IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
12. kvě 2010

ještě juknu až doknoflíkujeme 😉 doufám,že na mě nebude dneska vrhat ty pohledy,můj den už byl a on ho profláknul 😀 já mám jen jeden den v měsíci kdy by to přicházelo do úvahy 😀

blazenkaa
12. kvě 2010

septim děkuji aspoň někdo

lenkacar
12. kvě 2010

knoflíkáře neznam ..koukám že mam na skypu kluka OD OPAVY tož si možná skecnem

lenkacar
12. kvě 2010

blaži julča je dobrá ,akorát to byla bejvalá tchýně takže tak.. 😝

meduna
autor
12. kvě 2010

neni to ten můj 😀

meduna
autor
12. kvě 2010

je v obýváku taky na netu,to by byla prdel 😀

blazenkaa
12. kvě 2010

tak to nevím medu .
Koukala jsem na tvoje nové foto jste to ale příjemní lidičkové 🙂 🙂 🙂

septim
12. kvě 2010

snad kazdemu se ke jmenu neco vybavi 😉 ja si taky vzdy reknu tak ne to byla spoluzacka a kravka a tak se jmenuje tchyne atd

septim
12. kvě 2010

to by ale byla prdel 😀

meduna
autor
12. kvě 2010

díky Bláži 😉

blazenkaa
12. kvě 2010

holky potřebovala bych vyžehlit trička do práce nechcete někdo přijí t

lenkacar
12. kvě 2010

kvůli tomu jsem byla alergická na Frantu..tlustej smradlavej spolužák a co myslíte ,první muž se tak jmenoval a já se toho nikdy nezbavila a nevěděla jsem jak mu řikat

meduna
autor
12. kvě 2010

to je fakt,u každého jména si někoho vybavím.

lenkacar
12. kvě 2010

neboj medu toto je Marcel

meduna
autor
12. kvě 2010

fuj,žehlení.jdu v pátek k babě ,tak budu zase jako každý týden mýt okna a ještě žehlit.Mám strah,že to jednou neunesu a babu zardousím hadrem,nebo jí utluču žehličkou,ještě nevím,musím si vybrat

tulik1
12. kvě 2010

tak holky ja se loucim, jdu se venovat manzelovi, pa a pekny vecer

lenkacar
12. kvě 2010

blaži a nechceš mi přijít vyžehlit plnej koš? já bych ti vyžehlila 2trička a byly bychom si kvit

meduna
autor
12. kvě 2010

Marcel,to je taky hnus jméno a ještě jednoho hnusa s tímto jménem znám a producíroval se přede mnou v růžovejch plavkách 😝

lenkacar
12. kvě 2010

medu všímáš si jo? když nechceš tulíka jde na ramínko k manželovi ,my je dáme do krásný manželský pohodičky nakonec cococo?

meduna
autor
12. kvě 2010

tak jdu na ty knoflíkáře,furt o tom kecám a hniju tady a ten už si tam udělal pohodlíčko s ořechama a je v očekávání

lenkacar
12. kvě 2010

marcel -zvracel..nevim proč ,vždycky se mi to vybaví 😕

meduna
autor
12. kvě 2010

jo všímám si,ještě odpo bylo vše jinak

meduna
autor
12. kvě 2010

marcel z malého mesta je tu..marcel...marcel

lenkacar
12. kvě 2010

tak pic knoflíku hezký pochroustáníčko

tulik1
12. kvě 2010

hele lenu jeste tu jsem jo? no vis jak, respektuju medu prani a stalost 😉 a covece dat nas do pohody, to by byla prace na dlouho, nejak to ted skripe ...., ale coz, to zname vsechny ☹

septim
12. kvě 2010

ja mam na zehleni pani jestli chcete tak vam ji pujcim nebo v utery dovezte pradlo k nam 😀

meduna
autor
12. kvě 2010

no vono Roman je taky docela maso,mě trvalo než jsem si na to zvykla,že je to můj manžel 😀

ob.soklina
12. kvě 2010

Krásný večer holky tak Vás jdu po dlouhé době zase pozdravit 🙂 Dneska máme 3 měsíce tak jsem si říkala, že bych mohla zase nakouknout 🙂 U nás vše ok, zítra nás jen čeká očkování tak jsem zvědavá jak to malejzvládne a co nám Dr. řekne na váhu. Bobek trošku víc papá, tak máme papule jak křeček🙂 Nic jdu si počíst jak se tu máte. Přeji krásný večer papa

lenkacar
12. kvě 2010

Marcel ,Vláďa..tralalala

meduna
autor
12. kvě 2010

no to je paráda mít někoho na žehlení,taky bych si to dala líbit 😵 ale zatím je to tak,že já jsem taky ta pani na žehlení jinde