• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
by mě zajímalo jak by jsi slyšela mě,když jsem z České Lípy
6. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jako kamna neřekne kamna,ale pec :confused:
6. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pekáč je brtvaňka,nebo tak nějak,no a furt říká bo :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
medu to by bylo super,kdyby do me dnes stouchl prstik a ja porodila :grinning: :grinning: se zase budu tlemit az tam budu lezet si na to vzpomenu a budu hotova :grinning:
no presne tak Ta hadra.... :grinning: u nas se treba rika misto kamaradovi-kamaradoj proste na konci oj....a misto syr.se rika sejr...a kamoska se pristehovala z Brna do HK a byla vzdy hotova co to je za mluvu.....
6. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no taky říkame sejr.a v Brně mluvěj pěkně.mám tam taky kámošku.ale tam jak pochází roman,to je maso,oni se tleměj mě a já zase jim,Prej mluvím jak pražskej pepík :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tak se necháme překvapit na kolik jsi už otevřená,minule jsi byla na kolik,nebo furt jak hrad
6. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ty mluvis dobre ne :grinning: :grinning: bo co?????
6. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já jo,já mluvím normoš,zato oni :grinning:
jsem zvědavá jak budu dnes blekotat na gyndě :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no co kazdy mluvi jak umi :grinning:
byla jsem na prst..... :wink:
jo Brnaci to je jejich "co decka".....
6. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no preci nemecky...dej tam nejaky prizvuk a je to.....ja mam vyhodu ja nemusim dnes rikat nic je tam semnou cokotata..... :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
v HK jsem jednou byla na návštěvě u holky co jsem s ní ležela v Brně na oplodku,pak se otevřel sanus v HK a ona tam šla a měla z oplodka chlapečka
6. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to řiká i roman decka,nebo tak nějak,oni to tam maj smontovaný i s polštinou
6. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo,to já tam nějakej dneska nahodím,hlavně aby věděl vo co gou :grinning: ale už jsem si tak trochu sesumírovala co mu tam vyblekotám
6. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem Fufině vyčistila perličkou tlamu,prskala teda jak lama,ale už jí tak netáhne :sunglasses:
6. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
medu to ja bych musela sepsat dopis a cist ho tam pred nim :grinning: jako ve skole......jo v HK je Sanus...to mas pravdu.....no jo to mas pravdu,proto umi Roman polsky......ze me to netuklo hned......ja tam mela babicku a dedu,takze taky umim polsky,ale uz dlouho jsem to nepouzivala,takze nevim jestli bych se do toho dostala :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
nase mama dava psum nejaky tycky,ktery maji v sobe cistici pastu a maji krasne bile zoubky..... :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
si pak můžeš s romanem pokecat,to on rád :wink: já tad mám polskou známou,tak ona polsky a já česky a co nevíme tak německy
6. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bílé to ona má,ale dech,že by zabila orla v letu
6. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
to mas jak cesky je to stejny..a ja kdyz jsem nevedela slovicka,tak jsem tam cpala ten polsky prizvuk a mluvila cesky a moje babicka se vzdy smala a nevedela co chci...nejvic me dostalo,kdyz me babicka rikala,ze musela sukat a sukat a ja uplne hotova co rika a to je hledat..... :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
medu tak ja se loucim,jdu umejt tu hlavu a dat vrstvu makeupu........tak at dobre dopadnes na gynde a pak napis.....a mam te pozdravovat od cokotaty :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
díky za pozdrav,pozdrav vracím a držím vám vše co mám,ať je to už na dobré cestě a brzy máte prcka v náručí :dizzy_face:
jo šukat vím co je,Žaneta to taky používá a já se vždy tlemím a ona už taky,pže ví co to je u nás.tak pa,jseme se najíst,romotáta je doma už a pak mě veze
6. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hoj,tak jsem doma,mám jí ok :sunglasses: :sunglasses: stěry z čípku dobrý-uf,zánět taky žádnej,dnes jsem v půlce a výstelky už 7,5mm,prej se mi holt dává tělo po tom výškrabu asi dýl dohro,no hlavně,že je to dobrý
tak pak dej vědět až dáš nohy k sobě a kluci si pokecaj :grinning: jak si dopadla
6. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,ja jsem tady taky........a jsem docela spatna.....udelal nam UTZ a pak me prostouchl a rekl ze se vubec neotviram a nase mimi je velky porad si za tim stoji,tak nevim......zitra v 8.30 mam nastup v nemocnici stim,ze si me vezme primar a udela me nejaky specialni vysetreni a rozhodne co semnou bude dal....bud dostanu vyvolavacky,ktery se davaji po 8 hodinach a v nedeli bych mela Lennyho a nebo cisare a to by se domluvilo kdy by me ho udelali...a treti moznost je ze me nechaji jeste vikend doma a pak by se videlo....takze ja si jeste jednou dnes zkontroluji tazku a zitra razim.....jsem teda uplne hotova.....a uz me ten smich presel......
6. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak medu jsem rada,ze ty jsi dopadla dobre...a jsi v poradku... :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
coko,ale bu´d ráda,že tam jdeš,protože je to dobře,budeš pod kontrolou a lepší když ti pomůžou,než aby jsi přenášela a pak rodila 5kilového balíčka
6. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a kolik váží neříkal?sestřenky kluk měl 4,90 :confused: :confused: a sestřenka má 1,54,tak si to představ v takovým minitěle takovej balík
6. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale taky mi nejde do palice,proč by jsi se měl otvírat,ještě nemáš termín,dnes nejsi a zítra to může začít
6. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no podle neho jsem v sobotu 40 tyden,tak nevim.....no asi chce mit vse pod kontrolou,tak se nedivim....uvidime co nam reknou zitra treba prijdu domu.....a prosim te rodila sestrenka normos....
6. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo rodila normoš,ale zrovna teď jak jsem tam byla tak říkala,že už nikdy v životě :grinning: no,ale ona si dala třikrát repete :grinning: :grinning: :grinning: a všechny měla tak velký.
6. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak nesmutni,ono je lepší,že tam jdeš a má zájem se o tebe starat,horší by bylo,kdyby na tebe sral a ty vystrašená bys nevěděla co je
6. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek