IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
6. kvě 2010

by mě zajímalo jak by jsi slyšela mě,když jsem z České Lípy

meduna
autor
6. kvě 2010

jako kamna neřekne kamna,ale pec 😕

meduna
autor
6. kvě 2010

pekáč je brtvaňka,nebo tak nějak,no a furt říká bo 😀 😀

coko.joko
6. kvě 2010

medu to by bylo super,kdyby do me dnes stouchl prstik a ja porodila 😀 😀 se zase budu tlemit az tam budu lezet si na to vzpomenu a budu hotova 😀
no presne tak Ta hadra.... 😀 u nas se treba rika misto kamaradovi-kamaradoj proste na konci oj....a misto syr.se rika sejr...a kamoska se pristehovala z Brna do HK a byla vzdy hotova co to je za mluvu.....

meduna
autor
6. kvě 2010

no taky říkame sejr.a v Brně mluvěj pěkně.mám tam taky kámošku.ale tam jak pochází roman,to je maso,oni se tleměj mě a já zase jim,Prej mluvím jak pražskej pepík 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

no tak se necháme překvapit na kolik jsi už otevřená,minule jsi byla na kolik,nebo furt jak hrad

coko.joko
6. kvě 2010

tak ty mluvis dobre ne 😀 😀 bo co?????

meduna
autor
6. kvě 2010

no já jo,já mluvím normoš,zato oni 😀
jsem zvědavá jak budu dnes blekotat na gyndě 😀

coko.joko
6. kvě 2010

no co kazdy mluvi jak umi 😀
byla jsem na prst..... 😉
jo Brnaci to je jejich "co decka".....

coko.joko
6. kvě 2010

no preci nemecky...dej tam nejaky prizvuk a je to.....ja mam vyhodu ja nemusim dnes rikat nic je tam semnou cokotata..... 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

v HK jsem jednou byla na návštěvě u holky co jsem s ní ležela v Brně na oplodku,pak se otevřel sanus v HK a ona tam šla a měla z oplodka chlapečka

meduna
autor
6. kvě 2010

to řiká i roman decka,nebo tak nějak,oni to tam maj smontovaný i s polštinou

meduna
autor
6. kvě 2010

jo,to já tam nějakej dneska nahodím,hlavně aby věděl vo co gou 😀 ale už jsem si tak trochu sesumírovala co mu tam vyblekotám

meduna
autor
6. kvě 2010

tak jsem Fufině vyčistila perličkou tlamu,prskala teda jak lama,ale už jí tak netáhne 😎

coko.joko
6. kvě 2010

medu to ja bych musela sepsat dopis a cist ho tam pred nim 😀 jako ve skole......jo v HK je Sanus...to mas pravdu.....no jo to mas pravdu,proto umi Roman polsky......ze me to netuklo hned......ja tam mela babicku a dedu,takze taky umim polsky,ale uz dlouho jsem to nepouzivala,takze nevim jestli bych se do toho dostala 😀

coko.joko
6. kvě 2010

nase mama dava psum nejaky tycky,ktery maji v sobe cistici pastu a maji krasne bile zoubky..... 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

si pak můžeš s romanem pokecat,to on rád 😉 já tad mám polskou známou,tak ona polsky a já česky a co nevíme tak německy

meduna
autor
6. kvě 2010

bílé to ona má,ale dech,že by zabila orla v letu

coko.joko
6. kvě 2010

to mas jak cesky je to stejny..a ja kdyz jsem nevedela slovicka,tak jsem tam cpala ten polsky prizvuk a mluvila cesky a moje babicka se vzdy smala a nevedela co chci...nejvic me dostalo,kdyz me babicka rikala,ze musela sukat a sukat a ja uplne hotova co rika a to je hledat..... 😀

coko.joko
6. kvě 2010

medu tak ja se loucim,jdu umejt tu hlavu a dat vrstvu makeupu........tak at dobre dopadnes na gynde a pak napis.....a mam te pozdravovat od cokotaty 😵

meduna
autor
6. kvě 2010

díky za pozdrav,pozdrav vracím a držím vám vše co mám,ať je to už na dobré cestě a brzy máte prcka v náručí 😵
jo šukat vím co je,Žaneta to taky používá a já se vždy tlemím a ona už taky,pže ví co to je u nás.tak pa,jseme se najíst,romotáta je doma už a pak mě veze

meduna
autor
6. kvě 2010

hoj,tak jsem doma,mám jí ok 😎 😎 stěry z čípku dobrý-uf,zánět taky žádnej,dnes jsem v půlce a výstelky už 7,5mm,prej se mi holt dává tělo po tom výškrabu asi dýl dohro,no hlavně,že je to dobrý
tak pak dej vědět až dáš nohy k sobě a kluci si pokecaj 😀 jak si dopadla

coko.joko
6. kvě 2010

Ahojda,ja jsem tady taky........a jsem docela spatna.....udelal nam UTZ a pak me prostouchl a rekl ze se vubec neotviram a nase mimi je velky porad si za tim stoji,tak nevim......zitra v 8.30 mam nastup v nemocnici stim,ze si me vezme primar a udela me nejaky specialni vysetreni a rozhodne co semnou bude dal....bud dostanu vyvolavacky,ktery se davaji po 8 hodinach a v nedeli bych mela Lennyho a nebo cisare a to by se domluvilo kdy by me ho udelali...a treti moznost je ze me nechaji jeste vikend doma a pak by se videlo....takze ja si jeste jednou dnes zkontroluji tazku a zitra razim.....jsem teda uplne hotova.....a uz me ten smich presel......

coko.joko
6. kvě 2010

Jinak medu jsem rada,ze ty jsi dopadla dobre...a jsi v poradku... 😵

meduna
autor
6. kvě 2010

coko,ale bu´d ráda,že tam jdeš,protože je to dobře,budeš pod kontrolou a lepší když ti pomůžou,než aby jsi přenášela a pak rodila 5kilového balíčka

meduna
autor
6. kvě 2010

a kolik váží neříkal?sestřenky kluk měl 4,90 😕 😕 a sestřenka má 1,54,tak si to představ v takovým minitěle takovej balík

meduna
autor
6. kvě 2010

ale taky mi nejde do palice,proč by jsi se měl otvírat,ještě nemáš termín,dnes nejsi a zítra to může začít

coko.joko
6. kvě 2010

no podle neho jsem v sobotu 40 tyden,tak nevim.....no asi chce mit vse pod kontrolou,tak se nedivim....uvidime co nam reknou zitra treba prijdu domu.....a prosim te rodila sestrenka normos....

meduna
autor
6. kvě 2010

jo rodila normoš,ale zrovna teď jak jsem tam byla tak říkala,že už nikdy v životě 😀 no,ale ona si dala třikrát repete 😀 😀 😀 a všechny měla tak velký.

meduna
autor
6. kvě 2010

tak nesmutni,ono je lepší,že tam jdeš a má zájem se o tebe starat,horší by bylo,kdyby na tebe sral a ty vystrašená bys nevěděla co je