• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tady :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: mi to nejde nahrat :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no někdy to ma do blond, někdy do rez :grinning:
17. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teeda je pěknej,hned bych si do něho hajnula :grinning:
17. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty vole,dělám tady krapet přestavbu v lince,koupila jsem si 6 skleniček na šťávu a ne a ne to tam narvat :confounded:
17. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@meduna :grinning: tak vyhazej ty stary :grinning:
17. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
v září jedeme do sklípku,tak jsem na to zvědavá,ještě nikdy jsem nebyla.tak nevím,mám se rovnou nechat napsat na listinu jako zájemce o nová játra :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nene,to já jsem hladová a nechci je dát pryč,pěkně tam budou všechny,já je tam nějak narvu
17. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@meduna je my jezdily do hustopeče a bylo to vždycky super, jsem lemcala jen burčak :grinning:
17. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dadous no my jedeme někam jak je Pálavská oblast
17. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
burčák jsem lemtala jednou s kámoškou a pak jsem nemohla dojít domu s nákupem :grinning: jsem měla jaksi nakoupeno dvakrát :grinning:
medu já byla ve sklípku jednou a měla jsem tam nevšední zážitek a od té doby fakt nepiju víno ,propila jsem se tam do střízlivosti a pak mě to ustřelilo a blila jsem další 2dny ..od té doby piju jenom pivo .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@meduna bych taky hned jela :fearful:
17. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
burčák je dobrej přímo od vinaře ..je to úplně něco jiného než prodávaj na pouti ..ale to by po něm člověk ulítnul..nám to bouchlo v autě jak jsme si to vezli domů..
17. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se jdu napít a jdu chrnět ..nějak poslední dobou špatně hnípu ..jo jde na mě stáří ,dobře jste to napsaly :grinning:
17. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tady mame v zaří takovy slavnosti a chlapek bere taky burčak tak se těším až se nasosam :grinning: loni jsem vylemcala asi pul litru :dizzy_face: proto je nikča tak zdrava :grinning:
17. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lenkacar mojí mámě taky :grinning: :grinning: no Leni,to já bych už nemohla pít nic,tolikrát jsem se prochlemstala do střízliva a pak mě to nakoplo :grinning: :grinning: ale víš jak se říká,čím jsi se .....,tak tím se naprav :sunglasses:
17. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dadous no jen to tady piš,víš jaký tady jsou chytrolínky a šmírnice :grinning:
17. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak,asi dojde na tvoje slova a nějaký ty sklénky teda půjdou
17. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@meduna a co mi je po nich :grinning:
@meduna no ja si myslím, zas aby ti nehupsla skřínka ze zdi :sweat_smile:
autor
@dadous to je taky možný,že nevydrží a hupsne :grinning: ale né,už jsem tomu odlehčila,sice se nerada loučím,no ale nedá se nic dělat-jdou do sklepa
17. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dneska jsem byla u doka otevřela jsem kabelku a myslela jsem ,že omdlím,takovej obr nechutnej smrad :grinning: já tam měla takový ty smradlavky pro Fufinu a zapomněla jsem to vyndat,ty vole ten mě rychle vystrkal z ordinace :grinning: :grinning: no doufám,že si nemyslel,že jsem si jen přehodila nožku přes nožku......
17. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@meduna nebo si říkal že co to žereš za sušenky :grinning: :grinning: musím končit, dojel tatka z kolbenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo tak to jo a pěkně poslouchej co ti říká :sunglasses:
17. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@meduna jo jo už mam zas velkou hlavu :grinning: papa
17. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano holky.
ja ted nestiham sem vubec chodit a vy toho tolik nakecate :grinning: pres den jsem s malym a s mamkou a vecer,kdyz si chci sednout a pocist,tak tu sedi cokotata :grinning: takze mam smulu....

@meduna ,tak to musel doky koukat jak to smrdi :grinning: :grinning: aspn si byla rychleji venku.......sklipek ja tam mam pribuzny a tak jsem uz kolikrat rikala,ze se tam pojedem podivat,ale me vino nejede takze bych tam asi byla jen nakukandu
@dadous ,to je krasny Ferrari.....jeste muzes koupit kocarek,autosedacku a bude uplne super :dizzy_face:
@lenkacar taky piju jen pivko je pro me nejlepsi a nejchutnejsi......
18. srp 2010 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Auťák má Nikča super a vlásky jí dorostou :slight_smile: Je roztomilá :grinning: Já byla do dvou let třeba úplně plešatá a že jsem holka se dalo poznal jen podle náušnic :confused:
Já piju co zrovna teče, ale burčák si ze zásady nedávám, mám po něm jaksi střevní potíže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :confused:
18. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko
holky nevim si tu rady,chci se podivat treba na Nikcu na posledni nove fotecky a to jako musim projit vsech 140 fotek nez se dostanu na ty posledni nejnovejsi? :confounded:
18. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek