• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
no já byla jen 5 dní :cry: :cry: :cry: no ale podívej se už v červenci jedeš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a nakonec ty víš,že se budete stěhovat zurück :wink: ale já?????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
6. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď poslouchám impuls,máš taky něco naladíno :wink:
6. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko,když se dělá ražniči,napíchám to na špejle a pak to orestuju a nakonec dám pect do trouby,nebo je to jinak????
6. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja napsala tak dlouhy dopis a on tu neni......kde je :confused:
jasne Impul jede u nas porad a ted hrajou Jozo Raz :grinning:
ja raznici delam tak,ze napicham na spejle a dam na panev a opekam to a pak dam hned na talir nedavam uz do trouby....a jeste to maso na chvilku dam do oleje s korenim aby to melo chut....
6. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ti psala,ze my tu budeme taky jeste par let,takze kdy budeme v Cr to nikdo nevi a cokotata nechce jit zpatky,porad rika,ze se proda byt v HK a bude.....me to tam tahne mam tam jeste rodice...no uvidime.....a jinak v lete se muzem videt stejne tu budem a tak se pak muzeme domluvit a sejit se na kavicce a aspon pokecame osobne :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu na to ,máma mi už včera dala maso naložený v oleji,tak jdu píchat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nééé jááá,ale to maso na špejle
6. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jo,jako,že my nebo vy přijedeme?
6. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tak to vem najednou napichej maso a pak ty :grinning:
jasne to je jedno klido my.....dorazime k vam dame nekde jidlo a pak kavicku a navecer se vratime zpatky :grinning: to neni zase tak daleko :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady můžete ni spát v obýváku se rozloží gauč a přenosnou postýlku máte?kdyby ne,tak myslím,že Romana segra má po dětech
6. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsou to wanastovky?
6. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nééé,to já napíchám jen to ražniči,ať si užije samo :grinning: :grinning: :grinning: Romotáta mě už o....l,když dorazil do Čech za mnou :grinning:
6. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne jsou to Wanastovky......jsem je driv zrala.....a byla jsem na koncerte a uplne super
6. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
postylku nemame,kamaradka v Cr rikala,ze nam pujci tak uvidime a kdyz tak se koupi to je hnedka :grinning:
tak to jo...takze mate zase na chvilku klid od napichnuti :grinning: no ale hrajou pekne co????u nas jede porad jen Impuls....
6. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: hele tuhle tu hrali fakt vypalovacky vecer a cokotata rika......pis medunce,ze hrajou nase hity.....at povi Romotatovi a ja vybuch smichu a rikala jsem si to urcite :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak to já nebyla :frowning2: taky jsem je žrala.jo bacha Roman koupil opět nové prahity na cd,včera nám to frčelo v autě :grinning: :grinning: 1982,1983 atd atd :grinning: :grinning: tak mu teď říkám,že je seznámíme,že si můžou ukazovat svoje sbírky prahitů,tak se tlemí a prej ,že to nejsou prahity :grinning: jooo a zrovna jeden jede na impulsu
6. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole to je Helca.......no cokotata nema schovany hity to mame takove mixicky co nam kdo dal.......on ma jen Spalenyho a na toho se nemuze sahnat..
6. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to připrav Cokotátu,že až uvidí romana sbírky,omdlí
ten by si mohl otevřít mediamarkt :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si budou asi fakt notovat :grinning: ale cokotata taky nema rad jen ty hity muze i Kabat... :grinning:
6. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslis cesky Mediamarkt :grinning:
se mam jit holit a me se tak nechce......
6. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jí uprvila už včera :sunglasses: jo kabáty taky může,taky jsme na nich byli :wink: tak já jdu píchat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na ty špejle ,aby nedošlo k omylu :sunglasses:
6. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pichej ja jdu holit...... :grinning: to se mas me se vcera nechtelo nic delat....
no taky jsem mohla jit na Kabati,ale kdyz byli v HK,tak jsem mela zrovna svatbu a tak to nevyslo :grinning:
6. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, vy jste akční. Samé holení a píchání, to jsou věci :grinning:
6. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bob,ja sé k tomu jeste nedokopala vubec se me tam nechce a tak jsem dala pect testoviny a pockam az se udelaji a pak na to vlitnu.....
6. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau bob,
tak já mám dopícháno :sunglasses: :sunglasses: už je to v troubě :grinning:
6. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jí vyprášila kožešinu už včera a dnes už mám pokoj a můžu jít a dělat prakovky na gyndu,tak ve tři na sebe budeme myslet Coko :grinning:
6. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ja cekam az se me dopecou ty testoviny a pak se budu mordovat v koupelne a ve tri to zacne taky budu mit nozky do praku :grinning:
6. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já právě taky,tak na sebe můžeme myslet,jak prakujeme :grinning: :grinning: :grinning: mám novej recept na buchétku,dobjotová :dizzy_face: :dizzy_face: pak ho písnu
6. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vám to skoro závidím :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko,my jsme dneska nějaký propojený :grinning: obě ve tři ke kundologovi a ještě těstoviny,ty já zase vařím pro čokla :grinning:
6. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,písni receptík. Vůbec nevím, jakou buchtu upéct o víkendu. U nás se nejí, u nás se žere :angry: :grinning:
6. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek