IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
16. dub 2010

Ahojda,
leni musim nejaky sehnat holky. 😀 takhle se neseznamis nikdy,protoze my uz jsme okoukany 😵

dadous
16. dub 2010

😀 hoj leni, lupínek je super 😀 kam ty na to chodíš 😀 přidala jsem novy fotky 😵

coko.joko
16. dub 2010

dad,krasny fotecky ..to je takovy krasny slunicko 😵 😵

dadous
16. dub 2010

dík coko, voni ty děti jsou fakt všechny k sežraní 😀

coko.joko
16. dub 2010

dad,hlavne jak dela ty ksichtiky na ty predposledni fotce to je uzasny....kdovi co si mysli vid....a tobe to taky slusi holka.... 😵 😵

dadous
16. dub 2010

to jo ksichtí se pořad, to ma po tatovi 😀 tak to vypada že bude hezky, vylejza puchejř, to je dobře pže mi ma přijít zas balík s hadříkama, takl to mužu aspon hodit ven usušit 😵

coko.joko
16. dub 2010

tady je uz taky od rana krasne a tak vetram o sto sest a slunim se trosku 😀 uz jsi zase utracela....to je ale dobre ja taky utracim 😀

bobbule09
16. dub 2010

Ahojky,tak jste chtěly sehnat nějaký nový holky a nikdo tu není ☹

dadous
16. dub 2010

ahoj bobulko, to se ti jen zda, tady furt někdo číha 😀

coko.joko
16. dub 2010

Ahojda,
vitam bobulku...ja jsem porad u pc,ale musim do toho uklizet 😵

dadous
16. dub 2010

no a ja jsem si jen odskočila nakrmit 😀

dadous
16. dub 2010

dneska přišla korbička, tak ted už nam chybí jen ten podvozek 😀 😀

bobbule09
16. dub 2010

Ahoj, já u toho taky dělám spoustu věcí, ale odpoledne se sem už nedostanu,tak to musím stíhat všechno teď 😀

coko.joko
16. dub 2010

dad,to je bomba tak jeste podvozek a muzete jet ven na prochajdu........
bobulko,to ja taky stiham vse,protoze odpolko mam doma cokotatu a na pc se moc nedostanu...... 😀 😀

dadous
16. dub 2010

tak nam o sobě něco pověz bobulko 😵 😎

coko.joko
16. dub 2010

dad,a o me neco chces taky vedet 😀
bobulko poslouchame 😎

dadous
16. dub 2010

jo coko včera psaly že podvozek je na cestě 😀 tak jsem zvědava jak dlouho bude cestovat 😀

dadous
16. dub 2010

😎 coko ty už si u vyslechu byla 😎

tulik1
16. dub 2010

ahoj holky, tak jsme vcera byli v tom pronatalu a bylo to naprosto super, meli jsme neskutecny stesti, protoze jsme prisli hned na radu, tak jsme probrali opet vse co nas potkalo a rozjizdime pokus c. 4 - tak tedy jako bych byla rada, kdyby to uz dopadlo, dyt bych taky mohla uz bejt sediva mamina, ze?

dadous
16. dub 2010

ahoj tuli, a to už si platíte sami? 😕

bobbule09
16. dub 2010

Tak něco o mě byste chtěly vědět,jo? 😀
Takže mám jednoho vlastního syna,ten bude mít 11 let a jednoho skoro vyvdaného a ten bude mít 18 let. S přítelem se snažíme asi 4 roky o mimčo. Podstoupili jsme před rokem ivf,bohužel to nevyšlo. Na další pokus zatím nejsou penízky, protože jsem momontálně bez práce. Takže probíhá domácí snaženíčko 😀

dadous
16. dub 2010

no jo není nad domací snažení 😀

jara
16. dub 2010

Ahoj ženy, chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho jste stimulovaly na IVF? Mám za sebou 2 nevydařené IUI a chci teď zkusit IVF, k dokymu jsem objednaná 23.4.

dadous
16. dub 2010

ahoj jaru, to zaleží jestli budeš mít dlouhej nebo kratkej protokol, ja měla kratkej a trvalo to 7 dní 😵

jara
16. dub 2010

Dadous, co trvalo 7 dní?? A nemusí se čekat, než to schválí pojišťovna?? Něco takového jsem někde četla... ☹

coko.joko
16. dub 2010

dad,tak snad PPL bude rychle u vas....
tuliku,tak to je super,ze mas dobry pocit a dopadlo to dobre a uvidis ten 4 pokus klapne 😵
bobulko,to taky dlouho 4 roky....my se snazili od roku 2006 a domaci snazenicko je dobry 😎

coko.joko
16. dub 2010

jara,ja mela dvakrat dlouhy protokol a ten trva asi mesic a neco a pak kratky a ten je tech 7-10 dni....stimulace...a ja necekala na schvaleni pojistovny bylo to dobre vypocitany,ze to slo hned......

jara
16. dub 2010

Aha, tak to by bylo super, kdyby to šlo takhle rychle. A nevíte náhodou, podle čeho se rozhodujou, který protokol ti nasadí???

dadous
16. dub 2010

jo tak jaru ja tě špatně pochopila 😀 tak na pojištovnu jsme čekaly 14 dní no a pak nevím jestli mate vyšetření jako hormonalní profil, a někde dělaj i genetiku, na tu jsme čekaly 4 tydny

coko.joko
16. dub 2010

jara,ale taky zalezi kam jdes na IVF......vsude to delaji jinak....