• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jsme ted mluvila s mamkou a s tatkou pres skyp tak jsem se posmala :grinning: aspon neco......jdu delat vecu mam hladika.....pak mrknu.....a uz nesmutnim.....
6. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dobře :dizzy_face: já se jdu vrhnout na vysávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo dostala granule a upozorňuju tě,že kdyby tohle viděla Kubiška,tak nám jí veme :grinning: :grinning: seděla před miskou nahrbená hlavu na podlaze a pohled,že to ani nejde popsat
6. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,tak poradne uklizej ja delam topinky mam na ne chut,tak s cokotatou delame...... :grinning: je a pockej az bude hlad tak je sni neboj.....
6. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak moc nečesnekuj,jinak se zítra doky vyvrátí :grinning:
6. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ja cesnek nenene jen topinku a na to vejce :grinning: to me chutna
6. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mňam to mě taky a salát na to a krapet hořčiče
6. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je presne ono a za chvilku to mame na taliri :grinning: tak prijed
6. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,to než dorazím je to ve vás :grinning: tak jdu našlápnout tu sací srágoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tak ja uz to mam v sobe,ted jeste musim uklidit pradlo do skrine a pak jeste zkontrolovat co vzit sebou :grinning:
6. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
po 20hod začínaj modelíny Cokol,tak se budu koukat,minule mi to uteklo,tak nevím jak tam ty holky válčej
6. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no co by sis brala,nějaký pěkný prádýlko :grinning: :grinning: :grinning: to tam fakt užiješ :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prej Cokol :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,to ja jsem taky nevidela,ale dnes juknu a budu v klidu...ty blaho pradylko ja mam jen eroticky a to me ted neni,takze klasiku musim s tim vydrzet..... :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu nahodit bednu.Zabal klasiku,oni ti tam půjčej pak ty jejich síťáky :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,tak se pokoukej a ja jdu taky neco delat at to mam......jo sitovky a ty jejich vlozky kilometrove...... :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, ted vas trochu zanedbavam, ale furt někde courame :confused:
6. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cokoušku ale tebe si hlídam, a doufam že co nejdřív porodíš :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu mužeš dat fufíně i rybu, ale bacha na kosti a rejži :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berundy,

Coko jee klidně bych to s Tebou vyměnila ať to mám za sebou. :wink: Moc na Tebe myslím ať to máš krátké a bezbolestné. :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je reklama tak nakukuju a zdvíhám pravici pro Naďu a Dadouška s krásnou holčičkou
6. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jakou rybu mám jako koupit,no to jsem dopadla,ještě tý mrše budu vařit bo co :confounded:
6. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak koukám, že nám chtějí coko vzít do nemocnice, ach jo. Už aby to měla za sebou.
Ráno ve třičtvrtě na 6 mi psala kámoška z porodky, narodil se jí chlapeček :slight_smile:
medu, ta tvoje hvězda je nějaká rozmlsaná, kup jí filé nebo tuňáka v konzervě. To má naše pampeliška ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak jsem týden po transferu a sem dost nervní. Bolí mě břicho, chvílema divně, chvílema jakobych to měla dostat. Břicho mám pořád oteklý a bolí mě hrozně prsa, celej den prospim. Navíc mám hrozně divnou chuť v puse, i když si vyčistim zuby nebo si dám bombon, nepomůže to. Kamarádka říkala, že to může být příznak. Ale nevim, kdy má smysl udělat si test :frowning2: a bojim se
7. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzbe, tak to jsi určo těhulka :slight_smile: Zatím si test nedělej, ještě je moc brzy. Aspoň 10 dnů po transferu vydrž, ale někomu to ukáže dřív, někomu zase pozdějc. Mě se bohužel nezadařilo :frowning2: , ale to už je skoro rok.
7. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,jsem doma huraaaaaa sice jsem mela prdel ztazenou,ale udelali me ozvy a pak specialni UTZ kde merili uplne vse jak kycle,ramena,brisko,nohy atd....a pak jsem cekala na dokyho,ktery si dal na cas ja uplne hotovo a pak zacal,ze cisare neni potreba,ale muzu si bud dneska uz ustlat v nemocnici stim,ze by me dal vyvolavaci tabletku a prcek by byl na svete zitra a nebo budu zitra a v nedeli chodit na ozvy,aby me mel pod kontrolou a v pondeli mam nastup na 100% a daji me ji stejne,takze jsem radsi byla rada,ze muzu bejt doma jeste s Vratou na vikend...a v pondeli to vypukne....no radost nemam,protoze pry to vyvolani je bolestive,ale snad to dame......
7. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to je super. Už se to blíží. Hlavně, že je vše OK. :wink:
7. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, bolestivý je každá porod :wink: :grinning: , to dáte.
7. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bob myslíš? Já vůbec nevim :frowning2: sem nervní z toho, jak mě pobolívá to břicho pořád :-/
7. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzbe, pravdou je, že příznakem je bolení břicha jako na menstruaci. Já si dělala test po 8 den po transféru.
7. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli,ja vim,ale ja jsem hroznej srabotka :grinning: sice vypadam jako tvrdak,ale nejsem.....
zuz,to je na dobre ceste,hlavne netestuj,protoze to je jeste brzo....
7. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek