IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
21. kvě 2010

aby nebyl zoubek do rána 😵

coko.joko
22. kvě 2010

Ahojda,tak ja jen v rychlosti nakukuji a vidim,ze tu je mili,tak velka gratulka a at vam dela Timo jen a jen radost.....u nas je to proad stejny opet od 21hod.do 3 do rana nespal a brecel......cviky od dadouska nepohli a kapky taky ne....takze stridacka s cokotatou a ted jsem jako kdyz me prasti...........

coko.joko
22. kvě 2010

Ahoj tety,
preju vam krasny vikend 😵 to me koupil tatinek,at jsem krasny kluk...

meduna
autor
22. kvě 2010

Ahoj Coko ty chudiško,takhle ponocovat 😒 Malej je prďáckej na tý fotce,jak má ladně pokrčenou nožku 😀

meduna
autor
23. kvě 2010

Ahoj holky,přeju pěknou neděli 🙂 Cokoušku,tak jaká byl noc?

coko.joko
23. kvě 2010

Ahojda medu,
taky preji krasnou slunecnou nedeli 😵
medu,noc hrozna a ted dopolko taky porad breci a kdyz ho vezmes na ruce tak chvilku ticho a pak jede 😢 uz fakt nevime co mu dat,aby mu to pomohlo....

meduna
autor
23. kvě 2010

asi mu to bude chvilku trvat,než si zvykne na mlíko.A co na to ta Ála?

dadous
23. kvě 2010

ahojda, prej slunečna 😅 my tady mame zataženo 😢

dadous
23. kvě 2010

coko a zkoušely jste ho davat třeba na bříško? některy mimi jsou tak spokojenější 😕

meduna
autor
23. kvě 2010

ahoj dad,no ono se to má zase od zítra začít srát 😠 😠 😠 😠 😠 ale už mě to fakt sere a celej červej má být humusácky 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

dadous
23. kvě 2010

a jakou barvu maj hovnousove?

meduna
autor
23. kvě 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 a který

dadous
23. kvě 2010

fakt medu? no tady furt hlasej že do konce května hnus a pak snad by mělo bejt hezky 🙄 😕 no my ty šatičky ani neunosíme 😅

dadous
23. kvě 2010

😀 😀 to bylo na coko 😀 jaky ma hovnouse malej leny 😀

meduna
autor
23. kvě 2010

já to četla na seznamu,předpověď na červen,prej má chcát

dadous
23. kvě 2010

no to je hnus velebnosti 🙄 tady se to mění každou hodinu 😕

meduna
autor
23. kvě 2010

aha,jsem jako byla z toho krapet mimo,ale už jsem teda uklidněná 😀 😀 sousedka Lenka má kluky dva a u prvního měla přesně tohle,trvalo to asi tak 3až 4 měsíce 😲 😲 😲

meduna
autor
23. kvě 2010

no tady se honěj mraky,mám okno dokořán a že bych se potila to teda fakt ne,koukám,že pazoury mám do fialova 😅

dadous
23. kvě 2010

no jo musí se vyzkoušet všechno možny 😲 je to hrozny když ti to mímo neumí říct co ho trapí 😢

dadous
23. kvě 2010

tady mame 22 stupnu, na konec května žadnej šlagr 😝

meduna
autor
23. kvě 2010

to teda jo a ještě když jsi do toho nevyspalá,to je fakt libovka 😝

meduna
autor
23. kvě 2010

jsem jukla a je tam 20,takže ještě větší hnus velebnosti

meduna
autor
23. kvě 2010

a před dvěma lety,nejsem si jistá ale myslím,že to jsou už 2roky,bylo přes 30 a chodila jsem na koupák,byl už otevenej,tak letos tak akorát s bruslema na led 😀

dadous
23. kvě 2010

no některy mimča chtěj hodně chovat, my třeba jak mame nikču v noci v posteli, tak je klid a krasně se všichni vychrupnem 😵 potvora vždycky hodí oko jestli tam jsme a chrní dal 😀

dadous
23. kvě 2010

no ja si taky pamatuju, že vlastně květen a červen, byly skoro nejteplejší měsíce 😕

meduna
autor
23. kvě 2010

chce to mít pod kontrolou 😎 😎

meduna
autor
23. kvě 2010

kolikrát se ti budí v noci a háže očkem

meduna
autor
23. kvě 2010

to to letí už má dva měsíce a něco 😕

dadous
23. kvě 2010

vzbudí se o pulnoci, ale to chce jíst, takže se totalně probere, ja ji dam najíst a přebalím a pak chrape do rana do 5ti, to jí jen hodím kozu a pak vstavame třeba až v deset 😀

meduna
autor
23. kvě 2010

a to nemusí krkat?když jí loupneš cecíka a ona pije a potom?