IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
16. kvě 2009

vidim,jezisi co jsem to napsala vydim s tvrdym!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

meduna
autor
16. kvě 2009

no a pak po me nikdo nemuze chtit mluvit jinou reci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kdyz i v te rodne delam takove boty 😕 😕 😕

mandarinka
16. kvě 2009

vole 😉 já myslela maminku, aby to řekla v lékárně 😀

janysek70
16. kvě 2009

Medu stojí to kolem 100-150,- nevím přesně, oni prodávají buďto samotné ty 3 čípky nebo + mastičku a to je, že se může zaléčit i chlap. Ale můžu opravdu doporučit, vždy se mi objevil výtok po koupání v rybníku a tím je za 3 dny pokoj. A nyní používám to Tantum rosa a taky moc dobré i jako prevence

mandarinka
16. kvě 2009

A nezbylo ti Medu něco z IVF? Mě zbyly nějaký ty bobule....

meduna
autor
16. kvě 2009

Mandy,zadna bobule mi nezustala,mela jsem to presne na 5 dni 😒

lenkacar
17. kvě 2009

ahojík holky ...my žádný bobule ani neměli 😒 ,piju kontryhel 3krát denně ,pokud nejsem na chatě teda ,tam nemám sítko a ten čaj mám sypanej

lenkacar
17. kvě 2009

tak se ted azeptam, v lékárně jestli nemaj nějakej výplach ,doufám že mi nedaj na mozek 😀

mandarinka
17. kvě 2009

já je zaváděla jen 3 dny a je jich tam tuším dokonce 10..... takový velký a hnusný 😝
Leni ale koupila jsem si kdysi laktobacily, to se normálně jí a vždycky když mám "nějakej divnej pocit" tak to zobnu a je to dobrý. Nenechám to ani rozjet. Normálně to mám v lednici a když je pocit, tak okamžitě řeším. To samý brusinky na močák, tak trochu jsem měla pocit, že tě to bolí i při močení, no s těma brusinkama bys to taky nezkazila, postup mám stejnej, mám doma a když něco cítím, okamžitě zobu.

dadous
17. kvě 2009

ahoj holky, tak mě sem milaček konečně pustil 😀 ani jsem nemusela moc dočítat 😅 to je dobře 😉 co ta kobli? dneska by měla jít pro míma, ne? 😉

zuzana.79
17. kvě 2009

Ahojky holky..
Přeji hezké ráno.. Mě dneska čeká návštěva tchýně, tak si dovedete představit, jakou mám náladu 😠 😠 ..
Kobli moc Ti na dnešek držíme palečky!!
Mandy a Janysku, jak se s mimískama cítíte??
Dadousku, to Tě jako miláček pustil z postele?? 😉 Zítra Vás čekají výsledky z genetiky, viď??
Leni, už jsi domluvená, kdy půjdete pro mimísky??
A co Barunka a Chaali??? Kdepaj je máme??
Medunko, jak se máš kočičko?? Jak to zvládáš sama doma??
Zatím pa pa a doufám, že jsem na nikoho nezapomněla 😉

zuzana.79
17. kvě 2009

Ještě chci pozdravit Kat77..Vítám Tě tady u nás.. 🙂

dadous
17. kvě 2009

ahoj zuzi , držím palce at to u tchyně ve zdraví přežiješ 😉 a pozdravujem kluky 😉

meduna
autor
17. kvě 2009

Ahoj holky,Zuzanko jo je to dobry,ani jsem necekala,ze to budu tak dobre snaset 😀 😀 😀 😀 Resim si tady sama se sebou co a jak dal,tak mam casu tri pr...e 😀 😀 😀 😀
Holky tak jsem se rozhodla,ze do toho caje taky pujdu,zitra volam mame at vse nakopupi
Vcera jsem si cetla o lecivycch kamenech,tak do tecj hdu teda taky 😀 😀 😀 😀 krasnej je ruzenin,takovej ruzovej hmmmmmmmm,prinasi trpelivost a tu ja potrebuji 😀 😀 😀
Tak a Dadousek uz je tady taky 🙂 🙂 🙂
Ja myslela,ze Koblizka jde az zitra pro miminka?

dadous
17. kvě 2009

áhoj 🙂 ja myslím že kobli říkala asi v neděli 😕 ty dneska nemakáš?

meduna
autor
17. kvě 2009

no tak to ti nezavidim tu navsevu, Zuzi. 😀 😀 😀 😀 😀 mame to s tou laskou podobne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
17. kvě 2009

ne dnes nemakam 😕 😕 stacilo 10 dni bez prestavky neeeeee 😠 😠 😠 😠 😠 pazoury mam jak gorila 😀 😀 no ale od zitrka zase pekne buduju tady ten kapitalizmus 😀 😀 😀 😀 co jste vcera delali ,byli jste na vylete?

dadous
17. kvě 2009

no chtěli jsme jet ale bylo hnusně, tak jsme měli válecí den 😀 dneska dopírám zbyky hader abych to mohla hodit ven, a odpo navštěva u tchanovcu 😉

meduna
autor
17. kvě 2009

jo jo,tak pekne pracuj,ponavstevujte co mate a uzijte si pekny den 🙂 🙂 🙂 🙂 ,ja cistim lednicku,varim si poblivku a jdu taky neco vyprat 🙂 🙂 🙂

zuzana.79
17. kvě 2009

Holky, když řešíte ty bylinky atd.. Tak jsem si vzpomněla, že já jsem před IVF 2-3 měsíce užívala léčebnou kůru z bylinných kapek tady je odkaz:
http://www.nadeje-byliny.eu/index.php?detail=18...
Nevím, jestli to pomohlo k úspěchu, ale rozhodně mi to neublížilo!! A prodávaj to i pro chlapi 😉 ..
Jinak s tchýní mám ještě tu horší alternativu.. Přijede ona k nám 😒 ☹ 😠 .. Bože, já už mám zase stažený žalůdek..

lenkacar
17. kvě 2009

tak jsem se drobet probrala z kocoviny a manža ještě chrupe ,celej týden jezdíme na chatu když leje a nedá se tam nic moc dělata dneska krásně a my jsme doma ,vařim česnečku ta nás uzdraví ..holky po kocovině nejezte ředkvičky! 😀

dadous
17. kvě 2009

čau leni, co jste pili? 😀

lenkacar
17. kvě 2009

dadu my šli na 2piva znáš to ..alůe přišel tam vladísovo kámoš že ho dlouho neviděl a dal nám flašku šampáňa a finskou vodku blé ,tý jsem jem lízla to já neee a sklenky šampíka asi 2 a do toho 11ctku piva asi 3...bože jak mě bylo zle ,ještě ráno ..holky už nepiju ..

lenkacar
17. kvě 2009

a jak se mi tam líbilo ,když jsme tam přišli tam jsme se i seznámili 😀 😀 😀 dala jsem dokonce návrjh že se vybodnem na mímo a budem chodit do báru ..návrh neprošel 😀 😀 😀 a dneska ho zamítam i já 😀 😀 😀

lenkacar
17. kvě 2009

tak mizim ještě nejsem gut ...dovařim tu česněčku a mizim do peří

meduna
autor
17. kvě 2009

😀 😀 😀 ,taj dneska budes trpet 😀 😀 vcera juchala a dnes au au 😀 😀 proc nemama jist po tahu redkvicky?blbe se blijou? 😀 😀 😀 😀 hlavne smrdej,kdyz si krknes,ale dnes to bude jedno,kdyz jite cecnecku,tam bude tak jak tak smrad jak v opicarne u vas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
17. kvě 2009

ty jo ,ja pisu jako kdybych vcera poradne chlastala,to je samej preklep 😀 😀 😀 😀 ale ja nic,jen caj na nervy 😀 😀 😀 mozna ten mi dela ten vyplach mozku 😀

meduna
autor
17. kvě 2009

Zuzi ,EPISTOP jsem koukala by byl pro me mooooc dobrej 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
17. kvě 2009

medu jojo smrad a je jedno z čeho 😀 😀 😀

lenkacar
17. kvě 2009

máme převlečenou i postýlku a vypranej šukací ručníček a přesto ...mám evýčitky takhle zabít neděli