• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
a už jsem tak prdlá že když potkám westíka tak si říkam ,,hale fufina
12. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je urco hezka barva :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no taky jsem krapet nervní,minule jsem praštila krůtím masem na lino a pěkně se z něho udělala hned mletá :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lednice ta se třese a s vladísem jsem si jistá jak nikdy ..kdybych ho tenkrát na 5páté neznásilnila tak dodneška dřepí někde v hospě a užírá se samotou ..
12. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalka je taky moc hezke ale taky u nas neprosla protoze Michal hned rekl Analka a bylo to. To ti nechci kazit predstavu o jmenu. Me se teda zamlouva :wink:
12. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se mrknout ven doufám že mi neutečete a budete tu až příjdu

zdravím zuzbe a gratuluji k // a le pššššššššt aby jsem to nezakřikla :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ta zase zaperlila,měla krapet nehodu po ránu v ložnici :angry: nechala tam dva obr cepy,tak jsem jí ale vyprášila kožich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jojo u nás taky análka neprošla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mam zas v pokoji na zdi nudlovou polevku proto prijde malir a to ´bylo cerstve vymalovano :grinning:
autor
no s Amálkou to mám taky tak :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu aspon ti nechodí osírat zásuvky ..jak ten náš čokl pitomej
12. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je vidět, že to je všude stejný. Manžel první co řekl, bylo Amálka Análka. :grinning: Blaženko uvidíme :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš a to mi ten můj furt říká jak jsem vzteklá,že to neni normální,možná by měl udělat nějakou návštěvu u vás :grinning:
pritom jmeno moc pekne :wink:
autor
no to ne,ale nechápu co to měla,naposledy se to stalo,když měla asi tak 3měsíce.a že by netěsnila?na to je ještě moc mladá.to se může stát tak mě už :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jeeezis leni, ja nevedela ze mas na medunku rezervacku, tak to ja tedy jako respektuju a necham ti ji :wink: , trosku se vybrecim do polstare a rano to bude dobry :wink:
12. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by koukal. jak jak jsem tehu tak to lita. Tuhle prisel z pokoje ze jsem male spatne zasroubovala lahev a hodil ji po me. Tak jsem se nsrala odsroubovala chrstla to na zed a rekla mu ze ted uz mu z toho nic nepotece :wink: a musim vam rici bylo mi fajn :wink:
12. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tu
12. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bejvalej měl úchylku mi třískal mobilama o zed a ten před nim mi házel věci z okna..od brambůrků ,tyčinek až po spodní prádlo ..a ten ještě před nim mi vyhodil hrnec se špagetama a já myslela že si dělal prdel a pak jsem v 5ráno šla sbírat šopagety po trávníku než půjdou lidi do fachy .. to jsem byla ještě mladá a blbá ..a vladís ten s ničím netříská a já třískám z dveřma a když mě zase ještě něco napadne tak tam zase vlezu ,zařvu a zase třísknu .. a pak nemluvim vůbec a pak přijde vladís a omluví se a řekne ,že už toho necháme .. a já mlčim.. a pak na to zapomenu a něco se ho zeptam
12. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam vsude je to podobne :wink:
12. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sep,tak to bylo dobrý :grinning: :grinning:
Michal me pak chodi uklidnovat se boji ze porodim :grinning:
ja jsem taky rapl, jednou sem praskla rukou vzteky do futer tak, ze opadala omitka kolem - no co, stejne jsme je chteli menit ..., ale nejhorsi je kdyz se to v sobe snazim potlacit, to bych pak potrebovala fakt boxovaci pytel ... :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
septim aspoň jsi se vyvstekala
to ja jsem vztekla jen ted teda doufam ze me to pak prejde :wink:
autor
no já měla minulou neděli nějakej zkrat a lítala jsem tady po bytě a pak jsem vlítla do mojí skříně a vyházela všechno na postel,jako že odcházím a balím se :grinning: no a ten pak přišel a začal se tlemit,ty vole ta pohroma na pelechu a já pak pěkně dvě hoďky uklízela
12. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim rict nez bych se rozcilovala tak jsem zjistila ze si tim super ulevim :wink: a nemusim bejt ani sprosta :wink: a maliri maj taky alspon praci :wink:
12. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele a mám kámošku a ta chtěšla nakopnout manžela a netrefila se a nakopla stůl a zlomila si prsty na noze :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je taky dobry se takhle balit to me taky bravalo a Michal se vzdy tlemil :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to dělám já taky nebo se seberu a že se na to tu mohu vyprdnout a že tu s ním nebudu a jdu domu co jsem dříve bydlela a on mi volá pak pro mě jede ale já stejně do auta nevlezu tak jede vedle mě a přemlouvá mě
12. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek