IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
20. kvě 2010

ahojda medu,
no to mas pravdu cely den usinam za pochodu....malej spi,tak jsem rychle vyzehlila a ted jeste udelam koupelnu a prdim na to....venku sviti slunicko jako v lete a je tam takkkkkkk krasne.... 😉

meduna
autor
20. kvě 2010

coko,nehoň se,práce neuteče,neni zajíc,lehni si k lennymu a odpočívej

coko.joko
21. kvě 2010

medu,to ja se zase tak nehonim,ale musim to tu trochu dat do hromady....jist taky musime..ja pak nestiham jist a vcera jsem jedla az ve 22hod.a to nikdy nedam ty kilca dolu....
jinak me vcera malej brecel od 20hod.do 3 do rana hrozny ja jsem to uz nedala tak si ho musel vzit cokotata a byl snim on...to uz je druha noc.....nevim co to ma...... 😖

bobbule09
21. kvě 2010

coko a nemá prdíky? Mě tak syn řvával taky, tak jsem mu dávala fenyklový čaj a byl relativně klid. A nebrečí hlady? Máš dost mlíka?

coko.joko
21. kvě 2010

bob.mlika mam jako mlikarna a to uz nechtel pit...caj fenyklovej dostal a nechtel ho,dudlik nechce a ja uz nevedela co mu dat..prdiky to byli urco...protoze pak si ho vzal cokotata do ruky a zacal tak prdet,ale vydrzel brecet do 3 hod....

bobbule09
21. kvě 2010

Tak to je mazec, ale třeba má jen takové období a přejde ho to. Zkuste masírovat speciálním gelem na prdíky bříško, nahřívat. Je to strašně vyčerpávající, já vím. Člověk se na to malé tak těší a pak mu to takle brečí, že neví co s tím. Jo ještě mi pomáhalo si dát malýho bříškem na moje holý břicho, tím teplem se mu prdíky uvolnily.

coko.joko
21. kvě 2010

bob,to uz je taky vyzkouseny...cokotata lezi a ma ho na brise a nic brekot.....je jak sirena.........a nejhorsi je,ze spi pres den uplne ukazkove a zacne vecer a on taky zacne....mozna ma obraceny spani....no mas pravdu tesis na to a pak kdyz breci tak jsem vcera brela malem i ja kdyz nevis co mu je a jak mu pomoct....

bobbule09
21. kvě 2010

Tak to vypadá na obrácený režim. Takže ve dne ho nenechat spát, ať je večer unavený a spí. Já vím, že to není lehký. Kdybych mohla, hned bych ti přijela pohlídat, ať se aspoň trochu vyspíš 😕

coko.joko
21. kvě 2010

bob,budeme muset ho proste udrzet vzhuru a kdyz bude bekat,tak proste bude mit smulu.....dneska to vyzkousime....no ja mam fakt vyhodu toho,ze mam tak hodneho cokotatu a ten si ho vzal k sobe a ja mohla spat.....jinak bych ted vypadala jako po flamu......ted uz spi 3 a pul hodky,tak ho asi pujdu vzbudit...

bobbule09
21. kvě 2010

Jasně, probudit, zabavit. Povídej si sním, ať tě poslouchá a nespí. Bude to asi náročný, ale asi to jinak nepůjde. Hlavně večer ho hodně unavte, ať je utahaný a spí.
Moc ti přeju, ať se Lennýsek uklidní a nechá tě vyspat.

dadous
21. kvě 2010

ahojda 😵 coko nam zabíra na prdy tahle poloha, vždycky se po tom pěkně vyprdí a doslova posere 😀

dadous
21. kvě 2010

foto je použito z fora "koliky"

dadous
21. kvě 2010

a čoko čaj bych mu nedavala když kojíš 😕 ja jsem se s nim prolejvala a taky nemělo moc učinek, zkoušely jsme i nahřejvat bříško i masírovat a fakt zabralo až tahle poloha, parkrat s ní projdu byt a je to venku a když už je fakt nejhuř tak ji šoupnu teploměr do prdky a je vymalovano 😵

dadous
21. kvě 2010

v noci ho ty prdíky mužou trapit víc a proto špatně spí, přes den se přece jen víc chova a to taky pomaha, takže v noci jak leží tak ho to víc trapí 😕

dadous
21. kvě 2010

šem tu šám 😕 😢

coko.joko
21. kvě 2010

dad.tak vyzkousime polohu a pak teplomer...pise jak debil mam maleho na ruce budim ho se najedl a zase vytuhl

dadous
21. kvě 2010

coko vyzkoušej, ja už ji ted tak nosím preventivně 😀 a fakt je to o stopro lepší, škoda že jsem to nevěděla dřív 😵

coko.joko
21. kvě 2010

vyzkousime a to muzu i kdyz mu nic neni vid preventivne jako ty 😵
bob,tak jsme ho dala do cisteho a dala mu najist a budim ho a nic...proste to snim ani nehne... 😕 to nechapu.....

dadous
21. kvě 2010

ja myslím že to buzení nema moc smysl 😕

coko.joko
21. kvě 2010

tak jsem ted mluvila s tou pani co ke me chodi a rekla me to taky ze ho nemam budit,protoze to nema nic spolecneho...jsou to prdy mame recepty na cipky a nejaky kapicky a uvidime co dneska jestli nam to pomuze....

dadous
21. kvě 2010

tak at se lenyskovi co nejdřív uleví 😵

coko.joko
21. kvě 2010

tak jsem koupila kapky a dala je Lennymu a uvidime co se bude dit,snad nam to pomuze a bude uz dobre a my se vyspime...

milagross
21. kvě 2010

Vsechny vas moc zdravim
Velka gratulacek novym miminkam,Nikolce,Lennymu,Milusce(myslim teda ,ze se tak jmenuje?)!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 Jsou moc krasny 😀 .I na nas se slunicko usmalo a dnes si vychutnavam prvni den materske dovolene.Ode dneska je u nas oficielne maly Timo naporad(dostali jsme chlapecka osmimesicniho).Dlouho jsem tu nebyla,po tom poslednim potratu jsem proste nemohla 😒 .Dnes uz mam ale usmev na tvari a vychutnavam.Myslela jsem si ,ze je to hezky,ze je to ,ale taaaak KRASNY jsem netusila 😵 .

meduna
autor
21. kvě 2010

ahoj holky,už jsem doma,byla jsem na drbech.Ahoj mili,po dlouhé době ale přeci jsi se ukázala a ještě s takovým dárečkem,tak malého vyfoť a dej sem ať se pokocháme.Velká gratulace k malému,bude u vás moc šťastný 🙂 🙂 🙂 🙂

meduna
autor
21. kvě 2010

jé,už jsem ho viděla,to je krasavec 😵

meduna
autor
21. kvě 2010

takovej blonďáček,modrookánek 😵 😵 😵

milagross
21. kvě 2010

Ahoj Medu,jo,jo jsme moc stastny,Maly je zlaticko a je vazne moc hodny.Dik 😀

milagross
21. kvě 2010

coko ,drzim palce at se rezim brzy urovna,se spanim nastesti problemy nemame.Timo spi 12 hodin,aniz by se vzbudil,takze super 😲

meduna
autor
21. kvě 2010

ty jo,tak to je dobrý,že spí ta dobře

milagross
21. kvě 2010

jdu si dat couda a jdu do hajan,dnes malinko poplakaval,zlobili nas prdiky a mayslim,ze i zoubky.Jeste zadny nemame,tak uz je nacase