IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

baronek
12. zář 2010

@meduna jsem naprosto vyřízená z té cesty, na oslavě jsem samozřejmě něco vypila, ale tančilo se jak o život a spát jsem šla střízlivá 🙂
A ty bys chtěla na Moravu? 🙂

baronek
12. zář 2010

@coko.joko to víš, my tady hamouníme a teplíčko si necháváme pro sebe 😖 Auto bez klimatizace je za trest 😠

coko.joko
12. zář 2010

@baronek ...no vidis to,kdyby si me trochu toho sluce poslala tak by ses nemusela skvarit v aute 😀 😀 😀 musim jit vykoupat piskotame tu slinta na klavesnici a mam celou ruku mokrou od slin 😀

meduna
autor
12. zář 2010

tak to byla bezva pařba náhodou 😎 no jestli chtěla nebo ne je vedlejší,rozhodneme se podle práce,zatím ale nevíme nic moc,ve čtvrtek bude ustní pohovor,zatím probíhalo vše jen po tel a maj zájem o romana.

coko.joko
12. zář 2010

@meduna a proc nedela pohovor tady u nas to by bylo lepsi 😵 😵 😵

meduna
autor
12. zář 2010

@coko.joko jako kde myslíš?

coko.joko
12. zář 2010

@meduna ....preci Düsseldorf.....mesto krasny,proste pohoda.....

meduna
autor
12. zář 2010

@coko.joko jo,tak jo.Norimber je taky krásnej,ale bez práce 😀

coko.joko
12. zář 2010

@meduna ...to je krasny,ale Düssel je hezciiiiii 😀 😀 😀 tak jsem nakrmila a ted to nej a to je uspat toho kloucka to zase budu mit ruce jak opicka.....to se pronese kluk jeden..... 😀

meduna
autor
12. zář 2010

tak ať to proběhne v klidu a nejsi jak opičák 😀

coko.joko
12. zář 2010

@meduna ..ty blaho to uz jsem opicak,akorat nejsem tak chlupata 😀 😀

dadous
13. zář 2010

@meduna no medu, ty budeš moravanda 😅 ?

baronek
13. zář 2010

Doufám, že jestli bude Medu moravanda, tak se nechá vyfotit v kroji do pasu 😀 Úplně živě si to dokážu představit 🙂 🙂

dadous
13. zář 2010

@baronek 😀 😀 😀

lenkacar
13. zář 2010

jo taky vidim medu jak šroubuje žárovičky .. 😀 😀 😀

dadous
13. zář 2010

jéé a budem mít kam jezdit na zabíjačku 😀

baronek
14. zář 2010

Ahoj ženský, tak dneska jsme byli v Artu 😎 Teď musím počkat na menses a jdeme stimulovat 😅 Nejhorší je, že jsem to dostala v pátek, takže si nějakou dobu počkám, ale to nevadí 😎 Máme si připravit 35 tisíc a je to 😖

dadous
14. zář 2010

@baronek ty blaho 35 😕 to je darda, co v tom všechno mate?

coko.joko
14. zář 2010

@baronek ...to je penez je to v pr....jak je to drahy ja rikam porad,ze tyhle veci by meli bejt zadarmo a ne za to platit takove prachy......ale kdyz to vezmu,tak to jeste jde my platili po dvakrat 55tisic a na potreti v Arlete 22tisic a pak jeste neajkych 10tisic,takze pohoda...........

dadous
14. zář 2010

@coko.joko jako nas to stat takovyhle prachy tak nikču nikdy nemame 😕

baronek
14. zář 2010

@coko.joko za co 55 tisíc?
My v tom máme operaci Tese (22 tisíc), anestezie (3 tisíce), ICSI (8 tisíc) a doplatek za hormony na stimulku a jsme na 35 tisících 😅 To se ale nedá nic dělat, hlavně aby se to povedlo a naše přání bylo vyslyšeno 🙂

meduna
autor
14. zář 2010

holky my tenkrát 60 000,ještě dnes z toho bliju,vlastně to bylo asi víc,ale počítat už to nechci,někdy to vytáhnu a podívám se,ale to se asi budu muset před tím ožrat,aby mi nedošlo kolik peněz to bylo a co za to mohlo být 😝

lenkacar
15. zář 2010

bar jaktože anestezie 3000,-?stojí 1000,-?ne? nějaká změna boco? 😕

lenkacar
15. zář 2010

jojo medu to by bylo krámů za ty prachy .. 😔

coko.joko
15. zář 2010

Ahojda holky,
protoze to bylo v Brne kde brali jen prachy a vysledek zadny a ja to tu porad opakuju,ze to jsou svi....a vse se muselo platit,dlouhy protokol a spoustu injekci a docela i drahy takze to pak skakalo a to nepocitam cestu,naftu atd....my tam platili snad i vstup,ze vejdes do te budovy....a nej prdel byla kdyz nam ten sef,rekl,ze mame kafe zadarmo z automatu.hihihihi za 12 korun.....

baronek
15. zář 2010

@lenkacar No u mně anestezie 1 tisíc a u manžela 2 tisíce 🙂
Hlavně si myslím, že se nám to vyšplhá na víc peněz, ale lepší na to nemyslet, hlavně, aby to mělo nějaký výsledek 😀

milagross
15. zář 2010

Ahojky.
baronku tak budu drzet pesti
Coko ,prosimte tak jsem na vas myslela,co ma Lenny za velikost.
Ach jo ,zas musim mazat ,malej se vzbudil-uz bylo na case 😀

milagross
15. zář 2010

Tak nas to oplodko stalo jednou 65 a jednou 75 tisic,vylitli vzduchem,ale ani na jednu minutu jsem toho nikdy nelitovala.Co me sere je to jak rika coko,ze si zdravotnictvi bere za to takovy nehorazny prachy a jeste porad stavkujou.Nedavno mi zemrel tatinek v nemocnici,ale jak s nim bylo zachazeno,jak ve spatnym filmu,hruza ,des.Nikdo mi to neveri a tu muzu jen plakat nad neochotou doktoru ale beda kdyby se to tykalo jejich rodiny.Muj tatka mel selhani ledvin,privazali ho na kapacky a rekli ze na zachod ma chodit vedle postele na bazanta a kdyz se o to pokusil tak si jednu noc zlomyl nos a druhou noc si nalomim stehenni kost.Oni pry za to nemuzou.Lezel na Jipu a leky mu byly dany jen na stolek a po tatkovo pokusu si je vzit se pak 2 dny valely na zemi,takze si je nevzal a nikoho to nezajima!!!!To jsou jen tri veci ktere tu rikam a to jsou ty mirnejsi!!!!!!Bic na ne!!!!!!!!!!!!!!

baronek
15. zář 2010

@milagross my máme celkově zvláštní zdravotnictví 😠

coko.joko
15. zář 2010

@milagross ....my ted nosime 74 a neco i 80 takze mazec....zitra jdem k dr,tak jsem zvedava co a jak a hlavne kolik vazi....a taky nas budou ockovat a tak doufam,ze to nebude moc bolet........holky ted se me tady toci a je to sranda,kdyby pochopil to,ze ma tu nohu prehodit pres tu druhou tak je uz na brise........