IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
26. kvě 2010

ty jo proč mi to zas děla maly fotky 😠 😠

dadous
26. kvě 2010

hele ale jako uklizečka nepříjdeš s dětma moc do styku ne?

meduna
autor
26. kvě 2010

ahoj dad,jako nenamlouvej si nic,to je dadouš hadr 😀 😀

dadous
26. kvě 2010

😀 aha a ja myslela že ma po něm jen oči 😀

dadous
26. kvě 2010

co zub, ještě bolí?

meduna
autor
26. kvě 2010

jo nepřijde,určo přijde
Leni,tak kdybych měla moudrák a měl by jít ven a bylo po bolesti,klidně,ale tohle co mám,mě už sere ale neskutečně 😒 😒 😒 😒 😒 😒 jsem otevřela venku držku a šla jsem do kolen a to se nemůžu ničeho ani napít,pak to bolí tak,že mám pocit,že se mi tam razej moudráky i vepředu.No v pátek mi to zase něčím napatlá a budu mít jeden den klid,asi to je něco jako injekce,ale druhej den je opět na posrání,jako nevím jak dlouho to bude trvat

meduna
autor
26. kvě 2010

prej oči 😀 😀 😀 😀 jako jak jsem viděla tu fotku,tak jsem se tady smála,prostě dadouš v malinkatým vydání,že tam ten doky udělal klon

dadous
26. kvě 2010

ty jo ty ti davaj 😠 to chce bejt furt v lihu 😀

meduna
autor
26. kvě 2010

kdyby zub,bolí mě to od jedničky nahoře až dozadu k sedmě a pak taky až do oka a kosti

dadous
26. kvě 2010

no mužem bejt radi že se trefil 😀 😀

meduna
autor
26. kvě 2010

to si počkám až na tebe a pak se zlihujem

meduna
autor
26. kvě 2010

😀 😀 😀 😀 to jo a trefil se přesně

dadous
26. kvě 2010

fuj umím si to představit, mě občas taky bere zub a jde mi to až do spanku 😝

coko.joko
26. kvě 2010

ahoj holky,jdu mrknout jak se mate..... 😵
fakt nejak nestiham vas docitat,protoze nemam moc casu a kdyz ho uz mam,tak se venuji domacim pracim 😀 😀
dad,to je cely dadous ta vase Nikca....jak pise lena z tebe ma jen pipku 😀
medu,o moudrakovi me ani nemluv jsem si taky vytrpela sve,kdyz me ho trhal pred par lety....jsem myslela,ze me upadne drzticka...

dadous
26. kvě 2010

no docela bych si dala do čumačku, ale jen tak lehce aby nebyla kocovinka, po ty se mi vubec nestejska 😅

meduna
autor
26. kvě 2010

hoj cokomámo nestíhavá 😉 počkej za pár dní už budeš vše stíhat s jednou rukou v .........,víš kde 😀

meduna
autor
26. kvě 2010

až dokojíš,tak dáme 😎 kocoviny taky nesnáším,to se člověk klepe a je rozežranej a já ještě béééékáááám do toho

blazenkaa
26. kvě 2010

á tady se zase klábosilo 😀

meduna
autor
26. kvě 2010

no já přijdu za chvilku,už mám po reklamě a doktůrci čekaj

dadous
26. kvě 2010

coko dneska mi nikča dala co proto, jsem si jako řekla že už s ní nebudu ležet když jde spat, tak jak jsem si načetla, že mužeš nechat dítě bulet a občas za ním příjdeš pohladíš a jdeš zas pryč 😅 takže to dopadlo tak že nikča řvala jak prokopla až z toho přestavala dejchat, no histerka hadr 😠 takže jsem s ní stejně ležela než usne 😀 😀 a trvalo ji to o to dyl, než se z toho histeraku uklidnila 😀

dadous
26. kvě 2010

tam mam asi blbě i, žejo?

dadous
26. kvě 2010

hysterka nebo histerka? bych tu ted potřebovala koblížka 😅

coko.joko
26. kvě 2010

medu,no ja az budu stihat,tak to bude jeste trvat....me se teda po kocovine vubec nestyska.......ale pivko bych si dala....

dadous
26. kvě 2010

ja bych si tři, čtyři taky dala 😀

blazenkaa
26. kvě 2010

prosémtě í nebo ý to neřeš myslím že tu na to nikdo nekouká nebo aspoň já ne

dadous
26. kvě 2010

blaži ja taky ne, ale někdy mi to prostě neda 😀

blazenkaa
26. kvě 2010

Dadsous a na cigáro nemáš chuť?
Kouřila jsi jestli si dobře vzpomínám né ?

blazenkaa
26. kvě 2010

Si dneska připadám jak když jdou ze mě prdy ale né ze zadu ,ale zepředu 😎

coko.joko
26. kvě 2010

dad,tak to ja toho naseho broucka necham trikrat za plakat a uz k nemu letime 😀 me to rve hrozne srdicko,kdyz place...
hysterka je tvrdy...to byl jen preklep 😀 😀
ja jdu rychle do sprchy nas Lenny se uz ozyva,tak at mam aspon sprsku za sebou 😵

dadous
26. kvě 2010

jo kouřila a nemam chut 😅