IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
17. kvě 2009
no musite to mit dneska doma mooooc pekny s tim smradkem 😃 😃 😃 😃 tak dneska hodne vody at jsi ok
medunaautor
17. kvě 2009
jen odpocivej,jeste bude hodne peknych nedelicek,me prisla navsteva,tak juknu pozdeji.Natul se k manzovi a udelejte si koukaci odpoledne na bednu a pak se bezte projit nekam ven,treba si tam i zaindulonujete 😃 😃
dadous
17. kvě 2009
je tu někdo? =-)
medunaautor
17. kvě 2009
neeeee 😃 😃 😃 😃
mandarinka
17. kvě 2009
Nazdárek, my byli na výletě v Mariánkách, dali jsme si oplatku a jeli zase domů. Bylo krásně a šukat stejně nemůžem, tak co doma 🙂
dadous
17. kvě 2009
maš recht mandy 😃 😃
mandarinka
17. kvě 2009
se radši doma moc nezdržujem, aby na chdáka mangela nepřišla touha... když nemůžem.... :-p mě se chce pořád, tak je to taky jistota i pro mě 😃
zuzana.79
17. kvě 2009
Holky přežila jsem.. Ale dneska jsem udělala první scénu :-o :-o .. Sice ve vší slušnosti, ale řekla jsem jí jak to bude fungovat s našima dětma a jak se před nima bude mluvit.. Ani nepípla a okamžitě převedla řeč jinam.. Ale Honza říkal, že takhle jí ještě nikdo nesjel.. 😃 Jsem na sebe trochu pyšná 😉 .. Určitě mě strašně pomluví 🙂 🙂 🙂
dadous
17. kvě 2009
a jak se vam vede holky? 😉
dadous
17. kvě 2009
zuzi to dobře, jen at babča ví jak se ma chovat 😉
mandarinka
17. kvě 2009
Zuzko peč na tchýni, udělejte si to po svém a je to. Jaký si to uděláš, takový to máš.....
dadous
17. kvě 2009
mandy, to, holky jak se vam vede, patřilo tobě 😃
mandarinka
17. kvě 2009
Jo aha dad, jsem to nějak nepochopila 😃 Nám se vede dobře, tatínek se o nás hezky stará..... jen pořád tvrdí, že jedna z nás je kluk.... že bych měla tam malý kozy? 😃 :-p 😃
mandarinka
17. kvě 2009
TAK tam mělo bejt
dadous
17. kvě 2009
😃 no tak asi chce kluka ne? nebo maš važně tak maly kozy? 😃 😃 😃
mandarinka
17. kvě 2009
asi obojí 😃
dadous
17. kvě 2009
=-) že by byly dvě :-N
mandarinka
17. kvě 2009
tak to určo ne.....
dadous
17. kvě 2009
tak třeba tak za dva roky ještě druhy mimi😃 😃
mandarinka
17. kvě 2009
Dad kdepak, mny budem rádi, když se povede jedno....
medunaautor
17. kvě 2009
Dadousku a ty chces Mandy strhat? 😃 😃
dadous
17. kvě 2009
ja vím , to my taky 😉 ale s těma kozama, aby pak chudak manža věděl co s tím , až vyrostou do gigantickych rozměru 😃 😃
medunaautor
17. kvě 2009
Zuzi,tak a konecne vi jak se ma tchyna chovat ]-( ]-( a co klucicci?hod do placu nejae fotecky zase
dadous
17. kvě 2009
ne medu , to opravdu nechci :-N
medunaautor
17. kvě 2009
no hlavne aby,byl teh giganticky rozmer,vis ze my mame stesti a vyroste neco jineho do obr rozmeru 😃 😃 😃
medunaautor
17. kvě 2009
a co se delo u vas?byla jsi nezvestna :-o
dadous
17. kvě 2009
to je fakt, mi to u Lukaše moc nenarostlo 😃 😃 😃 za to prdel, ta teda vyrostla dost =-)
dadous
17. kvě 2009
kdo? =-)
medunaautor
17. kvě 2009
no to chci videt na srazu,vsechny rikate,ze mate male a pak tam budu ja jedina plochodrazka ]-(
mandarinka
17. kvě 2009
Mě vyroste prdel, kozy fakt ne :-p

Začni psát odpověď...

Odešli