IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

bobbule09
3. kvě 2010

V sobotu jsme měli francouzské brambory. Já mám hrůzu z toho, co uvařím o víkendu, ještě že nevařím denně 😅 Jo možná bude holandský řízek,mňam 😝

lenkacar
3. kvě 2010

čus vařilky 😎 tulíku a jdeš do boje zase do artu nebo jinam?

tulik1
3. kvě 2010

leni jdu do toho pronatalu, tak uvidime .... chodime tam od srpna, zatim celkem vse v pohode, i kdyz musim rict, ze treba ten dospavaci pokoj v artu je o nekolik trid lepsi nez ten v pronatalu ...., byla jsem tam ted na hysteroskopii a lezelo nas tam pet na prostoru kam se vesly jen postele a tezko jsi kolem nich prosla ... ale jinak je tam vse ok a jsem spokojena ..., za tu dobu co jsem tam mi udelali genetiku, imunologii, hysteroskopii a spoustu dalsich ruznych odberu, tak mam dobrej pocit, ze se o me staraji 😉 a jak ty? ted nekdy mas to kontrolni imuno nebo se pletu?

lenkacar
3. kvě 2010

na konci května ..tulíku a v praze?kde to je?já taky přemýšlim o změně ..

tulik1
3. kvě 2010

je to cast hodkovicky, kousek od branika ... je to tam pekelne drahy, ale zatim fajn ... akorat je to blby na dojizdeni, to vis v budejkach jsem to mela skoro za barakem, tady to mam dve a pul hodky ..., ale snad to za to bude stat 😉 zmenu jsem potrebovala jako sul, nadeje, ze tam to vyjde je velika, tak snad to bude ok a koncem cervna si dam darek k narozkam pozitivnim testikem .... 😉

lenkacar
3. kvě 2010

já jsem jako byla v artu spokojená ,ale mám pocit ,že to zase až tak moc nikoho nepřekvapuje ,že se nevede a nějaká vyšetření ,naco ..

lenkacar
3. kvě 2010

jak to myslíš drahý? jako dražší než v artu? no to dojíždění mě právě odrazuje .. ☹

tulik1
3. kvě 2010

no ty vykony jsou drazsi ... a jeste si k tomu musi clovek pripocitat tu cestu, autem je to taky dost penez ...

lenkacar
3. kvě 2010

já jak jsem měla samej problém ,tak jsme tam jezdili ještě víckrát než ostatní holky ..sakra ..taky třeba ob den a dej to do prahy ob den 🙄 mě třeba staršně štvalo ,že mi to nikdy neukázal na utz ty embrya a pokaždý nadával že to nevidí kam to dává..z tohodle jedinýho jsem neměala dobrej pocit ,jinak gut ,ale výsledky 0

tulik1
3. kvě 2010

no predstav si, ze ja jsem tam byla 3x na ET a 2x na KET a ukazal mi jen jednou kam to dava a bylo z toho tehotenstvi ... sice to dopadlo zle, ale bylo ...
ja byla taky se vsim spokojena, ale zadne vysetreni jine mi neudelali, ani me nikam neposlali, mam takovy dojem, ze bych tam chodila porad dokola na to same ... o zadny krok dal, tak jsem to radeji vymenila a jsem rada, at uz to dopadne jakkoliv ....

tulik1
3. kvě 2010

tak ja jsem tu uz sama, tak jdu teda zehlit, no ... co se da delat, tak pa a dobrou

lenkacar
3. kvě 2010

no já mám ten samý pocit jak ty ..spokojená ,ale udivená

lenkacar
3. kvě 2010

dneska tam byl v krámu páreček s holčinou tak půl roční ,on totální prudič ,dala bych mu mezi oči a ona byla fajn a to dítě jí lezlo až na záda ,hrůza ..jsem si tak říkala jestli bych tohle zvládla s mýma obtížema to děcko tak tahat ..

bobbule09
4. kvě 2010

Dobré ránko 🙂
coko, tak co? Pořád ještě 2v1? 😀

coko.joko
4. kvě 2010

Ahojda,
bob jsem cela jeste....vcera jsem byla na nakupu a malem jsem nedosla k autu,jak me bolelo to brisko 😵

bobbule09
4. kvě 2010

No už se ti to blíží, víkend je tu za chvíli 🙂

dadous
4. kvě 2010

ahoj kočky 😵
coko a kdo nam da vědět že jsi v porodce?

coko.joko
4. kvě 2010

bob,to je pravda vikend za dverma,ale ja v sobotu mam stuka s kamoskou udelala zkousky na skolu,tak chcem jit slavit 😀
dad,dala jsem instrukce a popisky jak se sem dostane cokotata,tak snad vam da vedet a kdyby ne,tak asi pisnu SMS nekomu na Arletky a ten to sem pisne 😎

bobbule09
4. kvě 2010

coko, já jsem nervozní, jak kdybych měla jít rodit místo tebe 😀 No asi se mi blíží ovulace, začínají se mnou zase šít hormony 😵 Včera jsem chytla depku, že se toho miminka nikdy nedočkám, i nějaká slza ukápla. No nemá to ten můj se mnou lehký 😕

coko.joko
4. kvě 2010

bob,ty blaho ty jsi nervni za me 😀 to je hezkyyy 😉 no ja jsem taky uz trochu rozhozena a hlavne porad se me kazdy pta a vola a pise SMS co uz neco a jak se citis a dobry a porad dokola a me to hrozne nervuje....tak super ovulka je tu tak sup na to.....a klapne to.......

bobbule09
4. kvě 2010

No teprve mě začíná pobolívat v pravém podbřišku, tak na to budem muset vletět a aspoň obden na tom makat 😀
Taky si vzpomínám, jak se pořád všichni starali, jestli už budu rodit, pěkně mě to štvalo 😠
To je pěkný, ty o víkendu porodíš a já třeba počnu 😀 😀

coko.joko
4. kvě 2010

bob,to rika dr,ale myslim,ze se rozhodne ten ctvrtek co me rekne dr.jak jsem otevrena atd...no to vis me to taky pekne sere a kdyz se nekomu neozvu tak porad pise...... 😠 😠 to by bylo super neee.....ja porodim a ty pocnes....to bych ti takkkkk prala....

bobbule09
4. kvě 2010

coko, ty jsi tak hodná 😀 No necháme se překvapit, jak to příroda zařídí 🙂

coko.joko
4. kvě 2010

bob,ja hodna nejsem........ 😀 😀

bobbule09
4. kvě 2010

Dobře, tak jsi zlá... 😀 A já taky a zlý potvory mají vždycky štěstí, takže ho budem mít taky 😀 😀

dadous
4. kvě 2010

😀 coko to je pakarna jak se každej pta vid? 😀

coko.joko
4. kvě 2010

bob, 😀
dad,to je hrozny vsichni se ptaji 😀 😀
ja mam uz uvareno.....jupiiiiiii

dadous
4. kvě 2010

ja dneska nevařím, ted mala konečně usnula v ložnici a karel furt coura sem a tam 😠 ma dlouhy drapy takže děla kraval 😅

coko.joko
4. kvě 2010

dad,tak mu je ostrihej...... 😀 😀 to se mas ja varim kazdy den 😵

dadous
4. kvě 2010

to musí paníček, to ja neumím 😕 jo když jsme u toho páníčka, tak je prdel že když mi dadouš třeba dava nikču, tak říka: pojd pujdeš k paničce 😀 jsme dobře zblbly 😀