• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
u mě to prostě nikdy nešlo ruku v ruce láska a spokojenej život ..já o tom vždy jen čtu nebo sklyšim od ostatních ..bohužel ,ale nestěžuju si :wink:
15. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
janý můj první muž byl tornádo v posteli ,spolu nám to chutnalo a časem z něj byl takovej sráč ,že po 6letech bych na něj nehrábla ani hráběma s 5m násadou
15. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nikdy nevěřila, že je sex pro manželství důležitej. Hádala jsem se, že ne. Jenže dneska to vidím, že to není jen o tom milování jako takovém, ale i o pohlazení, o přitulení, o spaní si v náruči, o puse na krk při vaření. To můj ex neuměl, nevzrušoval mě a proto jsem s ním nespala. A bála jsem se k němu přiblížit, aby nechtěl sex. S manželem je to jiný, jsme spolu rádi, rádi se sebe dotýkáme, rádi se spolu milujeme......
a to jsem se vdávala z lásky
no jo mandar ,ale musí fungovat i ten zbytek že jo? ale u mě bud fungovala to a přitažlivost jak blázen a život s nim byl nejistej
15. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě nejsem dobrá parťačka pro život a ted je to z rozumu a musí to vydržet do smrti,ikdyž kolikrát u toho tlačim slzy
15. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to jo, to je pak taky k prdu...., ale chtěla jsem říci, že pokud vše funguje a v posteli nee, je to k prdu a později skřípe vše....
15. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mas ale zaklad pro zivot na hovno,ty potrebujes aby bylo vse ok,jinak budes mit furt nervy.
15. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to je jasný, že musí fungovat i ten zbytek. Jenže jak psala Medu, s exem nám to celkem klapalo jinak, ale v posteli ne. A časem to stálo za hovno všechno....
15. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim ....ale já to musim vydržet :wink: a snad dokážu být někdy už konečně štastná jako vy ostatní
autor
tak si zkuste k sobe nejak najit cestu,rekni mu co bys chtela,co chce on,treba bude pak vse ok,mozna si to jen potrebujete rict
medu on ví že ho nemiluju a tak moc mě chtěl ,že jsem na to kývla a chtěla jsem se mít dobře ,chápeš to?já sebe někdy moc nechápu ,že jsem to udělala
15. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
stojí mezi náma jeden člověk a bude stát do mé smrti ..bohužel je to tak .. :wink: ,ale nechci o tom zase začínat ,to si musím protrpět sama a já to vydržim a budu štastná
15. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
treba jsi hledala bezpeci a on ti ho poskytoval,ale milovat se ho muzes naucit,treba ma nejake lidske hodnoty,ktere te berou,ja nevim neznam ho ani tebe
15. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to přesně tak jak píšeš a našla jsem to u něho ...je moc hodný a já to dokážu časem :wink:
15. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslis ten jak jsi vcera psala?ten co uz neni?nezij v minulosti,to ti nic neprinese a kazi ti to tu moznost prozivat pritomnost
15. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych měla dítě soustředila bych se na něj a bylo by mi všechno jedno ..
15. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co to tam mas za decko na fotce v albicku?
15. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja vim,ale furt je tady to slovo "kdybych"zatim nemame dite,tak musis zit ted pro sebe,dite prijde,ale nez to bude,delej si sama pekny zivot
15. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni je to smutnej příběh
medu nebudem o tom pokračovat ...jsem dneska na měkko :wink: vim ,že to nic nepřinese ,ale jak to ze sebe vyrvat,přemýšlela jsem jít ke kartářce ,pracuje s aorou a energiema ,že by to ze mě dostala
holky prominte jdu si lehnout kazim vám náladu a to nechci ,všem vám strašně moc přeju ,abyste byly štastné já taky někdy jsem :wink: ,na fotce je Matýsek
15. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papa a přijdu až mi bude dobře .. :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko život není jen růžovej..... bude líp :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vim že bude jednou dobře a už se na to moc těšim :wink:
15. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ale nevim kdo je Matysek.
Leni ale ty jsi stastna,jen mas ted nervy z toho mimiska,ale neboj bude. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: naladu nikomu nekazis,kdyz se potrebujes vymluvit ,tak my jsme tady,proto si pisem,kazda mame dny na hovno a jsme radi,kdyz se muzeme vymluvit.tak to ze sebe vsechno dostan at te nic netizi.
15. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, náladu nikomu nekazíš. Hlavně abyste to doma dali nějak dohormady a bylo ti fajn
15. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky, dobrou noc, baterka už je suchá.....
15. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mandy a ty DRŽ PLOD!!!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jany nápodobně :wink: :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek