• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@lenkacar no ja ji chci nechat nastřelit, nebudu ji trapit jehlama :fearful: tak uvidím co mi dr řekne, ještě jsem tam nevolala
28. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ja myslela že maš tu jednu třeba v bradavce :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha v pipce asi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak jdu chrápat berušky moje ..papa
28. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadous tak mamka ti udělala teda pěkný sado maso,když ti je sama píchala-au
hele ,dneska s tím dělaj a dříve se to píchalo po šestinedělí,teda alespoň mě.No to je možná ono,proč jsem taková jaká jsem :grinning: :grinning: :grinning: další ďoury mám taky už nastřelený,jen tlak.Nejhorší byl rypák
28. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna no udělala, pže jsem ji tak dlouho otravovala až se nasrala a propíchla mi je :grinning:
28. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadous au :cry: no,ale měla jsi co jsi chtěla :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to se mi líbí v nose jak to nosej indky řetízek k uchu :dizzy_face:
29. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,ještě řetěz k uchu :grinning: v rypáku už stejně nic nemám,jsem to musela v práci vyndat,hroozně jim to krávám vadilo a díra v sekundě zarostla :angry:
29. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem doma od babky,to byl mazec,žehlila jsem až ze mě chcalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a okno taky proběhlo :grinning: jinak mě bolí pěkně tlama,včera mě vezla kámoška autem a já umělkyně jsem chtěla prásknout dveřma a nějak jsem to neukočírovala a šlehla jsem si po tlamě dveřma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: až mi luplo v zubu
29. čer 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ty volís to musela bejt teda pecka já si jednou přiskřípla prst do dbeří u auta taky jsem řáídně třískla a prst na srajdu
29. čer 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar leni to se mi stalo nedavno a mam pod nehtem pěknou boruvku :angry:
29. čer 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna tak tam mate takovy pařaky?
29. čer 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jako ještě se mi to nikdy nestalo,no ale jednou musí být poprvé :grinning: :grinning: jsem chvilku myslela,že si to kafe u ní ani nedám,pže jsem čekala,kdy se mi vykulí sanice na chodník
29. čer 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ve stínu je teď 30
autor
hurá ,konečně je ta zkurverná zima pryč
u nás je taky pařák jako blázen bezva takhle stát v krámu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudák moje pípa
29. čer 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem se nadlábla,pěkně brokolici a česnekem,jsem doufala,že to manchela zítra odradí od toho aby mě nerozerval po té pauze,ale to na něho nebude platit,pže já táhnu furt vlastně :grinning:
29. čer 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,to je teda chudák,ale ještě že stojíš,horší by bylo sedět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hned jí vyluftuj doma :sunglasses:
29. čer 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé medu a co teprve chudák tvoje pípa :confused:
29. čer 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vole,myslíš na zítřek jo :cry: :cry: už mi psala i sestřenka,prej bacha na čárku jo :grinning:
29. čer 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslim na ten půst .. :pensive: u nás je hotovo ,došly gumy a každej den se ptá už jsi je koupila a já že nikam pro ně nejdu všude známý ..
29. čer 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám tady jednu,tak ti pošlu ať můžete skotačit :wink: :wink: :wink: ale je krapítko prošlá :sunglasses:
29. čer 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ráda že došly ,nic neposílej ty svoje muzejní typy si dej zasklít :grinning:
29. čer 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jo,a pověsím si jí do ložnice
29. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vladíse dojala když jsem se ho zeptala jak se to kupuje jestli na čísla a nebo mám říct jak ho má velkýho ,nebo malýho ,aby mě dali velikost :confused:
29. čer 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde vyprat meloun ze šatů? jsem jako dobytek ,klávesnice ,vlasy a huba celá a ted i šaty od melouna ..
29. čer 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si uřízla mega kus a jak to nešlo kousat tak prostě vytekl.. :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: já to taky nikdy nekupovala,no taky proč žejo :grinning: :grinning: nejlepší jak mi každej radí,zrovna teď v Česku,prej hele mám dobrou léčitelku ,tak tě tam vemu,bylo jich tam plno a otěhotnělo a já jako tisíckrát už říkám,to je pěkný,ale já nemám vejcovody,takže léčitelka by musela být asi Všemohoucí :grinning: a ty lidi to stejně nechápou,jako jsem myslela,že jsme vzdělanej národ,ale asi ne,když si každej myslí,že jde otěhotnět i bez nich :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni,já meloun zásadně lžicí,nic nekrájim,jen dlabu
29. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jedla meloun taky lžící ,no co mě to napadlo ..lítata vosy tak jsem opíchaná hned :confused:
29. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek