• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
on to tam přijel ve vší slávě zaměřit a co všechno chtějí do toho povolení ,to by člověk nevěřil.. :rolling_eyes: teta co mi ho dohodila prej že kolem 5tis. no to jo ,panáček podražil ,ale zase at je to v cajku ..
28. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar .......hihihih.......uz te vidim jak mas eroticky kalhotky a vidi te kazisuk a jde po tobe..... :grinning: :grinning: :grinning:
tady vam poslu Lennyho jak spolu pisem na MK....to je sranda jak me tady do toho mlati......
28. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko to je bobánek a zdatnej fotbalista,jen at se cvičí v psaní na koníka až bude mít ségru tak tě může zastupovat až budeš v porodce :confused:
28. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dnes varila kureci jatra jako omacku a k timu ryzi a plevka vyvar hovezi.....za chvilku nam prijde tatka na obed a jde na zapas a my pujdem ven....aby Lenny chvilku chrupkal....bo nechce spat doma.....
28. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,dej pokoj se segrou..... :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm vladís kuro játra nežere,leda na rožeň..to je práce a zase už mám nerva co budu vařit zedníkovi .. :pensive:
28. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,tak udelej gulas s chlebem a je to......ja taky jatra nemusim,ale nekdy to neni na skodu...a zitra mame rizek.....a uz mam i na pristi tyden jidelnicek tak pohoda :grinning: :grinning: si vzdy napisu co varit a je to jednodusi...cokotata ma rad polevky,tak musim kazdy den delat plevky :grinning:
28. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já dělám znojemskou ze závitkama plněnýma mletým masem - to zkouším nový recept, tak nevím, zda to bude k jídlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na polívku jsem se vybodla, protože ty závitky jsem připravovala přes hodinu :sweat_smile:
28. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vcera jsem udelala novy recept k obedu a cokotata se mohl uzrat a me to taky chutnalo....plnena palacinka se zelim,uzenym a houbama a obalena v troj obalu :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt dobry,ale pracny jsem se tu rozcilovala u toho,ale pak vysledek moc dorej......
28. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko to jsem ještě neslyšela palačinky v trojobalu :grinning:
28. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,taky jsem na to koukala,ale to vis psali to v internetu tak jsem to musela vyzkouset...a fakt dobry........
28. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
panejo ty jsi kuchta ,bych se na to mohla vy ..ten gulage už byl :pensive:
28. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zase den ,venku od rána chcáčkuje,ležim v posteli a čtu si a jsem líná vylézt i na ten drb k mamce..vladís odjel..
28. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar počasí je fakt hrozný a to jdeme za chvíli slavit narozky mojí švagrové :grinning: A budeme venku pod pergolou :dizzy_face: Naštěstí je to u nás, tak se nemusím nikam přesouvat, jen zítra si to všechno uklidím :angry: :sunglasses: :grinning:
28. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baronku hlavně do každýho rohu dej kýble na blití a plivátka :grinning: a zítra to nebude tak hrozné :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, teeda tady se kecalo :confused: holky my tady mame 12 stupnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už bude asi podzim a pak hned ta zasrana zima :angry:
28. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak znojmo jsem nikdy nedělala..já moc omáček neumim :pensive: ,můžeš mi to polopaticky napsat?
28. srp 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad cože kde to bydlíte ?já teda nevylezla celý den ,a chodim tady celej den v noční košili naboso ,ted jsem dopekla palačinky,jinak podzim a zimu taky nemám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaute,tady bylo dnes ráno taky 12,šla jsem s čoklem a málem jsem se vyvrátila,to jsem teda nečekala.jo je konec léta :cry:
28. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar znojemska, to je s okurkama ne? no tady na horach je to normalní takovahle kleda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že jsem koupila nikče už fusak :sweat_smile:
@meduna to jste taky na horach bo co?
28. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukáte na tu trapárnu ,,taková normální rodinka? :confused:
28. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :sweat_smile: my na tom byly tenkrat v kině, řeknu ti že kdyby tam nehrala Holubova tak jdu domu :sweat_smile:
28. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ..nekoukam :grinning:
28. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko :grinning: :grinning: u vas to nedavaj jo? :grinning:
28. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ..davaji,ale ja si pisu na MK,tak nemam cas na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Musim se pochlubit...uz je to tyden a najela jsem na rezim Lennyho a okolo 19hod,chodi smer vana a pak flaska a okolo 20hod.usina a spi do 6 do rana....zatim teda tyden,tak tukam a doufam,ze to vydrzi.......mam ted mocccccccc casu vecer....
28. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadous no asi jsme na horách bo co :confused: a má to tak pokračovat jsem koukala ma počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@coko.joko tak to máš teda vegáček :dizzy_face:
28. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna ,jsme dnes vysla s malym a mamkou ven a takovy cedak,ze jsme se jen tak tak schovali a pak sli do parku a ja trhala kastany,listi a pak doma fotila maleho s oblecku dyne :grinning: :grinning: :grinning: je uplne uzasny v tom....a povedlo se to.....a pak jsme se fotila jeste cokotatovi na srdicko mu udu delat k narozkam..tak jsem zvedava jak to bude vypadat.....zitra musim ozdobit
28. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a máš to ve fotkách?no to chcaní mě fakt nervuje,já už jsem rozzuřená jako prase,jen člověk vyleze už chčije.tady začal Volksfest a ni nemám náladu jít,dnes šel Roman na pivínko s Berndtem,pže on furt volal ať jdeme,tak jsem vyslala Romana samého.Raději hniju doma v teple :wink: Návštěva už odjela,tak je klid,bylo to náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi jsem už stará nebo co,nic nevydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna ..to jo to pocasi je na hovno me uz taky sere,ale co nadelas....bych sla hned na pivko..... :grinning: ne jeste nemam musis to ztahnout do PC a udelam zitra.......taky tu mam mamku tak mam pohodu
28. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna a to furt vyhrožovaly jaky budou ještě vedra :angry:
28. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek