• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak říká se, že porod může člověka ovlivnit. Ale tak snad na to brzo zapomene a přestane mít ty záchvaty. Ono taky komu by se libilo se tak dlouho tlacit ven, žejo? :grinning: Utíká to hrozne rychle. Ale mohlo by jeste víc... uz by moh být rovnou prosinec :grinning:
9. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lip,taky jsem si to vzdy rikala,at uz je kveten a fakt to uteklo...no 2 dny rodit a z toho byl chudak den a pul bez plodovky do toho ty bolesti co jsem mela a pak po porodu 2 dny nepil nechtel a jen spal,,pak dostal zloutenku a az doma se naucit trochu pit a ted by me snedl.........
9. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde jste? coko určo popíjí někde na zahradce a medu asi blbne s fufaterii :confused:
9. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,ja popojim doma vodu neperlivou :grinning: musela jsem kojit a uspavala jsem cvrcka,ktery nechtel spat a ted konecne usnul po teatru....zitra mame prvni kontrolu u doktora tak jsem zvedava.....tak se zase loucim a letim spat at se aspon trochu vyspim...
medu,koukala si na modelky :dizzy_face: fandim ty Hane a ty cernovlasce..ta bloncka vykulena musi ven......
9. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,byli jsme na zahrádce u tchánovců,jen já Roman a Fufatérka,byla grilovačka,žranice.Na modelíny jsem koukala,ale Hana se mi nelíbí a ta vykulenina taky ne,jen ta Alisa
9. čer 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych si dala masanko :sweat_smile:
9. čer 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už neni :sunglasses: všechno sežraný,ale byla to dobrota,jsem ani nevěděla ,že jsem taková grilovačka :grinning:
9. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tady tlačím čokoladu s karamelem :sweat_smile: takhle v 11 večer :sweat_smile:
9. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já se viděla dneska na fotkách a blila bych :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: moje hubené nožky jsou pryč,stehýnka se mi už dřou a to jsem neměla :confused:
9. čer 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty určitě zas přehaníš vid :grinning:
9. čer 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no bodejť bych nedřela :angry: :angry: :angry: :angry: když žeru v noci,pěkně ve tři si vyjedu jak kuna z ložnice a brakuju lednici :confounded: Roman ráno vstane a tlemí se,prej:zase tady byla černá ruka :sunglasses:
9. čer 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tuhle už začerňačil i on,a sere si to do lednice a já na něho koukám a povídám mu:fuuuuj,ta je ale černá,tak nejprve nechápal a pak se tlemil,prej jsem ho nakazila :grinning:
9. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne,fakt už dřu :angry:
9. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si včera zkusila tu bílou riflovou sukni, víš viď? a jako dopnu ji ale špeky tečou, takže jsem si přes to musela koupit volnější košily :grinning: pže moje lonsky tríča k tomu fakt nebudu nosit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vím kterou,ty jo,tak to jsi teda rychle schudla po porodu,no jsem na tom podobně ale teda nerodila jsem :grinning: :grinning: jsem prubovala věci z předloni a neklaplo to,taky teču kolem dokola :grinning: no jo,ale co,vlastně bych před pár dny rodila :wink: :wink:
9. čer 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no počkej jsem tím chtěla říct že jsem furt bečka, pže sukně je elasticka, no dopnu ji ale co s tím převisem nad paskem? :grinning: jsem hledala co si vezmu na vítaní a kalhoty nehrozej, takže zbyla jen ta sukně, jsem v prdeli nemam co na sebe :grinning:
9. čer 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsem ti ještě neřekla že nikča zas ma další kilo nahoře a to není ani měsíc od poslední poradny :grinning: no ma bejt po kom :grinning:
9. čer 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si k tomu vem volný tričko :sunglasses: :sunglasses: No Nikča ta má apetit,to bude až jí potáhnem v klokance,já si jí zabírám,abych zhubla :grinning:
9. čer 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím že se na ni vystřídame všichni :grinning:
9. čer 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já si jí zabírám jako první :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a půjdu pěšky,žádná lanovka :grinning: :grinning:
9. čer 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no tak to daleko nedojdeš :grinning:
9. čer 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do vany, za chvíli bude krmení divy zvěře :sweat_smile:
9. čer 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele tak se neutop jo,ale vlastně my s pneumoškama se bát nemusíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ti pošlu moje stehýnka až je Roman stáhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a pneumošku taky
9. čer 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejsem to já??? :grinning: :grinning: :grinning: ale já vážnou měla v 18ti :grinning:
9. čer 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee ja se nebojím, my mame uzkou vanu takže se tam moje bůčky pěkně šprajcnou :grinning: a ty fotky chci vidět :sweat_smile:
9. čer 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pošlu ti je na mejla.Jo a začalo pěkně chcát teď,no alespoň se bude pěkně hnípat :pensive:
9. čer 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady byla včery v noci pěkna bouřka, jsem to poznala mimo jine, proto že mi karel vlezl pod peřinu a začal vibrovat :grinning:
9. čer 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek