• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jo j oale jsou to vajíčka oplodněné její a jejím manželem
25. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a pak ,že to nejde :confused: v Česku,v telce jse všechno i náhradní matka a to vlastní
jdu se juknout co dávaj
25. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já jdu koukat na ordinačku
25. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teravím všechny a přeji vám krásné i když zatažené ráno :wink: :wink:
26. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky,
tak se jdu mrknout a do cist vas to fakt nemam sanci,protoze moc kecate.....
vcera jsem byla venku s Lennym a cokotatou do 20hod.bylo tu krasne pocasi a fakt se dalo bejt venku..a dnes tu je tak hnusne,ze asi budeme doma...
medu krasny fotecky jako mlada slecna vypadas.......... :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky coko.
My taky včera venčili ještě v osm a bylo nádherně. No přímo procházkově :slight_smile:
Dneska zase prší a je zamračeno, jako by mělo pršet sto let :angry:
Jaká byla noc?
26. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bob,noci jsou hrozny a pred den to je taky sileny,ale snad nas brzo prejdou ty prdiky a bude uz dobre.......nejhorsi je ze nam nic nepomaha....ani cipky,ani vana´,kapky proste nic.......
26. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak tady teda nechutně chčije,ale průtrže :stuck_out_tongue_closed_eyes: vylezla jsem s šakalnicí a rychle zase zajela domu.Coko,ty naše cokomámo,nemáš to zatím jednoduchý,ale ono se vše uklidní :wink:
26. kvě 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni,zase máme pc v řiti..nejde do pc šťáva,tak na vás koukám jen v práci ,to jen abyste věděly ,že jsem stále s vámi..Blaži na tebe myslím ,ať to dobře dopadne ..v ponděĺí jsem byla na imunu a chtějí ještě genetiku a já se tam zaboha 2dny nemůžu dovolat,nechápu to ,číslo mám gut..
26. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zduř Leni,tak sláva jsi na světě :wink: scházíš nám tady :slight_smile: hele asi tam maj fičák na genetice :confused:
26. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčičky konečně někdo
26. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženky tak se technik asi zadumal a poslal nám drobet šťavky a net jde ..huráááááááááááááááááááá
26. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konečně aspoň někdo tu bude dnesk semnou
26. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
LEni kam jsi zase zmizela
26. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to vypadá,že technik poslal málo :confused:
26. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo jen aby se Lénička nabažila
26. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že i tobě Medu nedodávají šťávu dneska :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já ještě juknu,zase mě bolí držka,už mě z těch zubů asi j...e :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to nesmíš kousat ty kabely to máš od té elektriky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale holky se tu vladís se mnou hádá o net ,zase si chce hrát tu nablblotinu z koulema.. :rolling_eyes: tak si jdu číst.mám ho dost
26. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakou nablblotinu s koulema :wink:
26. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějaká idiotská hra na netu ,já nevim pinká do koulí já bych ho taky majzla ..do jeho ...nějak mě poslední dobou sere až běda .. :rolling_eyes:
26. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo medu od včera mi bolí moudrý zub,kterej mi roste sakra šejdrem a kterej přemlouvám od svých 20let ,aby nebolel,včera jsem byla v kině s mamkou na takovým psycho filmu,ale hrál tam, děsnej fešák ,no stejně to byl děs ..a cestou dom mi to začlo s tim moudrákem..neni to akutní ,ale na poslední kontrole mi mudra řekla ,že má slíbíno :pensive: půjde ven..
26. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
v prácio taky dobrý psycho ,zase šéf se nechal slyšet jak to tam stojí za hovno a jak do konce roku a pak asi nazdar..taky mi končí smlouva že?ale já to i cítim v kostech ,že to s nim nepůjde ,ikdyž se snažim se šéfkou v pohodě ,ale moje vztahy s velkým šéfem totálně na hovno ..on mě nesnáší a já jeho ,ačkoliv jsme si nic neudělali a nic neřekli ,taková vzájemná averze ..
26. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to počítala ,že kdyby to klaplo ,musel by mi platit nemocenskou hajzl..nu kdoví třeba mi řekne ted k poslednímu že končim a bude vykydáno hned ,jo a dneska mi volala jedna ze školky jestli tam nechci jít uklízet ,k těm rozeřvanejm frackům ,pamatujete jak jsem byla z nich po 2hod. na prášky? já teda jo :rolling_eyes:
26. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus babuchy, tak jsem našla foto tatky když byl malinkej :grinning: :sweat_smile: tak mužete porovnavat :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu to by neviděl jen slepej ,že ta má po tobě leda pípu a jinak ani vlas :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ne ne z profilu je podobna mě když jsem byla mala :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ále prd velebnosti ta je celá dadoušova :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,určo je z toho celej podělanej
26. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
není jo?
26. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek