IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
coko.joko
28. črc 2010
@dadous ,chtela bys vid...prdlacku to muzu jenom jaaaa a pak ti napisu co jsem pokoupila... 😃
coko.joko
28. črc 2010
@baronek ,kolik ti je let.....jestli to neni tajny
coko.joko
28. črc 2010
tak jsme sezrala pul melouna a jdu si umejt palicku.....
baronek
28. črc 2010
Za chvíli jedu taky nakupovat :-o ale bohužel jenom potraviny 🙂 Na spermiogramu jsme byli dvakrát :-p
dadous
28. črc 2010
@coko.joko no ty seš ale 😕 29 nee? ma to v pase
dadous
28. črc 2010
tak ja pojedu leda tak do řiti 😢 ale aspon o víkendu jedem na pout x-)
coko.joko
28. črc 2010
@dadous ,neboj nebudu te moc provokovat 😃 to ja nevim nekoukam do pasu......
baronek
28. črc 2010
jo jo 29 a půl :-N Jsem rok vdaná, ale s manželem jsme spolu 10 let. Kdyby to byl člověk býval věděl, tak by vysadil prášky dřív a už mohlo být jasno, jestli to půjde nebo ne 😎 Takhle doma jenom uklízím, aby mi to utíkalo a doufám, že už budou hezké víkendy, protože teď už bych šla uklízet sklep a to se mi moc nechce 😃
coko.joko
28. črc 2010
Kde mame,medunku a lenu uz tu dloho nebyly =-)
medunaautor
28. črc 2010
ahojte všechny staré kobyly 😃 a jedna nová 🙂 Hned jsem se zasmála,Dadoušek nezklamala,mrdkogram 😃 😃 😃 😃 Naďa s Kájou kočka 😉
Nikča je srandovní jak se směje nežžubá 😃
medunaautor
28. črc 2010
nežžubá...hmmmm,opět jsem nějaká mimo,chtěla jsem písnout bezžubá
dadous
28. črc 2010
@meduna kde se furt poflakuješ?
medunaautor
28. črc 2010
ale polehávám,čekám měsíčky ]-( ]-( ]-( jak mohl někdo dát tak hnusný věci takovej docela normoš název???asi chlap.Baba by to určo nazvala jinak a peprněji 😃 tak mi je blbě,zima,prdím,prsa mi asi bouchnou a nálada taky gut 😃
medunaautor
28. črc 2010
koukám Coko má novou fotku v pase,pěkná je to samice 😎
dadous
28. črc 2010
😃 měsíčky 😃 to už jsem dlouho neslyšela 😃
blazenkaa
28. črc 2010

@baronek vítám tě mezi námi tady se taky hodně dozvíš a neboj se optat je to tu normální

@dadous nic se neděje jen ty dny jsou pro mě moooooooc dlouhé ale pak jsem šla na zmrzlinku hmmm bylamoc dobrá hořké mandle
medunaautor
28. črc 2010
@dadous krůgr je lepší viď
dadous
28. črc 2010
@meduna no krugr vede 😃 😃
@blazenkaa ja dnes měla pistciovou a jogurtovou x-) a jak je?
blazenkaa
28. črc 2010
@meduna to ještě nejsi naouklá jako já já jsem jak létající balón
medunaautor
28. črc 2010
@blazenkaa no to bys koukala,jak jsem nafouklá
blazenkaa
28. črc 2010
@dadous tak pistácijovou ani jogurtovou nemám ráda .JE mi tak nějak stejně trošku mě pobolívají prsa ze stran a břicho jako létající balón
blazenkaa
28. črc 2010
@meduna ukáž
dadous
28. črc 2010
@blazenkaa no tak to je dobry ne? :-N
medunaautor
28. črc 2010
@blazenkaa no to ani snad ne,ale gumu od tepláků mám dobře zařízlou 😃 a ponožky v nohách taky :-p
blazenkaa
28. črc 2010
@dadous aby jsem ti pavdu řekla nevím to posoudíte možná jenm vy co jste byly nebo jste těhulky
blazenkaa
28. črc 2010
@meduna proto nosím celej den pyžamko
medunaautor
28. črc 2010
@blazenkaa to posoudí až krev 😉
dadous
28. črc 2010
@blazenkaa ale prsa jsou dobry znamení x-)
blazenkaa
28. črc 2010
@dadous tak to nevím oni mě bolejí jen občas a zestrany jestli to je normální
coko.joko
28. črc 2010
Tak jen nakukuji........jdu dat sprsku a jdu si hrat s Lennym.....vcera jsem byla kupovat s cokotatou autosedacku a mam velkou radost,ze ji mame a uz se tesim,az tam bude prce sedet...... x-)
medu.......mesicky ty blaho si vzpominam,kdyz jsem byla na gynde poprve a dr.me poklada otazky a mezi reci rekl a kdy byli mesicky naposled a jaa na nej koukala co chce po me jaky mesicky 😃 😃 😃 takze trapas,ale to jsem byla hodne mlada 😃 😃 a od te doby si vzdy vzpomenu.,...jinak ja je taky cekam kazdy den....bleeee...bricho boli uz ted....

Začni psát odpověď...

Odešli