• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
vid medu aby nevyšli ze cviku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,blaži copak vypadá to bledě? :confused:
2. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu foto mé hlávky je zbytečné V. ani nepoznal rozdíl,šmikam to furt stejně akorát je to kratší,vypadam jak na tý fotce,ale nahoře kratší ,zítra ráno to bude na stojáka :rolling_eyes:
2. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož dobrou noc,když jsem byla v tom šmikání tak jsem vojela i Vladíse,tak jsem ho požádala jestli mu můžu říkat ,,plešoun2,,,páč plešoun1 je kocour z chaty :grinning: ,ta že by jako byl Vladís kocour domácí
2. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš nejprve čtu,že to bude ráno na stojáka,pak že jsi Vládíse vojela,už jsem si myslela,že jsem v sodomě gomoře :grinning: :grinning: :grinning:
největší sodoma je u nás v baráku,ty jak se tak 4krát do týdne servou a to je když maj dobrej tejden :grinning: :grinning: tak ale každý ráno šoustaj :astonished: já jdu se psem a slyším,hekot,vracím se furt je hekot,ale už silnější :grinning: tak jsem jak stará Keliška a Fufatérce utírám dloooouho packy abych byla u vyvrcholení :grinning: :grinning: :grinning: jako takhle po ránu-fuj,to by mě zabilo
2. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by mě teda bavil ten jejich život :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale jim to evidentně vyhovuje a na sousedy serou jak vidno :grinning: ,to jsme taky měli takové sousedy a to jsme nikdo neslyšel ani telku a naše máma vždycky říkala ,, no co tam s ní doprdele dělá ,že u toho tak řve ,,možná že nebyla daleko od pravdy :grinning: :grinning: :grinning: ,ale to bylo taky hrozný ,ona vejla ve dne ,v noci a za pár let ,když se rozvedli a ona se přestěhovala a začla ke mě chodit nakupovat ,se jednogho dne rozhovořila ,tovíte já hltala každý slovo ,jsem myslela ,že dostanu recepis na pořádnej orgáč a ona začla ,že to byl blázen ,že jí šmíroval v koupelně ,že si tam vyvrtal díru a pozoroval jí :confused: ,tak jsem dospěla k názoru ,že takovýty co jim to nadmíru chutná a baví je to až moc ,nejsou normální .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj baby :sweat_smile:
jdu vas trošku dočíst :dizzy_face:
3. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko to je jasny, musíme dat srazík až budeš v hradci :dizzy_face:
3. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocenky,
dadu diky moc,no to vis,uz je to trosku neposeda,nechce lezet na zemi,ani na brisku,chce porad na ruku a tam sebou taky mrska doprava-doleva.Je to vesely,ale mily.Je s nim legranda.Porad se ho nemuzu nabazit :grinning: .Venku hnus jako blazen.Jeste neprestalo chcat,tak dneska to musime vydrzet doma.Preji vsem moc pekny den.Musim skocit udelat cajik uz tu zas povykuje kulisek.
3. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,ty se chces se mnou srazet az budu v HK............... :grinning:
mili ahoj......
3. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili a kolik važí? ta naše bude mít něco k šesti kilum a teda pěkně se pronese miminko jedno :sweat_smile:
coko a ty ne? :grinning:
3. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,jasne ze jo???Budem delat srazik s Arletkama,tak se muzes pridat vsechny holky znas.....
teda vy uz mate sest kilo......to je super.....my zatim mame jen 3760g....ale ted se to snad uz rozjelo a pujdem taky s vahou nahoru....
mil a kolik je vlaste miminku.......ja jsme nejak mimo´.......
3. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj holky,tak počo furt stojí za pendrek ale od zítra má být lépe.Jo dnes bylo opět houkání a zase ráno v 7 :astonished: :astonished:
3. čer 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ten naš malej krypl se ted vyvalel komplet v hovně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: celej hřbet měl zasranej a smrděl na dalku :angry:
u nas se to vybralo a mame 22 stupnu :dizzy_face:
3. čer 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko takže s kojem už je všechno v cajku?
3. čer 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak spal hodku a pul a uz tu zas pofnukava,to pocasi me s...e,ani nemuzem ven. :angry:
Jsme 9,5 mesice stari a vazime 9,5 kg(mozna uz i 10kg),takze dad mam take co delat.Ja co mam 49 kg mam take co delat.Mam plotynky v pr......i a od te doby co mame Tima tak tuplovane,ale kdyz se na me usmeje,tak je vse samozrejme zapomenuto.Tak to je Nikolka taky peknoucka vid?Aspon mate do ceho pusinkovat :grinning: :grinning: .Je moc hezka a Lenny take :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadous to je ale dobytek,ale pro něho to byl ten nejkrásnější pafrém :grinning: :grinning: :grinning: To Fufatérka jedno i slupla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
psi jsou dobytek ..to je jasný a prej jim i něco chybí že žerou ty hovna .. :confounded: ale kdo to má čuchat co?
3. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili jakto že máš plotny v hajzlu? s takovou muší váhou :confused: ,tak proč mě řikaj at zhubnu ,když mě budou bolet stejně :confused: já nosila v krámu tak půl roční mimino půl hod. než si mamina vybrala a málem jsem zdechla
3. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsem,tak jsem poprve od 5h vzhuru,jsme nejaky nemocny.Jinak spime priblizne do 7h.Vcera vecer teplota a celou noc hnusnej kasel,ach jo zrovna kdyz muzem konecne vylezt na slunicko.Do vcera tu byl totalni hnus a ode dneska slunicko(uz ted sviti).
Leni dok rikal ze to mam s prace,tak nevim tomu nerozumim,drive se mi ty plotny ozvaly jen obcas,ted ale 24h denne.To jo oni se ty prdolkove pekne pronesou :grinning:
4. čer 2010 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo prej se valej v hovnech kvuli parazitum, aby na ně nešli :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska tady mame azuro a 17 stupnu :dizzy_face: asi přišlo to leto :grinning:
4. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky,
jasne dad,srazime se az tam budu.....sice jen 14 dni,ale musime se potkat,at te taky poznam osobne a ne jen pres net..... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu to jo i ty paraziti chcípnou smrady ,jsme doma z genetiky ,první nález ..vypadám prý normálně bez vývojových vad .. :grinning: ,zbytek ukáže krev
4. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsme leni ale věděli ne :grinning: dneska mi přišlo ze sanusu papír kde mam vyplnit udaje o těhu a porodu, tak trošku zvyšíme statistiku :sweat_smile:
4. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to budes vyplnovat papiry to je super jen to zvysujte ty statistiky....a pockej ty si byla v Sanusu v HK......
4. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo :dizzy_face: hele a co to kojo, už jste uplně v pohodě?
4. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad.kde presne bydlis?????
4. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma,museli jsme k dokovi,maly ma 39,5 teplotu,ted spi jak bezvladny mimi.
cokotak co to kojeni?Uz v pohode?A co spani?Koupila jsi tu zavinovacku?
4. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko Svoboda n/U :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak hlasim ze v pondeli jdem na OPU, tak jsem zvedava, jak to bude a jdu si vas docist :wink:
4. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,preji krasny den.Mame neustale pres 39 C teplotu a vubec neklesa,nemate nekdo dobry recept na snizeni teploty?Uz jsme chladili hlavicku studenou zinkou,davali octove ponozky,mame sirup na teplotu,davali jsme i stavu z boruvek a nic.Jedine co malinko vecer zabralo,ze jsem ho osprchovala vlaznou vodou a soupla do postele.Teplota v jednu chvili klesla a opet stoupla.Uz nevim co mam delat,abych mu ulevila.Uz to trva od ctvrtka od vecera :unamused:
5. čer 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek