• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
vidim,jezisi co jsem to napsala vydim s tvrdym!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
16. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a pak po me nikdo nemuze chtit mluvit jinou reci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdyz i v te rodne delam takove boty :confused: :confused: :confused:
16. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vole :wink: já myslela maminku, aby to řekla v lékárně :grinning:
16. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu stojí to kolem 100-150,- nevím přesně, oni prodávají buďto samotné ty 3 čípky nebo + mastičku a to je, že se může zaléčit i chlap. Ale můžu opravdu doporučit, vždy se mi objevil výtok po koupání v rybníku a tím je za 3 dny pokoj. A nyní používám to Tantum rosa a taky moc dobré i jako prevence
16. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nezbylo ti Medu něco z IVF? Mě zbyly nějaký ty bobule....
16. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mandy,zadna bobule mi nezustala,mela jsem to presne na 5 dni :unamused:
16. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky ...my žádný bobule ani neměli :unamused: ,piju kontryhel 3krát denně ,pokud nejsem na chatě teda ,tam nemám sítko a ten čaj mám sypanej
17. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se ted azeptam, v lékárně jestli nemaj nějakej výplach ,doufám že mi nedaj na mozek :grinning:
17. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je zaváděla jen 3 dny a je jich tam tuším dokonce 10..... takový velký a hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni ale koupila jsem si kdysi laktobacily, to se normálně jí a vždycky když mám "nějakej divnej pocit" tak to zobnu a je to dobrý. Nenechám to ani rozjet. Normálně to mám v lednici a když je pocit, tak okamžitě řeším. To samý brusinky na močák, tak trochu jsem měla pocit, že tě to bolí i při močení, no s těma brusinkama bys to taky nezkazila, postup mám stejnej, mám doma a když něco cítím, okamžitě zobu.
17. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mě sem milaček konečně pustil :grinning: ani jsem nemusela moc dočítat :sweat_smile: to je dobře :wink: co ta kobli? dneska by měla jít pro míma, ne? :wink:
17. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..
Přeji hezké ráno.. Mě dneska čeká návštěva tchýně, tak si dovedete představit, jakou mám náladu :angry: :angry: ..
Kobli moc Ti na dnešek držíme palečky!!
Mandy a Janysku, jak se s mimískama cítíte??
Dadousku, to Tě jako miláček pustil z postele?? :wink: Zítra Vás čekají výsledky z genetiky, viď??
Leni, už jsi domluvená, kdy půjdete pro mimísky??
A co Barunka a Chaali??? Kdepaj je máme??
Medunko, jak se máš kočičko?? Jak to zvládáš sama doma??
Zatím pa pa a doufám, že jsem na nikoho nezapomněla :wink:
17. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě chci pozdravit Kat77..Vítám Tě tady u nás.. :slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzi , držím palce at to u tchyně ve zdraví přežiješ :wink: a pozdravujem kluky :wink:
17. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,Zuzanko jo je to dobry,ani jsem necekala,ze to budu tak dobre snaset :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Resim si tady sama se sebou co a jak dal,tak mam casu tri pr...e :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky tak jsem se rozhodla,ze do toho caje taky pujdu,zitra volam mame at vse nakopupi
Vcera jsem si cetla o lecivycch kamenech,tak do tecj hdu teda taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krasnej je ruzenin,takovej ruzovej hmmmmmmmm,prinasi trpelivost a tu ja potrebuji :grinning: :grinning: :grinning:
Tak a Dadousek uz je tady taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja myslela,ze Koblizka jde az zitra pro miminka?
17. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
áhoj :slight_smile: ja myslím že kobli říkala asi v neděli :confused: ty dneska nemakáš?
17. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to ti nezavidim tu navsevu, Zuzi. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mame to s tou laskou podobne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne dnes nemakam :confused: :confused: stacilo 10 dni bez prestavky neeeeee :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: pazoury mam jak gorila :grinning: :grinning: no ale od zitrka zase pekne buduju tady ten kapitalizmus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co jste vcera delali ,byli jste na vylete?
17. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chtěli jsme jet ale bylo hnusně, tak jsme měli válecí den :grinning: dneska dopírám zbyky hader abych to mohla hodit ven, a odpo navštěva u tchanovcu :wink:
17. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo,tak pekne pracuj,ponavstevujte co mate a uzijte si pekny den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,ja cistim lednicku,varim si poblivku a jdu taky neco vyprat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když řešíte ty bylinky atd.. Tak jsem si vzpomněla, že já jsem před IVF 2-3 měsíce užívala léčebnou kůru z bylinných kapek tady je odkaz:
http://www.nadeje-byliny.eu/index.php?detail=180&selcat=6&bookmark=link4#position
Nevím, jestli to pomohlo k úspěchu, ale rozhodně mi to neublížilo!! A prodávaj to i pro chlapi :wink: ..
Jinak s tchýní mám ještě tu horší alternativu.. Přijede ona k nám :unamused: :frowning2: :angry: .. Bože, já už mám zase stažený žalůdek..
17. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se drobet probrala z kocoviny a manža ještě chrupe ,celej týden jezdíme na chatu když leje a nedá se tam nic moc dělata dneska krásně a my jsme doma ,vařim česnečku ta nás uzdraví ..holky po kocovině nejezte ředkvičky! :grinning:
17. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau leni, co jste pili? :grinning:
17. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu my šli na 2piva znáš to ..alůe přišel tam vladísovo kámoš že ho dlouho neviděl a dal nám flašku šampáňa a finskou vodku blé ,tý jsem jem lízla to já neee a sklenky šampíka asi 2 a do toho 11ctku piva asi 3...bože jak mě bylo zle ,ještě ráno ..holky už nepiju ..
17. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se mi tam líbilo ,když jsme tam přišli tam jsme se i seznámili :grinning: :grinning: :grinning: dala jsem dokonce návrjh že se vybodnem na mímo a budem chodit do báru ..návrh neprošel :grinning: :grinning: :grinning: a dneska ho zamítam i já :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizim ještě nejsem gut ...dovařim tu česněčku a mizim do peří
17. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ,taj dneska budes trpet :grinning: :grinning: vcera juchala a dnes au au :grinning: :grinning: proc nemama jist po tahu redkvicky?blbe se blijou? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne smrdej,kdyz si krknes,ale dnes to bude jedno,kdyz jite cecnecku,tam bude tak jak tak smrad jak v opicarne u vas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo ,ja pisu jako kdybych vcera poradne chlastala,to je samej preklep :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ja nic,jen caj na nervy :grinning: :grinning: :grinning: mozna ten mi dela ten vyplach mozku :grinning:
17. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi ,EPISTOP jsem koukala by byl pro me mooooc dobrej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu jojo smrad a je jedno z čeho :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme převlečenou i postýlku a vypranej šukací ručníček a přesto ...mám evýčitky takhle zabít neděli
17. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek