• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
My 3,80 doufam ze to nebude kazdy tyden takhle ze pul kg nahoru. :slight_smile:))

ten ptak zes...stenu a me nas...
27. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h ,no je videt,ze Kajikovi chutna :grinning: to je dobre nam taky a moc....
27. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po obidku :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.jé ahojky zrovna minule jsem si na tebe vzpoměla jakpak se asi máš a jak to zvládáte s Kájíček .Je moc krásnej se vám povedl
27. črc 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blazenko ahojky.:slight_smile: dekujeme,zvladame to v pohodicce. Kajik je zlatuskove miminecko! Tebe sleduji a drzim moc palecky!
27. črc 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj :dizzy_face:
@nadis.h mate fakt krasny mimčo, kajík se povedl :dizzy_face:
27. črc 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byly na druhym očkovaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase jsme plakaly :cry: jinak už nikča ma 62cm a 6850g :dizzy_face: zítra už konečně volam na ty naušničky :sweat_smile: jo a ja byla na gyndě po šestinedělí :grinning: :sweat_smile: :confused: a zobu antiko :dizzy_face:
27. črc 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No museli jsme se snazit abychom se Nikulince libili! :slight_smile:)
ja se tak netesim na to ockovani. :frowning2:
27. črc 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h neboj, oni brečej jen chvilku :dizzy_face: nikča to snaší celkem dobře , ani horečky nema :dizzy_face:
27. črc 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h NEmáš za co děkovat každé miminko má svoje kouzlo a tobě to takymoc sluší
27. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčičky kde jste kdo ?
27. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám nikdo nikde copak se to tu děkeje nějaká stávka že sem nikdo nejdete
28. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se do diskuse :slight_smile: Doufám, že do konce roku půjdu na umělé oplodnění, když všechno dobře půjde. V červnu u manžela zjistili azoospermii a teď chodíme na vyšetření. Nejhorší je to čekání. Holky, držím pěsti.
28. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no hura, konečně nějaka nova tvař :sweat_smile: i když jen kreslena :grinning:
28. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa copak se děje? :confused:
28. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek taky jsme měli azoo :dizzy_face:
28. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous A museli jste podstoupit Mesa/tesa operaci? My půjdeme teprve na genetiku, takže jsme úplně v začátku. Už jsem o tom dost přečetla a strach mám teda velkej :astonished:
28. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek nemuseli, nakonec se tam šest spermii našlo a to stačilo na oplo :dizzy_face: joo a tady se dozvíš taky spostu věcí a ještě se u toho zasměješ :grinning:
28. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, hned pozitivní zpráva na začátek. Můj gynekolog řekl, že když je azoo, tak bez operace to nejde :confused: Někdy člověk musí věřit v zázrak :sweat_smile:
28. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky novy fotky, chtěla jsem ji cvaknout jak prska ale mam pomalej fotak :grinning:
28. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek joo to nam taky tvrdily, zaleží jak těžkou formu azoo ma :dizzy_face:
28. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous krásná princezna :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous to jsem taky zvědavá, ze začátku mě vylekala i finanční stránka, ale za pokus to přece stojí, takže šetříme, nejedeme nikam na dovolenou a čekáme :confounded: Chtěla bych vědět, na čem jsme, ale genetika nás čeká až za dva týdny a to na ní už měsíc a půl čekáme, pak nejméně měsíc čekat na výsledky. Připadá mi, že brečím kudy chodím. Manžel to se mnou rozhodně nemá jednoduchý :fearful:
28. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no však nam sem příští rok budeš taky davat fotečky mimíse :dizzy_face:
28. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,to je zlaticko uz velky...... :dizzy_face:
@baronek ,zdravim.....
ja cekam,az prijde Cokotata s cokomimi a pujdem ven,ale hlavne nakupovat maji tu velky slevy a tak se tesim......hlavne na prcka chci neco pokoupit :grinning:
28. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to mi něco říka :grinning: ale člověk zvladne spoustu věcí a pak ti najednou příjde jak to strašně uteklo :sweat_smile: hlevní je nesedět na zadku a nepřemyšlet nad tím :dizzy_face:
28. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ja chci taky chodit po nakupech :fearful:
28. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek kolikrat jste byli na mrdkogramu :grinning: ?
28. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,je to tezky,ale ver dopadne to a pristi rok nam sem budes davat fotky....
28. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous Jo někdy to jde nad tím nepřemýšlet, ale pak přijde někdo, kdo se tě zeptá: a vy mimino neplánujete? A v tu ránu je ze mě troska :frowning2:
28. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek