IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
17. kvě 2009

no musite to mit dneska doma mooooc pekny s tim smradkem 😀 😀 😀 😀 tak dneska hodne vody at jsi ok

meduna
autor
17. kvě 2009

jen odpocivej,jeste bude hodne peknych nedelicek,me prisla navsteva,tak juknu pozdeji.Natul se k manzovi a udelejte si koukaci odpoledne na bednu a pak se bezte projit nekam ven,treba si tam i zaindulonujete 😀 😀

dadous
17. kvě 2009

je tu někdo? 😕

meduna
autor
17. kvě 2009

neeeee 😀 😀 😀 😀

mandarinka
17. kvě 2009

Nazdárek, my byli na výletě v Mariánkách, dali jsme si oplatku a jeli zase domů. Bylo krásně a šukat stejně nemůžem, tak co doma 🙂

dadous
17. kvě 2009

maš recht mandy 😀 😀

mandarinka
17. kvě 2009

se radši doma moc nezdržujem, aby na chdáka mangela nepřišla touha... když nemůžem.... 😝 mě se chce pořád, tak je to taky jistota i pro mě 😀

zuzana.79
17. kvě 2009

Holky přežila jsem.. Ale dneska jsem udělala první scénu 😲 😲 .. Sice ve vší slušnosti, ale řekla jsem jí jak to bude fungovat s našima dětma a jak se před nima bude mluvit.. Ani nepípla a okamžitě převedla řeč jinam.. Ale Honza říkal, že takhle jí ještě nikdo nesjel.. 😀 Jsem na sebe trochu pyšná 😉 .. Určitě mě strašně pomluví 🙂 🙂 🙂

dadous
17. kvě 2009

a jak se vam vede holky? 😉

dadous
17. kvě 2009

zuzi to dobře, jen at babča ví jak se ma chovat 😉

mandarinka
17. kvě 2009

Zuzko peč na tchýni, udělejte si to po svém a je to. Jaký si to uděláš, takový to máš.....

dadous
17. kvě 2009

mandy, to, holky jak se vam vede, patřilo tobě 😀

mandarinka
17. kvě 2009

Jo aha dad, jsem to nějak nepochopila 😀 Nám se vede dobře, tatínek se o nás hezky stará..... jen pořád tvrdí, že jedna z nás je kluk.... že bych měla tam malý kozy? 😀 😝 😀

mandarinka
17. kvě 2009

TAK tam mělo bejt

dadous
17. kvě 2009

😀 no tak asi chce kluka ne? nebo maš važně tak maly kozy? 😀 😀 😀

mandarinka
17. kvě 2009

asi obojí 😀

dadous
17. kvě 2009

😕 že by byly dvě 😅

mandarinka
17. kvě 2009

tak to určo ne.....

dadous
17. kvě 2009

tak třeba tak za dva roky ještě druhy mimi😀 😀

mandarinka
17. kvě 2009

Dad kdepak, mny budem rádi, když se povede jedno....

meduna
autor
17. kvě 2009

Dadousku a ty chces Mandy strhat? 😀 😀

dadous
17. kvě 2009

ja vím , to my taky 😉 ale s těma kozama, aby pak chudak manža věděl co s tím , až vyrostou do gigantickych rozměru 😀 😀

meduna
autor
17. kvě 2009

Zuzi,tak a konecne vi jak se ma tchyna chovat 😠 😠 a co klucicci?hod do placu nejae fotecky zase

dadous
17. kvě 2009

ne medu , to opravdu nechci 😅

meduna
autor
17. kvě 2009

no hlavne aby,byl teh giganticky rozmer,vis ze my mame stesti a vyroste neco jineho do obr rozmeru 😀 😀 😀

meduna
autor
17. kvě 2009

a co se delo u vas?byla jsi nezvestna 😲

dadous
17. kvě 2009

to je fakt, mi to u Lukaše moc nenarostlo 😀 😀 😀 za to prdel, ta teda vyrostla dost 😕

dadous
17. kvě 2009

kdo? 😕

meduna
autor
17. kvě 2009

no to chci videt na srazu,vsechny rikate,ze mate male a pak tam budu ja jedina plochodrazka 😠

mandarinka
17. kvě 2009

Mě vyroste prdel, kozy fakt ne 😝