• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
pockej jak dlouho se hara pes tak 14 dni :confused:
no to ja vim,ze jsou to trhani.......znama ma taky a ten kdyz nas vidi,tak skace az na hlavu....malej a je vsude :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ja myslela,ze mas doma tatku.....takze jsi taky sama jako ja.........ten muj rika,ze mam moc prace a sedi na zimaku a keca a keca.......za chvilku prijde a bude rikat kolik udelal prace :grinning: :grinning: ja to ted taky nemam rada na krku
6. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no i to je možné to jsem taky slyšela že se nakonec může stát že otěhotním normálně tak to by bylo fajn nene chodím do Fertimedu v Olomouci
6. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne tři týdny to trvá,někdy i 4 :astonished: už jí splaskává,měla jí jak puklou broskev :grinning: romotátu jsem vyhnala k dokymu,už třetí týden ho bolí mandle a má zvětšené uzliny,ale furt,že se to samo vyléčí,tak jsem ho tam vykopala
6. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde mame bobika,ten se tu jen ohral a uz je fuc.......
hexe to se muze stat......vse je mozne......
6. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaa,taky severní morava,jako můj Roman
6. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
takkk dlouho to by me jeblo kdybych to mela takkk dlouho :sunglasses: chudak fufi....
no ja taky chci aby ten muj sel na komplet vysetreni,ale to vis nema cas......
6. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako venku je deset stupňů,to snad skáknu na půdu a vytáhnu zase zimní věci,abych se ještě na kole nezlomila v zatáčce
6. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ja myslela,ze Roman bydli jako ty tam nekde.....a on je to moravak...... :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Roman taky ne :grinning: a hlavně to nesnáší,od toho jsem tady já,já jsem jak důchodkyně,aspoň jednou týdně musím někam jít do čekárny :grinning: :grinning:
autor
no se narodil v Opavě
U nás je 18 stupňů a nemáme nic krásnějšího, než francouzskýho buldočka :grinning:
Mažu venčit, tak si to holky užijte u doktorů a já sem zase někdy juknu.
medu, nezapomeň na ten recept :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidím já bych totiž chtěla vše hned ale to asi každá...nejvíc mě štve že jsem celý rok trávila na gyndě a nechala se chlácholit tím že je to díky mému nepravidelnému cyklu takže každý měsíc od lonského května jsem chodila roztahovat nohy na gyndu a ouha chyba asi nakonec byla jinde a rok v prd....
autor
ražníčko se už dopíčuje,tak snad bude dobrý
neblazni,vzdyt to jeste muze stihnout mas teprve 13 hod.....no ja mam smulu uz teda velkou......mam jedno tricko a jednu mikinu,takze to hodim na sebe a pujdu.....stejne sranda....nic nemam na sebe......
autor
no co my jsme se tady už naroztahovaly :grinning: :grinning: i šlapky nám můžou závidět :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko,teď už to vydržíš v mikče a po porodu se zase nasoukáš do všeho :wink:
6. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bob.buldocka to je jeste vetsi trhac.....tak pekne venci....
medu ja uz se tu taky cpu mam hladik.....pak v litnu do te koupelny......no jo tak to je moravak a ma taky ten prizvuk :grinning:jejich...
hexe,to je pravda vsechny chteji vse hned,ale to bohuzel nejde......
6. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslíš krátkej zobák :grinning: jo tak to teda má :grinning: :grinning: :grinning: já už prej ale taky trochu :angry:
6. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on mluví tak srandovně,my natahujeme a oni zase mluvěj hrozně krátce
6. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,presne tak ja to odtaham a pak si budu lebedit v tom mem a budu se citit krasne....a hlavne se tesim na boty.....mam ted jedny tenysky a spoustu jich nemuzu nosit,jak mam krasny nozky :grinning: ale to k tomu patri.....a ja fakt uz mam za par.....
6. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo koukám že se taky ještě narostahuji hihi je s váma sranda!!!díky pádím dovařit oběd
mějte se!!!
6. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to teda máš,jsem zvědavá kdy to bude :sunglasses:
no moje kamoska bydli v Jihlave a kdyz se vidime tak mluvi tak zvlastne a kdyz na me spustila tak ji rikam aha tak jeste jednou a Hradecky prosim :grinning: :grinning: za vsim "Ja su"....no kazdy kraj jina mluva...ale nejhorsi jsou lidi okolo Plzne.....
autor
tak čau a jukni zase :wink:
6. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale mě plzeňáci přijdou,že mluvěj jako my stejně.Já ten rozdíl neslyším,jen když jsem n Moravě,tak tam je to jasný.
6. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych brala kdyby me dnes rekl dr.ze jsem na 9 prstu otevrena a ja zitra porodila :grinning: :grinning: ale to asi ne,takze me rekne ze jsem na 2 prsty a ja budu dalsi tyden v celku :grinning: :grinning: si uz delam prdel........
autor
tak třeba hadr to mě dostává.Roman se mě ptá kde je TA hadra :grinning: :grinning: :grinning:
autor
člověče ty bys chtěla,abys přišla on už v tobě zatleskal a ty to tam odrodila :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no cokotata ma pribuzni okolo Plzne a kdyz zacnou tak si myslis,ze mluvis z blaznem :grinning: ale nic proti nim....
6. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek