IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
24. črc 2010

@coko.joko taky jsem byla u septim se podívat a víš co jsem od ní dostala ?Utrouš kterej jsi nechala pro JAnyse a ona ho potom už nepotřebovala tak že jsem ti dlužníkem doufám že i to nevadí

blazenkaa
24. črc 2010

@coko.joko kdo to je Habeme

meduna
autor
24. črc 2010

jo to P tam je.A k tomu ležení,hele miminka spěj na boku a i na bříšku,někdo řekne ne a sto dalších jo a tvoje Alena má pravdu.Já taky ležela jako miminko na bříšku a jsem tady a snad i normální 😀

meduna
autor
24. črc 2010

to je porodní bába Blaženko

meduna
autor
24. črc 2010

nebo porodní asistentka to je to samé

meduna
autor
24. črc 2010

přece nemůže miminko ležet furt jak prkeňák na zádech 😀

blazenkaa
24. črc 2010

@meduna tak to jsem nevěděla myslela jsem že jste mi už ztekli já tu mám ty zmrzlé jahody tak nechci jít ještě spát

coko.joko
24. črc 2010

@blazenkaa to je pani,ktera k tobe chodi pred porodem a po porodu domu a uci te zachazet s miminkem a vazi ti ho a taky hlida tebe a kontroluje ti delohu jak se zavinje a jak si sesita jak se to hoji atd...plati to pojistovna a mas ji na 8 tydnu.....no sept me rikala,ze ti to dala a pekne to prehnala,protoze byl muj a ona ho nemela nikomu davat......KECAM.......jsem moc rada,ze ho mas ty a doufam,ze ti pomuze a prinese stesti.....takze ho pekne zobej,at se tam bobanci krasne hnizdi v tobe....

blazenkaa
24. črc 2010

já myslím taky že to Lenískovi neublíží že to je pro něho možná i dobré předce jako malé se podkládá aby se nezadusilo zvratkama

blazenkaa
24. črc 2010

@coko.joko klidně ti ho pošlu jestli ti to vadí už ho teď mám dost

coko.joko
24. črc 2010

holky ja musim jit prebalit Lennyho.je durch posrany..... 😀 😀 no medu nas spi a lezi jak zavodnik na sankach ruce podel tela a spi...... 😀 😀 se vzdy smeju jak to vypada........

coko.joko
24. črc 2010

@blazenkaa ,ne to byla sranda,doufam,ze si to tak vzla.....ja ho nechci a jsem rada,ze ho mas....a jen zobej..... 😵

blazenkaa
24. črc 2010

@coko.joko mohu se ještě na něco optat

meduna
autor
24. črc 2010

😀 😀 😀 jsem si ho představila,přesně jako maluje Urban ty sáňkařský závodníky 😀 😀 😀

blazenkaa
24. črc 2010

@coko.joko tak ti moc děkuji napiš mi do IP adresu něco ti pošlu za to

blazenkaa
24. črc 2010

teda @meduna si to taky úplně vybavuju teď jak jsi to napsala

coko.joko
24. črc 2010

@blazenkaa ,ptej se.jestli budu moct tak odpovim....
@meduna ,hele ja ho nekdy vyfotim je to fakt prdel a nebo ma ruce v pest a na bradavkach a dudl v puse,oci v sloup a dela do toho.....hmmmmmmmm......hmmmmmmmm.......a to je vzdy po me

coko.joko
24. črc 2010

@blazenkaa ,nenapisu az je to z lasky darovane a hlavne aby to pomohlo.....takze uz o tom nemluv ano..... 😵

meduna
autor
24. črc 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,já se snad začnu těšit i na to naše nějaký 🙂 🙂 ještě to ve mě probudíš Coko

blazenkaa
24. črc 2010

@coko.joko ja si ho mám zaádět 3x2 a pokaždé je to teda blbé ale hrozně mě potom svědí pípa ale hlavně vevnitř jestli to je normální

blazenkaa
24. črc 2010

@meduna to by bylo krásné kdyby se to v tobě probudilo
@coko.joko prosím pošli mi to

meduna
autor
24. črc 2010

kdybych věděla že potřebuješ utrouš,tak bych ti ho poslala,měla jsem doma celou krabku,já ho nesmím

meduna
autor
24. črc 2010

@blazenkaa určo to něco musí dělat,protože to jsou dávky jako sviň.Já zavedla utrouš jednou a naposledy,ten se mnou zamával teda 🙄 nikdy víc,fakt nikdy

blazenkaa
24. črc 2010

@meduna zato já to teď žeru nebo spíš zavádím na kila mám doma teď 8 krabiček

meduna
autor
24. črc 2010

@blazenkaa já myslím,že nejlepší bude pro coko,až napíšeš,že to klaplo

meduna
autor
24. črc 2010

blaženko jak děláš čočku na kyselo?

blazenkaa
24. črc 2010

@meduna to kdyby jsi viděla co mám doma všechno za léky a to ještě mi zítra doveze mamky přítel zbytek5 krabiček protože to už neměly

meduna
autor
24. črc 2010

to víš,když teď pojedeme tu vlákninu,tak musím vědět jak na to 😀

blazenkaa
24. črc 2010

@meduna no to si piš že jí to napíšu ,ale ještě by jsem se jí strašně ráda nějak odvděčila
čočku moc nedělám ,ale když jí dělám tak si kupuju předvařenou stači trošku vody povařit asi 15 minut přidat tam osmaženou cibulku a jen tak lehce zapráčit moukou hladkou ,ale jen malinko

meduna
autor
24. črc 2010

já jí namočila a je už měkká,tak jí zítra malinko povařím,vrhnu tam cibul osmaženou a trochu mouky a je to