IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
2. kvě 2010

kobli moje kamaradka lezela cely tehu v nemocnici a nemohla ani vstat,ale stalo to za to a stoji to vzdy.....ja taky ted zrovna nemam to tehu krasny...otekla jak cuno,ale za ten poklad co mam v brisku to proste vydrzim a i ten porod.....

coko.joko
2. kvě 2010

zuz,me bolelo bricho jako na mrchu celou dobu....a pak i prsa a to jsou jen priznaky,ale nemusi to nic znamenat..odpocivej a nech se rozmazlovat.....

koblichzek
2. kvě 2010

Coko v momentě, kdy malá vylezla a oni mi ji ukázali - bylo vše hrozně pryč.

liptonek
2. kvě 2010

coko - tak to je krutýýýý 😀 Tak to halt schytá cokotata 😀
kobli - to se nedivim, že je vše zapomenuto. je fakt kouzelná!!! A můžu se zeptat, proč jsitam ležela?
zuz - je to normální. a hlavně nezapomen hoooodne pít !!!!

koblichzek
2. kvě 2010

Zuz, je to normální. Já jsem neležela skoro vůbec, dělala jsem to co normálně. Jen né nic těžkého a příliš namáhavého. Břicho mě bolelo jako na menstruaci.

liptonek
2. kvě 2010

tyjo holky nestrašte....mě tam zavrít na celou dobu, tak mě asi klepne ☹

koblichzek
2. kvě 2010

Lipm nejdřív jsem v 17.týnu začala krvácet a pak jsem měla od 26.týdne nepravidelné kontrakce, zkracoval se mi čípek a byla jsem na špičku prstu otevřená. Takže jsme hlídali.

koblichzek
2. kvě 2010

Lip já jsem si na to už pak zvykla. Ono když neležíš sama ze sebou, tak to je o něco snažší, i když máš strach o mimíska.

coko.joko
2. kvě 2010

neboj lip,ty budes mit tehu v poho....ja jsem byla v poho do 29tt a pak to zaclo.....paleni zahy,otoky nohou a rukou a to se tahne semnou do ted........ted jeste teda bolesti bricha a zad,ale to jsou ty poslicce pry.....takze ted cekam kdy me rupne plodovka a jedu.....
kobli verim,kdyz ti ukazi toho uzlicka a daji ti ho na prsa tak vse zapomenes a jsi ta nej mamina.....holky me to dojima,kdyz o tom tady tak pisu......si budu asi muset jeste zabalit kapesniky 😀

liptonek
2. kvě 2010

No já se tam dostala ve 20tt...začala jsem špinit..zkracoval se čípek. Udělali steh, dva tydny se to pokouseli zastavit, ale nepovedlo se. Proto kdyby mě znova měli zavrit do špitálu, tak dyž to dobře dopadne, tak ten prcek bude neurotik.

koblichzek
2. kvě 2010

Já doteď, když si na ten porod vzpomenu a na ten první moment, tak taky pořád bulím. Jo, jo - hormony, hormony.
Coko říká se, že když tě hodně pálí žáha, tak budeš mít vlasaté miminko. 😉

liptonek
2. kvě 2010

coko - no tak to si zabal velkou zasobu !!!!!!! 😀 slzy štěstí a dojetí jsou k nezastavení 😉

koblichzek
2. kvě 2010

No, malá bude asi taky. Celý těhu v nervech.

lenkacar
2. kvě 2010

čusík hlásím se černá napapaná 😀

coko.joko
2. kvě 2010

kobli,to ja uz mam teda v brisku dradacka 😀 protoze v noci to je porad a pres den taky.........
lip,ver,ze by si to vydrzela lezet v nemocnici.......
ja se na chvilku odpojim jdu si dat vecu a pak mrknu.........trreba tu jeste budete

koblichzek
2. kvě 2010

A co jsi měla Leni dobrého?

koblichzek
2. kvě 2010

Tak holčičky mizím. Malíčká se začíná probouzet. Tak zatím a zase brzy pa

lenkacar
2. kvě 2010

chleba s ředkvičkama 😎 ,já mazala a táta krájel..taková domácí harmonie,zapykala jsem si lístky do kina na Roberta Pattinsona

lenkacar
2. kvě 2010

už jsem se drobet psycho srovnala ,že budu v krámu sama bez pomoci ,no abych tam hlavně nevyvedla nějakej malér a nebo nemusela nějakej malér řešit

liptonek
2. kvě 2010

coko - jo, to vydržela. Ale nervy by to byly slušný. brrrr. žádny takový, všechno bude dobry. táááák. a basta 😀
jeee, mnam, chleba s redkvickama...pořádne posolit...hned bych si dala 😝

coko.joko
2. kvě 2010

lena je tu 😀 a obarvena a napapkana...je a mela to same co jaaaa..taky jsem si dala redkvicky....mnamka to je....neboj to zvladas v praci bejt sama.....aspon se tam nemusis s nikym hadat.
lip,to verim nervy hrajou porad....

lenkacar
3. kvě 2010

holky u nás byl včera večer liják, já do půlnoci oko nezamhouřila,navíc nesnášim povlečení nové ,je to takové hrubé a aviváž mi zase rozjede alergošku ..mrcha dorazila,beru si sebou náhradní bomby ,kdyby mě vyplavila nedej bože

lenkacar
3. kvě 2010

čokoládko já se zásadně s nikým nehádám 😀 😎 ,jsem hodná paní prodavačka a ani se šéfkou ,ikdyž si kolikrát myslim svoje ..ona o mě říká ,že nejsem konfliktní typ,měla by mě vidět doma .. 😀 😀 😀

lenkacar
3. kvě 2010

nikdo mě nepotěší než půjdu do fachy? no teda ...chleba mám dožratý,na zbytek dne mám 3namáznutý ,to se zase dneska rozjedu ..chlebákový mejdlo.. 🙄 😝 ,ztratila se mi tužka na oči černá ,to je den ..tak jsem si vzala aspon sytě růžové tričko ,abych si vylepšila náladu ..k tý černý kedlubně to nevypadá zle ..a hodim k tomu modrý voko.. 😝 ,když už je zasejc mám ,to se těšim na ty průpovídky jaká jsem byla v pátek obludná.. 😖

bobbule09
3. kvě 2010

Liptonku, včera už jsem ti nestihla odpovědět. My jsme taky jen dopláceli za léky a ICSI, ale bohužel nás to vyšlo na takovou sumu 😠 Asi to záleží na tom, ve kterém caru ti to dělají 😒

coko.joko
3. kvě 2010

Zdar,
leno to ja vim,ze ty jsi hodna holka az moc.....ja se taky nehadam 😀

bobbule09
3. kvě 2010

Ahojky coko 🙂
Já jsem taky nekonfliktní typ, jsem hodná holka 😀

coko.joko
3. kvě 2010

bob,to ja´taky jsem tak hodna holka,ze me ma kazdy radddddd 😀 😀

coko.joko
3. kvě 2010

tady vlastne na teto diskuzi jsou vsechny hodny 😀

bobbule09
3. kvě 2010

Mě má taky každý rád a všichni by mě chtěli doma 😀
No a když jsem taková hodná, tak mi vysvětli, proč se mi nedaří mít miminko? My hodní se přece musíme množit, ať je nás co nejvíc 😵