• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@dadous ...neboj prijde jeste babi leto.....to pisou porad :grinning:
28. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no jo to píšou každej rok :grinning: ja mam z ty zimy depku už ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: nikča se nerada strojí :confounded:
28. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadous jo,ale kde ty vedra budou?tak v Africe možná :grinning:
28. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem vyžehlila,fuj,ještě že je to už za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadous ty a depku jo :sweat_smile:
28. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byla jsem se psem u veterináře,lehce 50éček :angry: :angry: :angry: ta blbína,jak se furt sere do jezera plavat,chytla nějakej moribundus do ucha :frowning2: tak kapu kapičky a v po kontrola,kolik to asi zase bude?????
28. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna jo jo depku :grinning: ty vole veterina je tam dražší než normalni dr :sweat_smile:
28. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna ja žehlila ted tři dny :grinning: pipka je pěkně rozcapena a nenecha mě v klidu nic udělat :angry: zlaty mímo když to jen leželo :grinning:
28. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ......to je palka vid....zlaty Cechy......vedra udou neboj......Lenny se rad stroji ja vzdy delam kraviny a on se tlemi a je v pohode.....jdu si zaplavat do vany po tom narocnym dni :grinning:
28. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko taky dělam kraviny, ale jak dojde na mikinu tak je to v prdeli, u druhyho rukavu začne bejčit :grinning:
jak se ji sundaj řemínky tak je z ní hadí žena :grinning:
28. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ta radost že je nemá to dělá
28. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,teda to je zena hadi :grinning: :grinning:
dadousku,jak se jmenuje to kousadlo na ty zuby jak si schanela jak do toho muzes dat i ovoce atd.....ja vcera nasla v drogerii,ale nevim jestli je to ono.........
29. srp 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady se tomu říka cucací vaček
@coko.joko
29. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypada to jako velkej dudlík, akorat místo cumliku je tam sítka do ktery daš to ovoce
29. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou vynálezy čéče ..já chci taky dudlat ,no to jsme teda byly jako generace o hodně ošizený :rolling_eyes:
29. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon vim co si pořídim až budu mít falešnáky ve skleničce.. :grinning:
29. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hele nam to možna mamky davali do kapesníku :grinning:
29. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo leda kostku cukru,blé to byla určo namina žvejkat látku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo cukr s alpou, to byla dobrota :grinning:
29. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to mě dala jednou úča v katakombách v klatovech ,když se mě udělalo zle z těch sušenek v těch hrobech,mrtvoly nemám rád dodnes..ne že by mě to cpala do jejího kapesníku ,ale pamatuju na ten hnus na kostce cukru
29. srp 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ...super dikas tady to maji v drogerce a tak premyslim jestli to mam koupit a nebo ne :dizzy_face: jestli to neni kravina....a je to ono.......
29. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko já bej lennýsek tak to chci..do toho meloun ,namy namy ..
29. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ....to mas pravdu to bych taky zuzlala porad.......no asi to koupim,ale jeste musim zjistit kolik to stoji.....bo za draho to nekupuji.... :dizzy_face:
jsem se ted nazrala,ze prasknu.....a zacina se me budit malej,tak jdu na nej.........
29. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka, tak včerejšek jsem přežila v pohodě, nikdo neblinkal a ani já ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to bylo výjimečně :dizzy_face: Uklidila jsem si už v noci, takže jsem celej den mohla proležet. No měla jsem tady chvíli malý synovce, tak udělali krapet nepořádek, ale co bych pro ně neudělala a dovolím jim naprosto všechno :confused: Zato Fanoušek si udělal ještě dneska krásnej den, protože budeme mít dva dny dovolenou, tak asi aby to mohl celý proležet :sunglasses: Ještě se od devíti nevrátil domů, tak bude vypadat jak sluníčko :angry:
Jinak si myslím, že teplo už letos nebude a dneska byla šílená zima, venku jsem byla ve svetru s rolákem, ale kolik je stupňů jsem radši nekoukala :confounded: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lenkacar znojemská je základní hnědá omáčka, do které se dá na nudličky nakrájená okurka a včera jsem tam přidávala i slaninu. Já omáčková ale nejsem, takže si to zbaští manžílek. :grinning:
29. srp 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko žužlátko by mohlo být fajn :grinning:
29. srp 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek to von se Fanoušek šel jenom napravit :grinning: :grinning: románek to taky dělá tůze rád :angry: :angry: :angry: pak teda vypadá....
@lenkacar prej z těch sušenek v hrobech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky budem sušenky jednou :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
30. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak večer jsem měla pěknou romantiku, Fandík přišel v devět, zaťukal na okno, kleknul si pod něj a začal mi zpívat: já ti prstýnek dám, já ti dám za něj svůj - písnička ze Zlatovlásky :grinning: Fakt jsem se dost natlemila, ale dneska leží a modlí se, aby po něm řemeslníci nic nechtěli :grinning:
Na 14. jsme objednaní do Caru, v jeden den zvládneme urologa i kontrolu, tak se to snad pohne :slight_smile: ale že byli výsledky z genetiky za 17 dní mě docela překvapilo :astonished:
30. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek je to romantik noo :wink: :wink: asi mu dneska nebude moc dobře :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna Dobře mu tak, že mu není dobře ani prášek nezabral chudáčkovi :angry:
30. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek a co si vzal za pecku?
30. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek