IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
29. čer 2010

vladís přijede za chvíli z chajdy a zítra prej mi zprovozní kolo a budem jezdit spolu ,to mě zase zničí ..on je taky meloun,ale do kopce vyjede jako fík..to je určitě tim kolem ,já mám horáče a on trekingový..jenže mě se to jeho kolo nelíbí v tom je ta potíž..až tu svojí mega prdel vyhoupnu na kolo tak abych tu sedačku ještě někdy našla 😕

meduna
autor
29. čer 2010

😀 😀 😀 tak sedlo sundej a uvidíš jak se ti bude pěkně jezdit 😀 😀

lenkacar
29. čer 2010

to budu zase chodit jako napr..než si tu prdku osedim 😝

lenkacar
29. čer 2010

koukáš na faktor strachu? jak tam choděj nahý na mole? no ty volís to bych určo šla ..

meduna
autor
29. čer 2010

ne,ale jak jsem byla u sestřenky tak jsem jeden díl viděla,jak ležela mezi švábama a hadama,nějaká hééérečka

meduna
autor
29. čer 2010

nahá bych nešla nikdy a nikde,mě přijdou nahatý lidi hnusný 😝

lenkacar
29. čer 2010

jo to je hnus ,byla jsem se na tvou radu osvěžit ve sprše,vladís ještě neni doma ..ale už ho čekam každou chvíli ..

lenkacar
29. čer 2010

hledala jsem si životku,chci jí dát zkontrolovat jedný holce jestli neplatim nějakej nesmysl ,líbila se mi nová životka mojí šéfky tak je pojistka i na sebevraždu po 2letech ..no nikdy nevíš kdy ti cvakne

dadous
29. čer 2010

co? životka na sebevraždu? to slyším prvně 😅

lenkacar
29. čer 2010

no já taky čuměla ..ale dneska mi to potvrdila ta pojištovačka sama 😕

dadous
29. čer 2010

@lenkacar no to jsou věci 😕

melik
29. čer 2010

Ahoj holky!!! Vím že jste tu byly naposledy loni, ale doufám že se tu někdo podíváte a poradíte mi. MOC bych chtěla mít dítě, ale nemám své vlastní hormony, takže čekám ještě co za rozsudek řekne doktor a doktorka, ale mooc doufám, bude to však muset jít jinou než přirozenou cestou a chci se teda zeptat co o tom kdo víte- jestli není nebezpečné nacpat do sebe tolik hormonů a jestli jste měla některá z vás podobný případ jako já . díky, snad mě někdo už brzy povzbudí
pa Melka

melik
29. čer 2010

jeva, tak jsem se pořádně nepodívala 🙂

dadous
29. čer 2010

😕 😕

dadous
29. čer 2010

my tady jsme pořad 😅

lenkacar
29. čer 2010

😀 😀 😀 já už tu smrdim víc jak od loni 😀 😀 😀 melko nic neni tak hrozné jak to vypadá a při třoše štěstí se toho mimi dočkáš ikdyby ti doktoři měli pomoci 😉

dadous
29. čer 2010

jo jo bez doktoru by jsme to nezvladly 😨

lenkacar
29. čer 2010

no já to ještě nezvládla ani s těma doktorama 😀 😀 ale jsou poslední naděje a vo tom to je .. 😀

meduna
autor
29. čer 2010

prej my jsme tady pořád,no aby ta melka neměla pravdu,nějak to tu vázne

meduna
autor
29. čer 2010

Leni my jo,mluv i za mě klidně 😎

meduna
autor
29. čer 2010

@dadous jsi koukala co 😀 😀 když melik napsala,jsi nevěděla která bije

dadous
29. čer 2010

@meduna no jeden dva dny občas vynechame 😅

meduna
autor
29. čer 2010

@lenkacar hm,tak mi pani pak šikni sem,taky se nechám asi pojistit

meduna
autor
29. čer 2010

nejedete na noc s hvězdami 7.8 na hrad Houska Dadoušku

meduna
autor
29. čer 2010

@dadous nehodná jedna,vynechávalka

dadous
29. čer 2010

@meduna jako v noci?

meduna
autor
29. čer 2010

no v noci,třeba už nebudeš kojit a malou by pohlídala babička 😵

lenkacar
29. čer 2010

ty jo já nechodim ani do letnáku mě je pak zima..a já to nesnášim,pak nemůžu popíjat

lenkacar
29. čer 2010

vladís přijel tak jsem si sním zavdala ,hele můžu vůbec chlastat na ten prednison? 😕

meduna
autor
29. čer 2010

Leni můžeš všechno.jak se to moc všechno dodržuje je to na pikaču,tak si dej.Taky bych si dala,ale copak můžu chlát samotinká 😕