• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@coko.joko neofoukla si?
13. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko potřebuju něco ověřit prosímtě :sweat_smile: dostaneš se na tohle tema? http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kecalky/?page=last&post=last&lastref=hp
13. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,to je mozny,ale fakt to boli si budu muset vzit nejaky prasek......nebo to nevydrzim.........nedostanu se tam...a ted vas uz nemuzu smirovat :grinning: to si teda nevymyslela
13. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,díky za přání.ne Coko neožeru se.jedu uklízet teď,no fakt se mi chce.ježiš co to je zase další blokace :confused:
13. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to už dadouška nevyhmátneme :cry:
13. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko neboj duležity věci ti budu hlasit :dizzy_face:
@meduna a tobě taky :grinning:
13. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak čau,jedu,jinak se nedokopu.
13. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna ,hele od rana chodim jak idiot boli meto jao prase a pripadam si jak magor.....Lennyho beru do jedny ruky a fakt mazec......no to vis to dadousek udelal schvalne,abychom ji nemohly smirovat......
13. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se s přáním k svátku :slight_smile:
Čoko a dala sis alespoň šátek na krk? Asi by to mělo být v teple :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,to nepomuze uz mam v sobe prasky se to neda ani cvakat nemuzu tu dadluji jednou........a moje hlava je porad predklonena do predu...si fakt pripadam jako debil...... :angry:
13. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko :grinning: jak jsem to četla tak jsem myslela že už maš v sobě panaky :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko tak to je mi moc líto :frowning2:
13. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte nějakej recept na akné? Už mi to zase vyráží. Nikdy jsem na to moc netrpěla, a když jsem vysadila anti, tak se to pěkně rozjelo :slight_smile: Teď jsem měla rok pokoj a jsem v tom znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek :sweat_smile: za moji puberty jsme si matlaly na beďary kavsnice :sweat_smile:
13. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: kvasnice :grinning:
13. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous to jako místo pleťové masky?
13. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra jdu koupit kvasnice, ty jsem ještě nezkoušela, ale jinak snad všechno a nejhorší bylo pravidelné pití kopřivového čaje, ještě teď z něho mám vyrážku :grinning:
13. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsem našla že se děla i z pivovarskych kvasnic, ale my používaly klasika kvasnice, přidaš par kapek vody uíchaš kašičku a naplacaš na ksicht :dizzy_face:
13. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous oh děkuji za radu, umíchám kašičku a doufám, že nebude Fandík doma, protože se bude zase tlemit :grinning:
13. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no jo oni tomu chlapi nerozuměj :grinning:
13. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous občas mi připadá, že nerozumí vůbec něčemu. Dneska mi třeba Fandík odpoledne volal, jestli jsem byla už nakupovat, tak jsem mu začala diktovat, co potřebujeme a on mě zastavil a řekl, že právě z nákupu přijel, byl tam s mamkou, ale nám nic nekoupil :angry:
13. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek :grinning: :grinning: tak dadouš zas je v tomhle dobrej :sweat_smile: ale ma zas jiny nedostatky :grinning:
13. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ono si nevybereš :astonished: :sunglasses: :grinning:
13. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dyt ja vím, proto s ním furt jsem :grinning:
13. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý :astonished: Ale zařadit ryby do jídelníčku je docela drahá záležitost a vůbec nevím, kde by se u nás dal koupit třeba kapr :astonished: Mořské řasy, soja a tofu? No nechám si radši zajít chuť, už jsem zkoušela :pensive: Ale ten doplněk stravy bych zkusila :grinning: Zeptám se na to v lékárně. Čaje jsou moje velké hobby, hlavně bylinkové sypané, ale opravdový zelený čaj nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže mi nezbývá nic než se smířit s uhrama :frowning2:
13. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek neboj z toho vyrosteš :grinning:
13. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočenky, letím sem zase Vás jen pozdravit a hodila sem do albíka zase nějaké nové kousky, jak rosteme. Něco nového?
Jak je Dadoušku?
13. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek