IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
28. srp 2010

@dadous ...neboj prijde jeste babi leto.....to pisou porad 😀

dadous
28. srp 2010

@coko.joko no jo to píšou každej rok 😀 ja mam z ty zimy depku už ted 😝 nikča se nerada strojí 😖

meduna
autor
28. srp 2010

@dadous jo,ale kde ty vedra budou?tak v Africe možná 😀

meduna
autor
28. srp 2010

tak jsem vyžehlila,fuj,ještě že je to už za mnou 😝

meduna
autor
28. srp 2010

@dadous ty a depku jo 😅

meduna
autor
28. srp 2010

byla jsem se psem u veterináře,lehce 50éček 😠 😠 😠 ta blbína,jak se furt sere do jezera plavat,chytla nějakej moribundus do ucha ☹ tak kapu kapičky a v po kontrola,kolik to asi zase bude?????

dadous
28. srp 2010

@meduna jo jo depku 😀 ty vole veterina je tam dražší než normalni dr 😅

dadous
28. srp 2010

@meduna ja žehlila ted tři dny 😀 pipka je pěkně rozcapena a nenecha mě v klidu nic udělat 😠 zlaty mímo když to jen leželo 😀

coko.joko
28. srp 2010

@dadous ......to je palka vid....zlaty Cechy......vedra udou neboj......Lenny se rad stroji ja vzdy delam kraviny a on se tlemi a je v pohode.....jdu si zaplavat do vany po tom narocnym dni 😀

dadous
28. srp 2010

@coko.joko taky dělam kraviny, ale jak dojde na mikinu tak je to v prdeli, u druhyho rukavu začne bejčit 😀
jak se ji sundaj řemínky tak je z ní hadí žena 😀

meduna
autor
28. srp 2010

no ta radost že je nemá to dělá

coko.joko
29. srp 2010

Ahojda,teda to je zena hadi 😀 😀
dadousku,jak se jmenuje to kousadlo na ty zuby jak si schanela jak do toho muzes dat i ovoce atd.....ja vcera nasla v drogerii,ale nevim jestli je to ono.........

dadous
29. srp 2010

no tady se tomu říka cucací vaček
@coko.joko

dadous
29. srp 2010

vypada to jako velkej dudlík, akorat místo cumliku je tam sítka do ktery daš to ovoce

lenkacar
29. srp 2010

to jsou vynálezy čéče ..já chci taky dudlat ,no to jsme teda byly jako generace o hodně ošizený 🙄

lenkacar
29. srp 2010

aspon vim co si pořídim až budu mít falešnáky ve skleničce.. 😀

dadous
29. srp 2010

@lenkacar hele nam to možna mamky davali do kapesníku 😀

lenkacar
29. srp 2010

jo leda kostku cukru,blé to byla určo namina žvejkat látku 😝

dadous
29. srp 2010

@lenkacar jo cukr s alpou, to byla dobrota 😀

lenkacar
29. srp 2010

jo to mě dala jednou úča v katakombách v klatovech ,když se mě udělalo zle z těch sušenek v těch hrobech,mrtvoly nemám rád dodnes..ne že by mě to cpala do jejího kapesníku ,ale pamatuju na ten hnus na kostce cukru

coko.joko
29. srp 2010

@dadous ...super dikas tady to maji v drogerce a tak premyslim jestli to mam koupit a nebo ne 😵 jestli to neni kravina....a je to ono.......

lenkacar
29. srp 2010

čoko já bej lennýsek tak to chci..do toho meloun ,namy namy ..

coko.joko
29. srp 2010

@lenkacar ....to mas pravdu to bych taky zuzlala porad.......no asi to koupim,ale jeste musim zjistit kolik to stoji.....bo za draho to nekupuji.... 😵
jsem se ted nazrala,ze prasknu.....a zacina se me budit malej,tak jdu na nej.........

baronek
29. srp 2010

Ahoj děvčátka, tak včerejšek jsem přežila v pohodě, nikdo neblinkal a ani já ne 😝 ale to bylo výjimečně 😵 Uklidila jsem si už v noci, takže jsem celej den mohla proležet. No měla jsem tady chvíli malý synovce, tak udělali krapet nepořádek, ale co bych pro ně neudělala a dovolím jim naprosto všechno 😕 Zato Fanoušek si udělal ještě dneska krásnej den, protože budeme mít dva dny dovolenou, tak asi aby to mohl celý proležet 😎 Ještě se od devíti nevrátil domů, tak bude vypadat jak sluníčko 😠
Jinak si myslím, že teplo už letos nebude a dneska byla šílená zima, venku jsem byla ve svetru s rolákem, ale kolik je stupňů jsem radši nekoukala 😖 😲 😝
@lenkacar znojemská je základní hnědá omáčka, do které se dá na nudličky nakrájená okurka a včera jsem tam přidávala i slaninu. Já omáčková ale nejsem, takže si to zbaští manžílek. 😀

baronek
29. srp 2010

@coko.joko žužlátko by mohlo být fajn 😀

meduna
autor
30. srp 2010

@baronek to von se Fanoušek šel jenom napravit 😀 😀 románek to taky dělá tůze rád 😠 😠 😠 pak teda vypadá....
@lenkacar prej z těch sušenek v hrobech 😀 😀 😀 😀 😀 taky budem sušenky jednou 😲 😲 😲 😲

baronek
30. srp 2010

Tak večer jsem měla pěknou romantiku, Fandík přišel v devět, zaťukal na okno, kleknul si pod něj a začal mi zpívat: já ti prstýnek dám, já ti dám za něj svůj - písnička ze Zlatovlásky 😀 Fakt jsem se dost natlemila, ale dneska leží a modlí se, aby po něm řemeslníci nic nechtěli 😀
Na 14. jsme objednaní do Caru, v jeden den zvládneme urologa i kontrolu, tak se to snad pohne 🙂 ale že byli výsledky z genetiky za 17 dní mě docela překvapilo 😲

meduna
autor
30. srp 2010

@baronek je to romantik noo 😉 😉 asi mu dneska nebude moc dobře 😀 😀

baronek
30. srp 2010

@meduna Dobře mu tak, že mu není dobře ani prášek nezabral chudáčkovi 😠

meduna
autor
30. srp 2010

@baronek a co si vzal za pecku?