• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
to je super panicka a panicek no co aspon se vam to neplete :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpo musí zběhnout do lekarny pro ten olejíček proti klíštatum, o víkendu mu jedno lezlo po hlavě :confounded: tak doufam že nezačne pršet :angry:
4. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to chce,at nema ty klistata to je prasarna.......tady je zamraceno a doufam,ze nezacne prset chci jit odpolko na kratkou prochajdu...
4. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady hlasej celej tejden pršení :angry: ježiš to mě už se v tomhle tejdnu nechtělo nic, natož prochazet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,me se taky nechce,ale musim se trochu hybat.....me staci,kdyz sejdu schody z tretiho patra a jsem hotova,zacne me tvrdnout bricho a bolet a je vymalovano musim stat a dychat a pak to prejde a jdu dal a to mam porad :grinning: :grinning: tady ma bejt taky cely tyden bleee,ale zase me to neva,aspon neotekam tak hodne....... :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čokoládko takovej mega pupík tě musí nějak bolet ,to je logické ne?chichi dadu ty jsi mikči panička jo?
4. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,to je malicky brisko :grinning: ale boli vic a vic...jsem zvedava co me rekne dr.ten ctvrtek :dizzy_face:
4. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo čoko jenom se koulíš kolem rýna co?
4. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,ty blaho,tam uz nedojdu k Rynu jsem hotova,kdyz sejdu schody a jit k Rynu to uz neee :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jenom chviličku a pak budeš vzpomínat jaký to asi bylo když jsi ten pupek měla ..hodně si ho vyfot ,at máš památku :dizzy_face: ,stejně těhu bříško je nejhezčí na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde je kdo holky halooooo..........
5. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je coko? už,?? :grinning:
5. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,neee,ale nikdo tu dnes neni to je divny.....kde jsou vseci,krom leni,ta maka :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravííííííím :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :slight_smile:
Mám dneska doma nemocného syna, má hroznou rýmu a kašel, tak aspoň jeden den zůstal doma a léčím ho :slight_smile: Úča mu včera řekla, ať zůstane aspoň jeden den doma a neruší je kašláním a smrkáním :unamused:
Zítra snad už pomaže do školy, ať moc nezamešká :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte,zdravím všechny,tak jsme doma :cry: se mi táááák nechtělo zpět.no jo no.Coko,furt drží plod koukám,ale už to brzy bude co :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj medu,drzim vse co mam :grinning: ale uz to boli a vic a vic....zitra mam poradnu,tak se uvidi jak a co bude......a kde si vubec byla takkkkk dlouho.......v Cr.......
5. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je dost že se taky ukažeš :dizzy_face: byla aspon pořadna chlastačka? :sweat_smile:
bobu no jo , úči se s tím neserou :confounded:
5. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku,ne chlastačka nebyla,no byla,ale já se držela od chlastu.jo byla jsem u sestřenky
Coko,to jsem zvědavá co ti řekne :wink:
5. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vole,tady je zima jak v rusku a chčije a chčije
5. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu a tady je krasne teplo a nechcije.....ja taky jsem zvedava jak to bude....
5. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu pověsit třetí pračku a seru na to,další až zítra,pže musím na půdu už se mi to tady doma nikam neveje a na půdu jsem líná se táhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím při čtvrtečním ránu :slight_smile:
6. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj medu, jak je?
6. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,jo dobrý,byla jsem u rodiny v Čechách,tak jsem našláplá,už abych jela zase :grinning:
6. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky,tak ja mam uvareno,uklizeno,vyhazeny veci co uz nebudeme nosit,ale cokotata se tezko loucil :grinning: a ted me ceka jeste sprcha,umejt si hlavicku a ve tri mam poradnu......
6. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsi v práci? včera jsem se koukala na film,venkovský učitel,to bylo pěkný
6. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu se mas,ze jsi byla v Cechach ja touhle dobou uz jsem byla taky v Cr a prijela bych az v zari.... :wink: ted tam pojedu zacatkem cervence na 14 dni a zpatky sem....tak si moc nase neuziju a ani kamaradky :frowning2: ale jinak to nejde.....
6. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Coko,to je prdel,já jdu ve tři dělat taky prakovky :grinning: :grinning: :grinning: stěry z čípku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis tak budeme na sebe myslet :grinning: :grinning: ve me se bude taky hrabat doky...minule dal do me prst a ja myslela,ze ho kopnu a on porad "ja vim boli to,ale ja musim zjistit jestli se otviras"cokotata koukal jak koulim ocima :grinning:
6. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek