• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@milagross ,klikni v pasu na fotku a otevre se ti cely dadouskuv soubor kde ma fotky a ty klikni na Nikolku a otevrou se ti fotky Nikolky a ty si sjed dolu a na jakou fotku chces tak klikni a ona se otevre ve velkym okne....doufam,ze to je k pochopeni :grinning: :grinning:
Tak jsem byla plesatado roka :grinning:
18. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko holčičky
@dadous vlásky dorostou a pak jí nebudeš stíhat stříhat princeznu jednu
@milagross do toho příjde chce to jenom zkoušet
@coko.joko co ten tvůj velikánskej klučina ještě roste jako z vody
18. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí

@coko.joko tak jsem z toho jalova.Klikla jsem na pas,a kdyz kliknu na Nikolku(album)tak se mi prave ukaze prvni fotka a nad tim je napsano ,za tam ma asi 148 fotek.A nemuzu kliknout na jakoukoliv.
18. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem to nasla :grinning: :grinning: :grinning: jak na ty fotky
18. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagross ....tak hlavne,ze uz vis jak na to a muzes to vse zkontrolovat :dizzy_face:
@blazenkaa ,ani me nemluv jak roste...vcera mu chci dat pyzamo a zjistila jsem,ze z 10ks mam jen 2ks pyzama co mu je,takze odpolko jdu smer mesto a musim nakoupit..... :grinning:
18. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko jo tak me pripada ,ze rostem jak z vody.Vcera jsme meli tu rocni prohlidku a jak jsem tipovala 76 cm a presne 11kg.Tak si neumim predstavit ,ze Lenny ma 70 cm. :grinning: .Dnes jsem mu take rano menila body z dl.rukavem nez jsem narazila na jedno ktere mu konecne padlo,tak musim take v nejblizsich dnech smer mesto. :angry:
18. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagross ,no to je pekny,ale ja porad myslim,ze se to nase ditko zastavi,protoze to neni mozny,aby byl takk velky....vcera me zastavila jedna pani a ptala se na maleho a ja ji povidam a ona porad kroutila hlavou :dizzy_face:
18. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja prave taky porad tou hlavou kroutim :grinning:
18. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagross... :grinning: :grinning: no ja porad rikam,ze bude po cokotatovi,protoze ten ma pres 180cm a ja mam taky 171cm,takze bude asi taky velky a dr.rikal,ze z neho bude basketbalista :grinning: :grinning: :grinning: ne ja si delam prdelky,ale taky me to porad vrta hlavou proc tak roste........
18. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele,hod to za hlavu,hlavne ,ze je zdravy a nemusis s nim litat po doktorech.To je dulezity
18. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagross hooj, no sjed si uplně dolu a ty poslední si pak zvětšíš :dizzy_face:
18. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko jak sis udelala ty fotky s tema hezkyma animacema
18. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous uz jsem na to prisla,dik.Nikca je opravdu krasnej smisek.
18. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagross dík, akorat ted jak moc nechodíme ven kvuli dešti, tak je docela protivka :angry:
18. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous tak to jsme taky a navic nam roste prvni zoubek,takze plac,prujem obcas vylitne zvysena teplota,ale jinak poho :grinning:
18. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejuzasnejsi je ve spani.Dneska trhnul rekord.Vcera sel spat v e 20.00h do dneska 10.30h bez probuzeni.Uz jsem chodila vocumovat jestli zije,ty blaaaho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagross A kdo našel první zoubek? Za ten se něco dostane ne? Alespoň u nás v rodině to takhle funguje :slight_smile:
18. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagross to vam roste až ted první? :confused:
18. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo az ted.Prvni zoubek jsme hlidali s manzou 14 dni a pravidelne kontrolovali nekolikrat denne kdo ho najde.Pak jsme jeli k rodicum a jeden den jsme na to uplne zapomneli,dalsi den vzala samozrejme babicka lzicku a radovala se ze dostane na nove saty :grinning: a my utreli nos :grinning:
18. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagross to se to babičce ale povedlo :grinning: :sweat_smile: :sunglasses:
18. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nechodime ven a kdyz tak na hodku...mamka ma nepromokavou bundu a Lenny ma slidu a jedem.....ale neni to ono,kdyz prsi.....
teda prvni zoubek to je dobry a jeste babicka nasla......mam odkaz nekde v pc a tak poslu,at si muzes udelat taky fotecky..... :dizzy_face:
18. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky moc,joooo na ten prvni jsme cekali jak na smilovani,vzdyt uz nam je rok :grinning: tak dostal hezky darek 10 dni pred narozkama :grinning:
18. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezo tady bude chodit zoubková víla :dizzy_face:
18. srp 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau božidary :sunglasses: nějak nestíhám :confused: :confused: trochu poklízím,zítra se sem nahrnenávštěva,tak aby tady bylo jako v klícce,nojono kdybych na to nesrala,tak se nemusím teď honit :grinning:
baronek,prej já piju co teče :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :dizzy_face:
@meduna vy jste furt nějaka navštěva :sweat_smile:
19. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadous no já nevím jak je to možný :confused:
19. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadous jen vy furt nic :sunglasses:
19. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se jdu prohnat vysavačem po bytě ať to mám z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale nejdříve dám cigárko a pak teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jééje kobyla zas fachá teda :confounded:
19. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna no ja doufam že se tam v zimě ukažem :dizzy_face:
19. srp 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek