• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahoj holky, tady je to taky na ... vsechno mi ty deste pomlatily, no a ted posloucham zpravy a ze bude destivo jeste alespon do pulky cervna nebo taky az tri mesice ... me smejkne :frowning2:
27. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj tul,no to je teda humus,jak tři měsíce :confused: :confused: takže už to vypadá tak,že bude jen podzim a zima,jaro léto se jaksi nebude už konat
27. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bych se na to vy... jsem se tesila jak blazen na leto, na chajdu a ted to vypada, ze si vyrazim pro holinky a to bude tak jediny co budu potrebovat. to ani nemluvim vo tom, ze zitra jedu pro injekce a zacina dalsi pichando, tak jsem si rikala, jak se vyvalim na pergolu a budu si "uzivat" tech ctrnact dni po ET a vono houbelec ... a jak je medu? co ty zoubky?
27. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si nasadíš holiny a budeš ležet v holinách a užívat :wink: no je to furt na pendrek,zítra zase razím k zubaři.V 8:15 už budu s hubou dokořán :astonished:
27. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co pícháš za léky?
27. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo takhle brzy po ranu si votvirat hubku, jo? no to jsi odvaha :wink: , ty vogo ja a zubar to je des, jsem posera, to radsi desetkrat na gyndu nez jednoho zubaka, jsem fakt magor.
27. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu zacinat puregon, mam dlouhej protokol, tak uz tri tydny strikam do nosu synarel, beru prednison a zitra by k tomu mely pribejt injekce, pokud tedy bude vse ok, snad jo
27. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to dlouho teda jedeš synarel,máš ještě přepážku v nose? :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prosim te uz si pripadam jak fetak, furt jen popotahuju, a boli me z toho akorat hlava ..., nu co by jsme pro dalsi sanci neudelaly, ze?
27. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to teda.Juknu později,začínaj mi modelky,už to tam přituhuje,je to napínavý jak blázen
27. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pekne pokoukanicko :wink:
27. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holčičky jste tu některá ještě ? :wink:
27. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulik držím ti moc pěstičky aby ti to konečně vyšlo :wink:
27. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jdu do pelechu,dobrou noc všem. :pensive:
27. kvě 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem...za minutku mizim ,jsem napapaná a díry v zubu jsem zacpala tatrankou ,byla výtečná ... :dizzy_face: ,dnesjka končim v 1hod. a mizíme na chajdu ,má lejt ,no ale co se dá dělat..mám mrchu pěkně silnou tak ani píchando nebude achjo
28. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
teda leni na chajdu a s mrchou to bude nic moc vid..... :dizzy_face: ale aspon si odpocnes.......
medu,modelky super vid jsem je ockem sledovala a pri tom kojila :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj modelková cokomámo :slight_smile: jo a co na ně říkáš?Mě se líbí ta malá bloncka a pak ta Alissar,nebo jak se jmenuje,ale koho nesnáááááším to je ta vykulená pyskatá,krátké blond vlasy
Leni,tak užívej na chaloupce a že nebude píchando???no tobě to asi tak vadí jako mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
28. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak je :sunglasses:
28. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nic,jen jsem tě chtěla vyvolat :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: a vono se to povedlo vid :grinning: ja tady už hodku s nikčou trpím, si nemuže prdnout bo co :angry: slyším jak ji to v těch střevech bubla ale nechce to ven :confused:
28. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
popíjím kávku k tomu dávám kouřovku a za chvilku jedeme něco nakoupit,byla jsem u zubáka,opět mi to namatlal,takže jsem zase jak starej žlutozubej křeček.Musím do lekárny,napsal mi recept,mám si to matlat do další kontroly,jsem zvědavá kolik to asi bude stát :confused:
28. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chudiška,takovej zaražeńák,to je teda pocuc,občas se mi to stane a kroutím se jak hadice
28. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to budeš chodit se žlutakama?
28. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my čekame až se vzbudí tata a pujdem na prochajdu :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne ono se to olupuje,no a až vyčistím mordu,je to pryč.
no dneska zatím neprší,ale honí se to tam pěkně.
Jo tak ta Fufina chrápe s náma a je srandovní,leží ti hlavou na polštáři uplně u mě a kouká vždycky na mě.Nejlepší je ráno,taková rozcuchaná a roztomilá :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se vyfoťte u káry
28. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no neke :grinning: ste ji do postele nechtěli ne?
28. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo ale to nesmíme zapomenout fotak :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nechtěli :grinning: :grinning: ale pak tam jednou byla a já myslela,že bude chtít furt,ale ona nechtěla.tak jí občas přemlouvám,pojď ke mě,pojď,no a teď už po dva dny,jde večer do ložnice a sedne před postel a vrtí ocasem,tak jí tam šoupnu a už se rozvaluje :grinning: někdy si dělá boudu pod peřinou,jen jí vykukuje čumák a oči ven
28. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek