IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
14. čer 2010

zítra jdu na alergo ,to neni možný jak mě všechno svědí,teda kromě pípy ,dnešní noc byla putovní ,postel ,sedačka ,druhá postel,jedna deka ,druhá deka ,okno otevřený ,balkon otevřený,napít ,natřít ,vyčurat a furt dokola ..myslim že jsem ráno vypadala jako čokomáma

dadous
14. čer 2010

to jo a až tam parkrat prdne míchany vejce 😀

lenkacar
14. čer 2010

no beztak je tam tý žlutý málo 😉 a ten zážitek z vůně 😎

dadous
14. čer 2010

zas nějaky tabletky?
no tak ted ma zas medu hlavu zabořenou v lednici 😀

lenkacar
14. čer 2010

snad mi něco dá ,můžu se udrbat ..mám rozedraný hnáty ..jsem si to nastartovala tou ropuší vyrážkou ze slunce a furt mám pocit ,že po mě cosi leze ..je to hnus

dadous
14. čer 2010

taky jsem si přismahla ruce a mam tam nějaky pupence 😝

lenkacar
14. čer 2010

já když vidim moje alergické reakce na cokoliv tak tomu těhu moc nevěřim ,že to tělo nezlikviduje jako vetřelce

lenkacar
14. čer 2010

nechci se nikoho dotknout ,ale jak jsem tu nebyla ,co ta naše blaži? 😕

meduna
autor
14. čer 2010

prej vetřelce 😀 to je jako moje tělo,to taky vše likviduje co se mu nepozdává 😀

meduna
autor
14. čer 2010

bláži nic chudák holka 😢
jsem byla na ebay,remington CI 151 bude můj,musí

lenkacar
14. čer 2010

jdu si přečíst příznaky tý urey ,to neni možnýá ,že jsem s tim nikam nešla ..

lenkacar
14. čer 2010

no medu to je hezký a co to je ? nerozumim ani jednomu slovu ..chudák blaži .. 😔

meduna
autor
14. čer 2010

kulma

meduna
autor
14. čer 2010

já zase nevím co je urea

meduna
autor
14. čer 2010

ty nemáš už albumek Leni 😕

lenkacar
14. čer 2010

Odpověď: Moniko , problém intracelulárních patogenů je opravdu velmi závažný . Většina pacientek či pacientů má s eradikací infekce podobné problémy . Jde o velmi odoné patogeny , které jsou ukryty uvnitř buněk , proto šetrný stěr z uretry nemusí ani infekci detekovat .To, že máte zvýšený titr protilátek spočívá v tom , že jste již infekci měla a tyto protilátky budou ve zvýšené míře přetrvávat i nadále .( např podobně přetrvává přítomnost HbsAg ,což je

lenkacar
14. čer 2010

tázka: Dobrý den vážený pane doktore, prosím, můžete mi poradit s léčbou Ureaplasmat? Před cca 3 roky jsem byla přeléčena na Ureaplasma urealytikum.Nyní mám výsledky výtěrů a moče na chlamydie, ureaplasmata, mykoplasma vše NEGATIVNÍ. Ale protilátky IgA i IgG pozitivní(jiné vyšetření jako IgM atd.. laboratoř u Ureaplasmat nedělá). Můl gynekolog, praktický lékař ani imunolog si s tím neví rady - léčit nebo neléčit? Co vlastně znamená pozitivita IgA i IgG a negativita výtěru. Dle laboratoře protilátky jsou reinfekce , ale ve výtěru nic není. Jde mi to o to, že se léčím na imunologii, byla mi zjistěno přechodné snížení imunity. A žádný jiný problém kromě pozitivní Ureaplasmy v krvi - není. Četla jsem hodně studií o tomto mikrobu a právě se tam píše o působení ureaplasmy na T lymfocyty , imunitní systém nedokáže tuto infekci řádně zničit. U těchto infekcí nedochází právě ani k zvýšení CRP... Takže mám obavy, že tento mikrob mi snižuje imunitu- časté infekty, dále způsobuje bolesti kloubů, svalů a tisíce dalších problémů- Vážený pane doktore, prosím .. 1. Jak mám pochopit pozitivitu IgG a IgA a negativitu výtěrů- je to infekce nebo není????? 2. Mám se léčit nebo ne??? Dle informací na www.chlamydie.info je léčba cca. 1rok Doxybene-začíná se v malých dávkách postupně se přidává např.Sumamed a dále pak postupně Metroniadazol(na kryptické formy)-- je to léčba dle Dr. Wheldona. 3.Je možné, že tato bakterie může způsobit snížení imunity a častou nemocnost, bolesti kloubů atd.., když nebyla jiná příčina nalezena?? Vážený pane doktore, děkuji Vám velice za odpověĎ. Moc si vážím toto, co zde pro pacienty děláte. jsem již zoufalá, sice mám výsledky v ruce, ale žádný můj lékař neví, jak léčit, jelikož nikdy nikomu nenechali odebrat protilátky na UU(sama jsem si zařídila jako samoplátce). děkuji. Monika

lenkacar
14. čer 2010

tak se stim asi nic dělat nedá ..hm..album jsem si omylem slazala už před časem 😔

lenkacar
14. čer 2010

ty vole slazala prej ..proč musí ty doktoři mluvit jako dementi ..já tomu vůbec nerozumim ,co je to kuva za slova,nechodili do školy boco?

lenkacar
14. čer 2010

ty vole slazala prej ..proč musí ty doktoři mluvit jako dementi ..já tomu vůbec nerozumim ,co je to kuva za slova,nechodili do školy boco?

tulik1
14. čer 2010

ahojky, copa je noveho,jdu docist .... 🙂

meduna
autor
14. čer 2010

ještě ,že jsi ho neslízala 😀 😀 😀 😀

lenkacar
14. čer 2010

musela jsem do lexiconu ..to mi připomíná saxánu a lexikon kouzel 😕 ,jo to jsem byla ještě malá a zdravá 😎

meduna
autor
14. čer 2010

tulik ahoj,čekáš,čekáš 😎 😎

meduna
autor
14. čer 2010

tak tak Leni,to byl ale krásnej čas,mladý a zdravý 😀

lenkacar
14. čer 2010

ty jo vladís je v tahu komu budu nadávat ,že nemůžu spát ..sakra ..včera jsem mu nadávala na balkoně, že je tam bordel páč kopl do dlaždičky která už se tam vállí nepřilepená 2roky a já jsem si jí dovolila přemístit a vytřela jsem jeho bordel z kouření a sotva jsem zařvala 1větu a už se tam vykozila sousedka a poslouchala co bude dál,tak jsem sklapla a zalezla ..

meduna
autor
14. čer 2010

to víš 6 let studujou,tak na nás musej machrovat ne 😀

meduna
autor
14. čer 2010

tak ho vypruď smskou 😀

lenkacar
14. čer 2010

at si tak melou mezi sebou ,ne ,kdo tomu má rozumět ,má mě říct ,,jo paninkö je to v hajzlu ,nic vám nedam a je to ,,

lenkacar
14. čer 2010

co tulík kdy testuje?

dadous
14. čer 2010

tak stařenky ja se loučím, tatka se nam vratil a víte co? 😀 papa