IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
24. črc 2010

@blazenkaa ,tak to je prd ja najdu fotku a to budete koukat co jsem do sebe rvala,kdyz jsem byla v Brne to byl narez....45 injekci do bricha a 25 do prdele a mrte prasku....jinak ten utros to dela me taky svedala,ale jen nekdy...ja uz ted nevim jak jsem zavadela,ale mysli,ze rano a vecer.... 😵
@meduna ,to je dobre jen at se to v tobe probudi.... 😵
cocka a u medunky se bude prdet........
blazi,neposlu chci slyset,ze to klaplo a ty mas bobanka a nebo bobanci za 9 mesicu na svete.....

meduna
autor
24. črc 2010

@blazenkaa a co ti ještě přiveze

blazenkaa
24. črc 2010

@meduna jo ještě jsem zapoměla trošku octa aby byla kyselá

meduna
autor
24. črc 2010

@coko.joko no to bude ran jak v Sarajevu zítra po čočce,i když abych pravdu řekla my pšoukáme snad i ze vzduchu 😀 to je ran u nás 😀 😀 😀

coko.joko
24. črc 2010

@meduna medu a ja davam jeste ocet......at je trochu nakysla.....a taky bujon.....a cibulku davam az na vrch.....
blazi,fakt nic nechci neblazni.,az se uvidime tak me zaplatis kavicku...... 😵

meduna
autor
24. črc 2010

@coko.joko už se těšíš na mamku co

blazenkaa
24. črc 2010

no ještě mi přiveze 2 utroušové 1 femibion2estrimay a 1 estrahexal

meduna
autor
24. črc 2010

@blazenkaa co to je ty poslední dvě

blazenkaa
24. črc 2010

@coko.joko jestli se někdy uvidíme ale strašně ráda bych

coko.joko
24. črc 2010

@meduna ,ty blaho....jako prase......kdyz jsem ted byla v CR,tak jsem u nasich byla jen dvakrat a tak si to ted uziju.....hlavne se vidime pres skyp a dneska porad mluvila na Lennyho a ten koukal a povidal ji neco,,,,,tak mela radost.....

meduna
autor
24. črc 2010

kurňa tak to domluvíme a slezeme se někdy ne,třeba až bude Coko v Česku,tak já to taky naplánuju a pak neni problém

coko.joko
24. črc 2010

@blazenkaa ,je femibion mam taky...2 krabice v HK a 3 tady.....

meduna
autor
24. črc 2010

@coko.joko a já myslela,že jak jste byli v Česku,tak že u tvojich rodičů

meduna
autor
24. črc 2010

a co je ten femibion,já mám ještě z minula kyselinu listovou

coko.joko
24. črc 2010

moje prasky.......

blazenkaa
24. črc 2010

@meduna femibion jsou vitamíny

meduna
autor
24. črc 2010

no děs běs,já to už do sebe rvala 4krát-fuj a moje tělo je ještě dneska z toho blázen

blazenkaa
24. črc 2010

tak to ti věřím

coko.joko
24. črc 2010

@meduna ,ne nasi bydli u Dvora a my mame byt v HK,takze jen na sobotu k nim na obed pak kafe a jet zpatky do HK.....Femibion jsou vitaminky,ktery podporuju tehu..nejdriv jsou 400 a pak 800 je tam min neceho,ale nevim uz ceho a ja mela hodne toho,protoze jsem si myslela,ze budu kojit a ono prd,takze to tu mam a v HK taky...
jo sejit se muzem,ale u me to je hrozne blbe,protoze ja muzu az v lete,kdyz budu dyl v HK......

meduna
autor
24. črc 2010

no nějak to vymyslíme 😉

coko.joko
24. črc 2010

no moje telo po tyhle davce bylo jedna velka modrina na brise,to vypadalo jako kdyby me nekde mlatil a prdel taky a 9kilo nahore....a po druhy 5 kilo nahore a z Arlety jsem si odvezla jen 2 kila nahore a Lennyho.....

meduna
autor
24. črc 2010

taky jsem nabrala,měla jsem 47 a mám asi tak 54

blazenkaa
24. črc 2010

no tak já zatím to je 19 dní a mám už 3 kila ahoře to budu i když jsem jako kule

meduna
autor
24. črc 2010

@coko.joko ale závěr byl nejlepší

coko.joko
24. črc 2010

jo to nej mam ted v obyvaku a ne a ne usnout a porad bude koukat do stropu a ruce na prsach a delat hm......ja bejt tak mala tak jsem hotova od pul jedenacty nespat a ten nas tomu je to fuk

coko.joko
24. črc 2010

@blazenkaa ,neboj treba tak nenaberes ja nabrala moc,protoze jsem se v tehu neomezovala a jedla jsem jak jsem potrebovala,takze v noci nebyl problem snist neco sladkeho a to vis kila jdou nahoru a hlavne jsem prestala i kourit a to se rika,ze taky neberes 😀

blazenkaa
24. črc 2010

tak to je kabrňák já se to tu sem snažím dát a nejde mi to stáhnout z tel.dneska

meduna
autor
24. črc 2010

no jo ,ale pro něho je vše nové a on toho chce co nejvíc zažít a né spát 😀

blazenkaa
24. črc 2010

@coko.joko jj to kouření dělá hodně

blazenkaa
24. črc 2010

@meduna ó co to tu je za novou krásnou ženskou