IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
8. čer 2010

ahojda, jsme byly cely den na zahradě a mala z toho byla tak hotova že šla v šest hodin spat 😀
coko on tam nebude , ale ten koncert šporcla, oni ho zvučej 😵

dadous
8. čer 2010

medu ted jsem letěla uklidit kočar, pže byla prutrž jako krava a už se zas děla modro 😅

meduna
autor
8. čer 2010

panečku jak se tam vyvaluje na travičce otesánka jedna 😎

meduna
autor
8. čer 2010

tady je furt černo,ale déšť ustává.Sousedům vypadlo okno 😀

dadous
8. čer 2010

😀 nekecej 😀

meduna
autor
8. čer 2010

no rána jako kráva,jak byl ten vítr a všude střepy 😕

dadous
8. čer 2010

ty blaho, to jim nezavidím, tak davej bacha aby vam taky nevyběhlo 😅 do haje ted koukam že je dneska medarda 😝 a chčije a chčije 😀

meduna
autor
8. čer 2010

tak to je na 40dní 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

meduna
autor
8. čer 2010

mám vyndanou mletou ,tak co z toho,jako sekanou už nééééééé

dadous
8. čer 2010

jako ted jdeš vařit jo?

dadous
8. čer 2010

musím kakat, hned jsem tu 😨

meduna
autor
8. čer 2010

😀 😀 😀 kakat 😀

meduna
autor
8. čer 2010

no asi ne,ale zítra,jenže nápad nikde

dadous
8. čer 2010

tý jo to na mě z ničeho nic přišlo 😕 ale bylo to rychly 😵 tak to mam rada 😀 tak udělej lazaně 😵

meduna
autor
8. čer 2010

a jak

meduna
autor
8. čer 2010

taky to mám raáda když to jde rychle a to u mě většinou jo 😀 akorát o bezbolestnosti se nedá mluvit,po těch tunech feferonek co žeru 😀 😀

dadous
8. čer 2010

😀 a ještě mam rada když to jde čistě 😀

coko.joko
8. čer 2010

Zdar holky,jsme ted prisli z veci byli jsme s cokotatou a Lennym na vece u Itala a ja se prezrala...dnes mame vyroci svatby.. 😵
medu,tady takkkk chcalo,ze to se nedalo ani koukat s okna 😀 😀
dad,to je super jak je rozvalena Nikca na ty dece.... 😵 😵

coko.joko
8. čer 2010

medu,udelaj karbanatky 😀 neni to sekana.......
tak ja jdu na mladyho.....

dadous
8. čer 2010

coko tak to gratuluju, ty jo vam Lennysek vydrží takhle dlouho? nikola jak padne šesta tak začne bejt protivna, ve vaně zas ožije a když ji davam pýžo tak už chce kozu a jít spat 😅

coko.joko
8. čer 2010

dad,prave jen v kocaru doma nespi a nespi......vcera super den do 4 do rana se nosil na rukach a ne a ne usnout a kdyz se plozil,tak rev jako kdyz mu neco delame.....takze mame veselo.....a pres den toho taky moc nenaspi......a my taky ne s Vratou.,...
dekujem......dneska to je presne 3 roky co jsme manzele 😀

dadous
8. čer 2010

hele nikča ted poslední dva dny, míva zachvaty řevu, normalně uplně vztekla 😠

meduna
autor
8. čer 2010

Coko gartulace k výročí s Cokotátou 🙂
jo a to spaní v kočárku,si pamatuju,že moje spoležačka když byla její Lucinka malá,tak spala i doma v kočárku,jinak brečela 😕

coko.joko
9. čer 2010

dad,tak to mame my porad....kdyz ma jist tak ma zachvaty a mlati rukama a trva treba i 10minut nez se chyti....nevim p okom to ma a hlavne doufam,ze ho to prejde,protoze to je docela sila nez ho sklidnime.....
medu,dekujeme....no proto my porad jsme venku,tam je zlaty mimi,ale on je vlastne zlaty porad........

liptonek
9. čer 2010

hola hou, je tu někdo? 😅

coko.joko
9. čer 2010

Ahoj lip..... 😵 jak se mas?

liptonek
9. čer 2010

ahoooj coko 🙂 máme se krásně. včera jsem byla na screeningu a snad by mělo být vše ok 🙂 A co ty? Jak válčíš, mamino? 🙂

coko.joko
9. čer 2010

lip,to je dobre,ze je vse v pohode..my valcime jak se da.....ale nebudu si stezovat,protoze to je ten nejhezci darek co mame.... 😵

liptonek
9. čer 2010

je naprosto úžasnej, coko 😵

coko.joko
9. čer 2010

lip,uzasny a k sezrani je kdyz spinka a je hodny...ale pak kdyz zacne kricet a mit ty svoje zachvaty,krery nachapem proc je ma,tak to je mazec...se neda uklidnit a proste nic...bylo me taky recino,ze to je tim porodem,ze byl tak tezky,ale nevim....neboj ty za chvillku taky budes mit to zlaticko u sebe.....jak to utika....uz 14tt....