• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
jo Coko a bacha na ty bulharky,aby ti tam nezaťukala a neměla jsi nožík v zádech....víš jak s těmahle jižanama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna .....dekuji ti.....no tak ja to teda vysvetlim.......takze je Pavla a Pavlina a to znamena,ze Pavlina ma svatek v srpnu a Pavla je v cervnu aspon myslim teda :dizzy_face: jo bulharky jsou nasrany a nazdravej cokouska,ale me to je jedno,protoze to jsou kravy a to vam povim pod nama se odstehoval Ind a ted koukam,ze se tam stehuje zase nejaky Polaci...se poseru jak se to tu strida v tom baraku......medu ja bych spala jak mala jsem nejak utahana :grinning: tak snad to klapne R.a budete bydlet v Praze :wink: :wink:
1. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko jen to ne,Praha nééééééé-pomooooc :stuck_out_tongue_closed_eyes: já su holky z vesnice a toto by mě teda zabilo.on toho má rozjetýho víc,ale tenhle chlap mu včera volal,tak se dohodli na čtvrtku,ale nic neni jistý,Roman toho má rozjetýho víc a až to nej si vybere :sunglasses:
1. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jinak my máme taky novýho souseda-asi opět echt němčour :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no viděla jsem ho a je to děs běs a už tu byla policie a vedli ho v poutech,panáček se zežral jak ta svině a asi dělal na někoho bububu a ten někdo na něj zavolal benga.a já jak stará Kelišová za záclonou
1. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko koukám, že máte takovej celosvětovej barák :slight_smile:
@meduna proč nechceš být v Praze? Mně by se tam nejspíš líbilo, mně vesnice moc k srdci nepřirostla, pořád tam jsem taková nesvá :astonished:
1. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já nevím,ale přijde mi to tam blázinec
1. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna blázinec je tam určitě, ale taky daleko víc možností než na vesnici :grinning:
1. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to máš pravdu,ale já mám hrůzu ze změn.No uvidíme co bude :confused:
1. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek a ty jsi z velkého města?
1. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď bydlím na vesnici - 300 obyvatel, dřív ve městě - 10000 obyvatel, ale do školy jsem chodila v Jindřichově Hradci a náramně jsem si to užívala a Prahu bych taky zvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :astonished:
1. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já dříve ve městě 50 000 obyvatel a teď asi 500 000 :confused: :confused: :confused:
1. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna TO JE FAJN, NE? JÁ BYCH S TEBOU HNEDKA MĚNILA :grinning:
1. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak přijeď :sunglasses: já bych zase měnila s tebou a šla na vesnici
1. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna Člověk chce vždycky to, co nemá :sunglasses: Já si třeba vůbec nedokážu představit život s dítětem na vesnici :sunglasses: Ale přitom netoužím po ničem jiným :grinning: ale my máme hodně kopců, autobus jezdí dvakrát denně, když nejsi v krámě do osmi, tak nemáš pečivo :astonished:
1. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to je pakec,takže je mi jasný,že já bych chleba teda neměla :grinning: :grinning: zapomínám na něj i tady,ale naštěstí večer koupím.právě že na vesnici je to s dětma super,vypustíš je ven a co ve městě?pakec :stuck_out_tongue_closed_eyes: všechno má svoje pro a proti.
1. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek co Fanoušek už je mu dobře :grinning: a jak jsou daleko řemeslníci,nespadl žádnej :sunglasses:
1. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna Fanda je v pohodě, včera se mnou jel i dobrovolně nakupovat, i když věděl, že to bude na dýl, protože jsem jela vybírat dárek pro maminu :cry: Řemeslníci jsou šikovní, nespadli, solární panely namontovali :pensive: Dneska by měl ještě přijít elektrikář a zapojit to no a potom topíme v rámci zelené úspory :sunglasses:
1. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je bomba,jsem někde četla že česko je v solárech snad největší,přesto že jsme malinkatá země,je to možné?no ale asi jo,když jsem to slyšela :sunglasses: a co jsi koupila pro maminu?
1. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna nakonec jsem vybrala kabelku a krásný hodiny, ale ty si přála :grinning: A ještě mám sadu čajů a musím koupit velkou kytku, protože má 55 :grinning: Solární panely jsou teď výhodný, protože ti hodně vrátí - nás to vyšlo na 142 tisíc a vrátí nám 95 tisíc. Vzali jsme si na to úvěr od lišky a půjčili od Fandovo segry, takže jsme zatím pěkně zadlužený :astonished: Peníze nám vrátí až za tři měsíce.
1. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je mazec,ale ještě že ten lišák v česku je a ta možnost si půjčit.a chápu to dobře,že oni vám daj na ruku 95tis?jako za to že to máte a šetříte přírodu?možná se ptám jako debil,ale dneska jsem fakt usla aý kolem 7 ráno a v 9 už byla vzhůru.jako připadám si jak na drogách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu provětrat makovici ven se psem jinak tady padnu na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna přesně tak, teď jsme zaplatili 142 tisíc a do třech měsíců nám stát pošle 95 tisíc :sunglasses: Je blbý, že to musíš celý zaplatit, že se nedělá rozdíl :sweat_smile: Taky bych šla ven, ale bohužel musím ještě 2 hoďky pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako co pracuješ?
1. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna dělám vedoucí v jednom obchodě - velím sedmi ženským :grinning: a mám na starosti všechno, zboží, mzdy, účetnictví, opravu záchodů :sweat_smile: Ze začátku mě to bavilo, ale ty vztahy tady jsou hrozný, prostě ženskej kolektiv nedělá dobrotu :astonished:
2. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prosim a já musim mít za šéfa takovýho magora .. :rolling_eyes:
2. zář 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj,no baronku tak to máš teda sakra záhul,fuj já dělala v obuvi,zástupce a to bylo maso,ženský obr krávy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a maso bylo vyřizování reklamací,fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda všem :dizzy_face: moc nenakukuju, pže nikča ma sve dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mam obr novinu :sweat_smile: tchanovci se stěhujou :dizzy_face: hura, budem mít kam jezdit na víkendy :grinning: jen dadouš je z toho nějakej špatnej, ale on si zvykne :dizzy_face:
@baronek taky jsme zvažovaly solarní panely, jenže s těma kretenama tady v baraku se prostě nedomluvíš :unamused:
@meduna tys prodavala botky jo? :confused:
3. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad vy jste s nima bydleli v baráku? :confused: jojo medu je vyučená botařka :grinning:
3. zář 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ne ne , ale bydlely asi 5 kilaku od nas :grinning:
3. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted se stěhujou ještě dálejc jo? :confused:
3. zář 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek