IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
15. zář 2010

jinak ja uz to nepocitam a nechci ani na to myslet,protoze me je z toho vseho taky na bliti tolik penez a hovno z toho ja porad nadavam na to Brno a ty idioti pred 4 mesicama poslali dopis,ze cokotata ma zamrezeny sperma a jestli to jeste chcem a nebo ne a tak cokotata rekl neeee a oni 800kc poslat na konto za to ze to vyhodi...rikam idioti..........

meduna
autor
15. zář 2010

ahoj holky,
no coko a to bych se ještě obávala toho,zda to opravdu vyhoděj 😕 😕 😕 to mě je do dneška divný,když po OPU má někdo vajuch jako blázen a najednou zbyde jedno,nebo dvě?no moc se mi nechce věřit tomu,že vše zdechlo,spíš bych věřila tomu,že se to nabídne jako od dárkyň 😲

coko.joko
15. zář 2010

@meduna ...no to je presne ono kde to si delali v Brne bo ja mela 16 vajicek a z toho bylo jen 8 dobrych a dve do me dali a kam dali ten zbytek urco ho nevihodili a po cesky republice behaji mali cokouskove 😖

dadous
15. zář 2010

@coko.joko 😀 😀 😀 holky stejně to je divny, když někdo daruje vajíčka nebo spermie, tak po čr běha třeba plno sourozencu, aniž by o tom věděli 😕 a ted třeba spolu sourozenci začnou chodit a vemou se , to je divny ne?

coko.joko
15. zář 2010

@dadous 😀 😀 😀 to je mazec vsak rikam to je super prace......akorat z lidi tahaji prachy a pak stim jeste kseftujou hajzli to jsou....

dadous
15. zář 2010

@coko.joko tak bacha aby si lenysek nenabrnknul nějaku segru 😅 koukej pak zjistit puvod 😀

coko.joko
15. zář 2010

@dadous 😀 to neeee....ja mu zakazu vsechny baby v Cr....

dadous
15. zář 2010

@coko.joko teda ty seš vlastenka 😕 a co nikouš? 😀

coko.joko
15. zář 2010

@dadous ..tak jedine Nikolku si vezme,protoze to vim,ze na 100pro neni nase 😀 😀
jsem dnes koupila vychytavku ve meste je to vecicka a dela to mlicko mrsknes tam varici vodu a pres nejakou spiralu to ochladi za 80 sekund a mas mliko jeste nevm presne jak to facha,ale uz to chladim v lednici a rano vyzkousim...V.rikal,ze to je pekna pi.....ale me se to libi,tak jsem to musela koupit.... a kdyz uz jsem tam byla v tom meste,tak me to v cuclo do bot a opet jsem s koupila krasny kozeny botky a mam radost jak mala........

dadous
15. zář 2010

@coko.joko 😀 takže ty si hezky utracela 😀 taky potřebuju boty, ted jak furt prší tak mi do všech teče 😠

coko.joko
15. zář 2010

@dadous ..ja si nekoupila rok nic na sebe a to myslim i vcetne bot...fakt a to jsem se jeste zarekla a nebudu nic kupovat myslim veci seru na to az budu mit svoji vahu,tak pak mozna neco,ale to mam zatim na zimu moc veci,ale boty nemam a kdyz mam tak uz jsou rozsmajdany jako prase,takze ty jsem potrebovala a na kozacky je jeste cas i kdyz tady ty blbky to uz nosi a to nechapu.....

dadous
15. zář 2010

@coko.joko joo tady už taky nosej kozajdy 😅 ja taky furt čekam na tu svoji vahu 😀 furt taham elastaky 😀

coko.joko
15. zář 2010

@dadous .vsak ty jsi hubenour,ale ja musim davat kila dolu a jde to moc tezko s tim bojuji kazdy den,ale musim to dat....porad chodim a maji takkkk krasny veci,ale ne na obezni 😠

dadous
15. zář 2010

@coko.joko a jde ti vaha aspon trochu dolu? ja jsem se zasekla a ne a ne ten zbytek schodit 😠

coko.joko
16. zář 2010

@dadous jo,jde mam dole cca 15kilo,ale jeste tak 12 musim dat a hlavne to mam v brichu,takze to jde tezko....

baronek
16. zář 2010

@coko.joko to je dobrý, když jsi shodila 15 kilo a to jenom kojením nebo cvičíš a nejíš? 🙂

dadous
16. zář 2010

@coko.joko ja ještě 8 kilo 😨

coko.joko
16. zář 2010

@baronek ,ja kojila 3 tydny,takze nezeru a taham nakup,korbu a v tom Lennyho do tretiho patra treba 3 krat denne takze tak jsem to dala dolu,ale jak rikam mam spek na brichu a to musim zacit makat jako posilovat,ale nestiham to....takze nezeru nebo zeru,ale hrozne malo....
@dadous ,vsak na vitani obcanku si byla hubenour.....

baronek
16. zář 2010

holky, já bych chtěla mít vaše starosti 😀

coko.joko
16. zář 2010

@baronek ...neboj pak budes psat jak musis dat kilca dolu a my se budem smat......

baronek
16. zář 2010

@coko.joko na to se právě moc těším 😀 Doufám, že budu mít stejné dispozice jako moje mamina, protože ta po třech dětech nepřiprala nic 😲

dadous
16. zář 2010

@coko.joko 😀 to jen tak vypada, pupíček a bučky prostě překažej 😠

lenkacar
17. zář 2010

hele holky nám chodí do krámu 2 rachitidy a to je hrůza..myslím ,že by byly štastnější vypadat bůčkově než toto.. 😕

coko.joko
17. zář 2010

@lenkacar 😀
holky,vcera jsme byli u dr.a malej ma 9kilo 😵 vse je v poradku a taky dostal vcelku,ale snasi to dobre akorat vcera nechtel usnout a tak jsem ho nosila na ruce a byl mrzuty,ale pak usnul a spal do ted...dneska dostane poprve mrkvicku k obedu,tak jsem zvedava jak na to bude reagovat musime natocit jeho prvni papani..... 😀

baronek
17. zář 2010

@coko.joko já myslím, že nebudeš stíhat točit, že bude lítat všechno kolem 😀

coko.joko
17. zář 2010

@baronek ...to snad ne...uvidime se na to tesim jak mala holka...pry jen 4 lzicky a dost no uvidime,aby vubec snedl ty 4 lzicky,ale ja myslim ze nase mimo jo......tak ja letim ven nebo me zbori tady barak jak rve....... 😀 jsem spocena az na pr.....jak kmitam

baronek
17. zář 2010

@coko.joko tak jak vám dneska chutnalo? 🙂 😖 😀

coko.joko
17. zář 2010

@baronek tak to mame za sebou a musim rict,ze Lenny to zvladl a byl uplne super a hned bastil a ja pak uz prestala davat a on zacal brecet a chtel jeste takze supr...mrkvicka moc dobra....

baronek
17. zář 2010

@coko.joko to mám radost s váma 😀

coko.joko
17. zář 2010

@baronek ..dekujem,jsem myslela,ze to bude horsi,ale ono neee.....ted jeste by se mohl naucit spat doma a bylo by to uplne super.....rano musim jit ven od 9 hod.jezdim do 12 hod.venku,pak doma a okolo 15hod.zase,protoze me usne na 3 minuty a rve jako ted.........takze se jdu strojit a jdu ven.........