, uvidíš :dizzy_face:
11. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem sežrala vajíčko č.2 a rychle ..tak mi to bude praskat v břiše asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: a nebo u zadku leni :grinning:
11. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je právě taky nijak nevylučuju. Předtím se snažíš přes dva roky a nic. doktori nic nezjisti...ale nejde to. a ted se to povede na první pokus...samo. prostě něco neuvěřitelnýho a k tomu ty datumy...
11. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
léňa bude nadskakovat jak gumídek :grinning:
11. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: ja to říkam pořad, že mímo si smao vybere, kdy ma přijít :dizzy_face:
11. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíme doufat, dad. :sweat_smile:
11. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek