• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahojda medu,
no to mas pravdu cely den usinam za pochodu....malej spi,tak jsem rychle vyzehlila a ted jeste udelam koupelnu a prdim na to....venku sviti slunicko jako v lete a je tam takkkkkkk krasne.... :wink:
20. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko,nehoň se,práce neuteče,neni zajíc,lehni si k lennymu a odpočívej
20. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,to ja se zase tak nehonim,ale musim to tu trochu dat do hromady....jist taky musime..ja pak nestiham jist a vcera jsem jedla az ve 22hod.a to nikdy nedam ty kilca dolu....
jinak me vcera malej brecel od 20hod.do 3 do rana hrozny ja jsem to uz nedala tak si ho musel vzit cokotata a byl snim on...to uz je druha noc.....nevim co to ma...... :confounded:
21. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko a nemá prdíky? Mě tak syn řvával taky, tak jsem mu dávala fenyklový čaj a byl relativně klid. A nebrečí hlady? Máš dost mlíka?
21. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bob.mlika mam jako mlikarna a to uz nechtel pit...caj fenyklovej dostal a nechtel ho,dudlik nechce a ja uz nevedela co mu dat..prdiky to byli urco...protoze pak si ho vzal cokotata do ruky a zacal tak prdet,ale vydrzel brecet do 3 hod....
21. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mazec, ale třeba má jen takové období a přejde ho to. Zkuste masírovat speciálním gelem na prdíky bříško, nahřívat. Je to strašně vyčerpávající, já vím. Člověk se na to malé tak těší a pak mu to takle brečí, že neví co s tím. Jo ještě mi pomáhalo si dát malýho bříškem na moje holý břicho, tím teplem se mu prdíky uvolnily.
21. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bob,to uz je taky vyzkouseny...cokotata lezi a ma ho na brise a nic brekot.....je jak sirena.........a nejhorsi je,ze spi pres den uplne ukazkove a zacne vecer a on taky zacne....mozna ma obraceny spani....no mas pravdu tesis na to a pak kdyz breci tak jsem vcera brela malem i ja kdyz nevis co mu je a jak mu pomoct....
21. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá na obrácený režim. Takže ve dne ho nenechat spát, ať je večer unavený a spí. Já vím, že to není lehký. Kdybych mohla, hned bych ti přijela pohlídat, ať se aspoň trochu vyspíš :confused:
21. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bob,budeme muset ho proste udrzet vzhuru a kdyz bude bekat,tak proste bude mit smulu.....dneska to vyzkousime....no ja mam fakt vyhodu toho,ze mam tak hodneho cokotatu a ten si ho vzal k sobe a ja mohla spat.....jinak bych ted vypadala jako po flamu......ted uz spi 3 a pul hodky,tak ho asi pujdu vzbudit...
21. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, probudit, zabavit. Povídej si sním, ať tě poslouchá a nespí. Bude to asi náročný, ale asi to jinak nepůjde. Hlavně večer ho hodně unavte, ať je utahaný a spí.
Moc ti přeju, ať se Lennýsek uklidní a nechá tě vyspat.
21. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :dizzy_face: coko nam zabíra na prdy tahle poloha, vždycky se po tom pěkně vyprdí a doslova posere :grinning:
21. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
foto je použito z fora "koliky"
21. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čoko čaj bych mu nedavala když kojíš :confused: ja jsem se s nim prolejvala a taky nemělo moc učinek, zkoušely jsme i nahřejvat bříško i masírovat a fakt zabralo až tahle poloha, parkrat s ní projdu byt a je to venku a když už je fakt nejhuř tak ji šoupnu teploměr do prdky a je vymalovano :dizzy_face:
21. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
v noci ho ty prdíky mužou trapit víc a proto špatně spí, přes den se přece jen víc chova a to taky pomaha, takže v noci jak leží tak ho to víc trapí :confused:
21. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
šem tu šám :confused: :cry:
21. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad.tak vyzkousime polohu a pak teplomer...pise jak debil mam maleho na ruce budim ho se najedl a zase vytuhl
21. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko vyzkoušej, ja už ji ted tak nosím preventivně :grinning: a fakt je to o stopro lepší, škoda že jsem to nevěděla dřív :dizzy_face:
21. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyzkousime a to muzu i kdyz mu nic neni vid preventivne jako ty :dizzy_face:
bob,tak jsme ho dala do cisteho a dala mu najist a budim ho a nic...proste to snim ani nehne... :confused: to nechapu.....
21. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslím že to buzení nema moc smysl :confused:
21. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ted mluvila s tou pani co ke me chodi a rekla me to taky ze ho nemam budit,protoze to nema nic spolecneho...jsou to prdy mame recepty na cipky a nejaky kapicky a uvidime co dneska jestli nam to pomuze....
21. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak at se lenyskovi co nejdřív uleví :dizzy_face:
21. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koupila kapky a dala je Lennymu a uvidime co se bude dit,snad nam to pomuze a bude uz dobre a my se vyspime...
21. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsechny vas moc zdravim
Velka gratulacek novym miminkam,Nikolce,Lennymu,Milusce(myslim teda ,ze se tak jmenuje?)!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: Jsou moc krasny :grinning: .I na nas se slunicko usmalo a dnes si vychutnavam prvni den materske dovolene.Ode dneska je u nas oficielne maly Timo naporad(dostali jsme chlapecka osmimesicniho).Dlouho jsem tu nebyla,po tom poslednim potratu jsem proste nemohla :unamused: .Dnes uz mam ale usmev na tvari a vychutnavam.Myslela jsem si ,ze je to hezky,ze je to ,ale taaaak KRASNY jsem netusila :dizzy_face: .
21. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,už jsem doma,byla jsem na drbech.Ahoj mili,po dlouhé době ale přeci jsi se ukázala a ještě s takovým dárečkem,tak malého vyfoť a dej sem ať se pokocháme.Velká gratulace k malému,bude u vás moc šťastný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé,už jsem ho viděla,to je krasavec :dizzy_face:
21. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takovej blonďáček,modrookánek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Medu,jo,jo jsme moc stastny,Maly je zlaticko a je vazne moc hodny.Dik :grinning:
21. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko ,drzim palce at se rezim brzy urovna,se spanim nastesti problemy nemame.Timo spi 12 hodin,aniz by se vzbudil,takze super :astonished:
21. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo,tak to je dobrý,že spí ta dobře
21. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si dat couda a jdu do hajan,dnes malinko poplakaval,zlobili nas prdiky a mayslim,ze i zoubky.Jeste zadny nemame,tak uz je nacase
21. kvě 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek