IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
15. kvě 2009

u mě to prostě nikdy nešlo ruku v ruce láska a spokojenej život ..já o tom vždy jen čtu nebo sklyšim od ostatních ..bohužel ,ale nestěžuju si 😉

lenkacar
15. kvě 2009

janý můj první muž byl tornádo v posteli ,spolu nám to chutnalo a časem z něj byl takovej sráč ,že po 6letech bych na něj nehrábla ani hráběma s 5m násadou

mandarinka
15. kvě 2009

já nikdy nevěřila, že je sex pro manželství důležitej. Hádala jsem se, že ne. Jenže dneska to vidím, že to není jen o tom milování jako takovém, ale i o pohlazení, o přitulení, o spaní si v náruči, o puse na krk při vaření. To můj ex neuměl, nevzrušoval mě a proto jsem s ním nespala. A bála jsem se k němu přiblížit, aby nechtěl sex. S manželem je to jiný, jsme spolu rádi, rádi se sebe dotýkáme, rádi se spolu milujeme......

lenkacar
15. kvě 2009

a to jsem se vdávala z lásky

lenkacar
15. kvě 2009

no jo mandar ,ale musí fungovat i ten zbytek že jo? ale u mě bud fungovala to a přitažlivost jak blázen a život s nim byl nejistej

lenkacar
15. kvě 2009

prostě nejsem dobrá parťačka pro život a ted je to z rozumu a musí to vydržet do smrti,ikdyž kolikrát u toho tlačim slzy

janysek70
15. kvě 2009

Leni to jo, to je pak taky k prdu...., ale chtěla jsem říci, že pokud vše funguje a v posteli nee, je to k prdu a později skřípe vše....

meduna
autor
15. kvě 2009

to mas ale zaklad pro zivot na hovno,ty potrebujes aby bylo vse ok,jinak budes mit furt nervy.

mandarinka
15. kvě 2009

Ale to je jasný, že musí fungovat i ten zbytek. Jenže jak psala Medu, s exem nám to celkem klapalo jinak, ale v posteli ne. A časem to stálo za hovno všechno....

lenkacar
15. kvě 2009

já vim ....ale já to musim vydržet 😉 a snad dokážu být někdy už konečně štastná jako vy ostatní

meduna
autor
15. kvě 2009

tak si zkuste k sobe nejak najit cestu,rekni mu co bys chtela,co chce on,treba bude pak vse ok,mozna si to jen potrebujete rict

lenkacar
15. kvě 2009

medu on ví že ho nemiluju a tak moc mě chtěl ,že jsem na to kývla a chtěla jsem se mít dobře ,chápeš to?já sebe někdy moc nechápu ,že jsem to udělala

lenkacar
15. kvě 2009

stojí mezi náma jeden člověk a bude stát do mé smrti ..bohužel je to tak .. 😉 ,ale nechci o tom zase začínat ,to si musím protrpět sama a já to vydržim a budu štastná

meduna
autor
15. kvě 2009

treba jsi hledala bezpeci a on ti ho poskytoval,ale milovat se ho muzes naucit,treba ma nejake lidske hodnoty,ktere te berou,ja nevim neznam ho ani tebe

lenkacar
15. kvě 2009

je to přesně tak jak píšeš a našla jsem to u něho ...je moc hodný a já to dokážu časem 😉

meduna
autor
15. kvě 2009

myslis ten jak jsi vcera psala?ten co uz neni?nezij v minulosti,to ti nic neprinese a kazi ti to tu moznost prozivat pritomnost

lenkacar
15. kvě 2009

kdybych měla dítě soustředila bych se na něj a bylo by mi všechno jedno ..

meduna
autor
15. kvě 2009

co to tam mas za decko na fotce v albicku?

meduna
autor
15. kvě 2009

no ja vim,ale furt je tady to slovo "kdybych"zatim nemame dite,tak musis zit ted pro sebe,dite prijde,ale nez to bude,delej si sama pekny zivot

mandarinka
15. kvě 2009

Leni je to smutnej příběh

lenkacar
15. kvě 2009

medu nebudem o tom pokračovat ...jsem dneska na měkko 😉 vim ,že to nic nepřinese ,ale jak to ze sebe vyrvat,přemýšlela jsem jít ke kartářce ,pracuje s aorou a energiema ,že by to ze mě dostala

lenkacar
15. kvě 2009

holky prominte jdu si lehnout kazim vám náladu a to nechci ,všem vám strašně moc přeju ,abyste byly štastné já taky někdy jsem 😉 ,na fotce je Matýsek

lenkacar
15. kvě 2009

tak papa a přijdu až mi bude dobře .. 🙂

mandarinka
15. kvě 2009

Lenko život není jen růžovej..... bude líp 🙂

lenkacar
15. kvě 2009

vim že bude jednou dobře a už se na to moc těšim 😉

meduna
autor
15. kvě 2009

ja ale nevim kdo je Matysek.
Leni ale ty jsi stastna,jen mas ted nervy z toho mimiska,ale neboj bude. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 naladu nikomu nekazis,kdyz se potrebujes vymluvit ,tak my jsme tady,proto si pisem,kazda mame dny na hovno a jsme radi,kdyz se muzeme vymluvit.tak to ze sebe vsechno dostan at te nic netizi.

mandarinka
15. kvě 2009

Přesně tak, náladu nikomu nekazíš. Hlavně abyste to doma dali nějak dohormady a bylo ti fajn

janysek70
15. kvě 2009

Berušky, dobrou noc, baterka už je suchá.....

janysek70
15. kvě 2009

Mandy a ty DRŽ PLOD!!!!!! 🙂 😵 😵 😵

mandarinka
15. kvě 2009

Jany nápodobně 😉 😵