• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@meduna nejsem smutna, jsem nasrana :angry: to maly klíště je z toho taky nervní :fearful:
30. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsme asi nervní všichni,je to hnus velebnosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mít prachy jsem už v prdeli a válím se u moře :sunglasses:
30. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
huhůůůůůůů
30. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky na Bahamách s nějakým fešákem
30. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by stačila italie :grinning: stejně se tam v duchodu odstěhuju :grinning:
30. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak já ještě musím popřemýšlet,kam se teda taky odstěhuju
30. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja bych chtela bydlet na Mauriciu :grinning: tam je krasne a teplo...a ty cerni chlapci to je neco.........
jsem ted dokoukala film na pc jsem si ztahla smala jsem se jak prdla......tak jdu do vany a spat o nevim jak dlouho vydrzi spat malej,protoze vedle bydli Bulharky a maji juchuchu a docela mazec jestli me vzbudi maleho tak na ne vlitnu pic..........
30. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko ukaž jim tam pořádnou českou facku ať věděj zač je toho loket :grinning: :grinning:
30. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna :grinning: no ty si počkaš na svuj duchod a pak odtahneš taky do italie, a budem se tam stary megery vyvalovat na plaži :grinning:
30. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já chci na důchod zůstat v čechách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím, co bych v důchodu na pláži ukazovala :slight_smile: :grinning: :angry: A sluníčko mi stejně nedělá dobře, letos jsem zvládla i úpal vlastně :pensive:
31. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak na duchod bych chtela taky bejt v CR......a ukazovat ja nemam co bo ten porod me dal hodne zabrat a jeste dlouho se z toho budu dostavat.....
medu,ty kravky vedle do 24 hod.bordel jako prase,ale Lenny spal a ani o tom nevedel.......tak jsem byla rada...
31. srp 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko A oni neví, že tam máte malý dítě nebo co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :cry:
31. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ...to jsou Bulharky a je to marny ja vcera busila do zdi jak prdla a nic a to byl jeste doma Vrata a ja rikala,ze jeste chvilku tak tam vlitne.....fakt kravy a tak dneska delam bordel ja a busim do zdi kladivkem :grinning: :grinning: at vidi jaky to je,kdyz clovek chce spat a nejde to.....
31. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko hlavně bouchej opatrně, ať se k nim neprotlučeš :grinning:
31. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me se blokly zada a krk a to je bolest jako prase...... :frowning2:
31. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko neměla jsi zablokovanej krk nedávno? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ..a nejhorsi je,ze mam doma masera..........
31. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko tak to bude krásnej večer :slight_smile: A ještě by mohl přinést z nějaké restaurace večeři a je hotovo :grinning:
31. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ...to prave tezko.....protoze me masiruje uz pres mesic a porad nic......
31. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko Oh je, tak to bude problém jinde a nejlepší bude navštívit doktora :astonished:
31. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko A nemáš dneska svátek? Možná se mi to nějak popletlo, podle toho co jsem zachytila :grinning: Ale v každém případě přeji všechno NEJ!!!
31. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek .......dekuji mam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko též gratuluji ..hodně štěstíčka přeju :dizzy_face: ,jo záda to je hnus ..jo a na těch bahamách sice budu ,ale zalezlá někde v roští a budu šmírovat chlapy,páč se nikde ani neukážu :rolling_eyes: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :dizzy_face:
@coko.joko taky moc gratuluju, nějak mi uniklo že jsi pavla :sweat_smile:
holky co tady v čechach? prachy stejně nebudem dostavat :grinning:
31. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko všechno nej nej nejlepší k svátečku
31. srp 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vsem dekuji holky.......
31. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,tak se nudim a jsem nas.......na :angry:
Chtela jsem koukat na telku a manza si to prepnul jinam a ne,a ne ustoupit :angry:
31. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagross proto mame dvě televize :grinning:
31. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno babuchy, tak dneska jsem byla na krvi na klíšťovku, ale výsledky až příští týden :confounded: Byla to docela sranda, protože na jedné ruce mi žilka praskla při odběru a na druhé nešla napíchnout, takže mám parádní modřiny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte všici,
Pavlínám přeju dodatečně vše ne k svátku,Mili ty jsi taky svátkovala včera né?Jsem z toho volaká změtěná,je Pavla a Pavlína,nebo je to jedno a to samé??????Tak to stařence prosím někdo vysvětlete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@baronek krev bude v poho.Já ty klíštata nenávidím k smrti,fuj je to k hovnu a přesto to je na světě :angry: :angry: :angry:
jinak holky,dnes jsem nespala až do 7 ráno,jako celou noc nic ani půlhodinkovej chrupánek-NIC :astonished: :astonished: :astonished: Tak jsem celou noc čuměla na bednu.A proč jako to nevím.Ve čtvrtek jede Roman do Prahy na jeden pohovor,možná z toho,ale nějak nevím že bych se z toho nervila :unamused:
1. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek