• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
čus ženky a co čoko už je to dobrí s tim kojo?
2. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozor chtěla jsem napsat dobré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako vzdělaná žena a přehmat a hrubka je na světě..jinak od dnes jsem stálý zaměstnanec tak dobroš ..včera tam byl šéf a zase rejpal jak svině ..ne ,já ho prostě nemusim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: vladís je od té doby co se narodili ty dvojky na pěst přímo a to možná pojedem na společnou dovku na moravu ..no ty volís to bude dovka ,čumí ,že je na ránu .. :rolling_eyes:
2. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,dala jsme fotky do albicka,tak mrknete na toho nase dravce :grinning:
2. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný fotečky čoko...ještě tam chyběla hokejka :grinning: :grinning: :grinning: ,máte na něj krásné věcičky a ta barva kočárku se mi moc líbí
2. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, no hokejka to prijde za chvilku jen co Lenny zacne chodit tak uz ji bude mit v ruce...... :grinning: :grinning: a dekujem za chvalu vecicek a kocarku.....no koupil tatinek vecicky tak mu to musim rict,ze ma velkou pochvalu :dizzy_face:
2. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to má mimořádný vkus tatínek ..
2. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to ma vkus....a vzdy najde pekny veci a ja hledam a porad nic,. :grinning:
2. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baštim tu čínskou poblívku a za půl hodky mizim fakat..ráno jsem si ostřihala vlasy a nabarvila,dneska to byl rébus vyloženě ..nová barva ,tak jsem si přečetla letáček a tam stálo ...nabarvíte po celé délce vlasů pak namočíte a a nemyjete a vytřete do sucha a pak nanesete ke konečkům vlasů a necháte působit 30minut ..tak jsem zavolala mámě jak se s tim barví ona ,že jsem debil a nechápu ty instrukce :grinning: :grinning: :grinning: a máme má úplně jiný leták :rolling_eyes: ,tak jsem si to nabarvila na suché vlasy a po půl hodině smyla a po prdeli jeli ..barva chytla ..na jak dlouho je jiná otázka :grinning:
2. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda leni ty jsi uplna kocka..vlasky nove,vse do zelena a lidi te ani nepoznaji :dizzy_face: no ja jsme jednou barvila vlasky a dopadlo to tak,ze jsem byla zihana jak zebra,blbe jsem to natrela a od te doby jdu radsi ke kadernikovi.......ja taky musim jit zehlit....tak se mej at to utece v praci a treba se tu potkame vecer.........ja jsem se tu ted cpala brokolici :grinning:
2. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa já musim žehličkovat zítra ....dneska nejdu do zelena,asi do černo růžova ..tak pic kočky
2. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi poslala kámoška Olga,je to ruska, dělá tyhle videa a je to o tom upírkovi ..bože ten je nádhernej ,tak si jdu vyždímat kalhotky :grinning: :grinning: :grinning: a jdu do práce ..papa
2. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni moc pekny video......taky delam videa :grinning:
2. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ženy,
fotky pěkný Cokoušku,Leni ty vyfoť novou hlávku :wink: Jinak tady začíná Rock im Park,takže pakárna největší,lidí tři prdele a všechno zatarasený :angry:
2. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj medu,dekujem :dizzy_face: no tady byl o vikendu zase den japonsky a vecer ohnostroj a tak cely mesto japoncu a toho jidla japonskeho a nej je vzdy ohnostroj ten je fakt bozi.....trva pul hodky a na obloze delaji obrazce z rachejtly no proste krasa na to koukat.....
2. čer 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme ted davala malemu papat a vzdy to mame na hodku :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no teď je tady Romana kluk,tak jde na Rock im Park ,je z toho celej vypleskanej,no ale taky bych šla :sunglasses: :sunglasses:
2. čer 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,tak bez taky mrknout aspon das oraz....... :dizzy_face: ja jdu ustrojit prcka a jdem ven...a taky na nakup zitra tu je svatek a vsue zavreno
2. čer 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ajo :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: a já nenakoupila :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy holky německé vy musite mit vždy něco jineho nezli mi tady v cechach .

2. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doufám ,že máte holky německé řádně nakoupíno.. :grinning: ,no ale čoko kojí ta nemůže a medu ta se stará o fufku..já bych se už potřebovala krapítek vykropit :astonished: ,zítra se dozvim esli ujedu s Vladísem čili nic ..no když koukám na zprávy tak Morava je pod vodou,to je akorát tak být celý den v hospě a nebo pod duchnou ..
2. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jsem trošku mimo kam ujedeš s Vladísem :rolling_eyes:
2. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naté moravě to je děs a hrůza během 14 dnů 2 záplavy to by mě asi šlehlo
2. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,tak jsme byla venku a predstav te si,ze jsem nic nekoupila :grinning: takze zitra jdem na nadrazi kde maji vsechno :grinning: :grinning: hlavne,ze jsem sedela u Ryna na kavicce.....
leni,tak to zvladnes dovcu s Vladisem ne???Aspon bude romantika......
2. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj,Leni,tak jak,kalhotky vyždímaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Coko,já nahnala Romana a přivezl mi i dvě flašky vína :confused: :confused: :confused: to nedám :grinning: :grinning: :grinning: ale jsou v lednici,tak kdyby někdo přišel.....no ale kdo,sem nikdo nechodí :grinning: :grinning: :grinning: no budu je muset někdy ztrestat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak fičím zase k bedbě,mám tam seriálek,dnes dva díly za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu takže nakoupíno nakonec přeci bude.. :grinning: já se mám zítra dozvědět jestli od neděle co bude, jedu do vojenské ozdravovny s V.docela prima to vědět 3dny dopředu :rolling_eyes: ,v práci by také rády věděly jestli budu mít dovku a ony celé dny v práci ,no přiznám se ,že se mi to nezdá dobrá romantica ,že bych si raději tu dovku užila u nás na chatě a nebo si to nechala na pokus IVF a ne pak simulovat jak je mi hrozně fajn a přitom na každým kroku trpět jak zvíře ..
2. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby bylo počasí tak je to něco jinýho..minule jsme hrály badmington,ne že bych to uměla ,procházeli se ,chodili po památkách a lemtali pivajze ,ted bych si na trávě rozbila hubu jak je mokrá..jak je kosa na pivo chutě nemám,páč je mi kosa ještě větší a po památkách zmoklá no bezva .. :rolling_eyes:
2. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni,vožer se tam do němoty a budeš to snášet dobře :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo s vojákama,tak jim tam udělej trochu pakárnu :sunglasses: :sunglasses:
2. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hočičky asi si taky v sobotu ožeru hubu nebo se z toho všeho poseru
2. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek