• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@coko.joko já bych taky rachtila s kočárem jak o život :slight_smile: ale nejdřív si musím udělat kondičku, protože u nás je to samej kopec :rolling_eyes: :slight_smile: :astonished:
17. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tu ja si taky delam hihihihi
17. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko Tak ty bys měla s kočárem během nebo na bruslích :grinning: když chceš shodit :astonished:
17. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,tak behat jsem zkousela,ale kdyz bezim,tak se klepe kocar a Lenny je hned vzhuru,takze mam smolika
17. zář 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko 9 kilo? :confused: :confused: to je teda kus chlapa a gratulujem k první mrkvičce :dizzy_face:
17. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko 9 kilo? :confused: :confused: to je teda kus chlapa a gratulujem k první mrkvičce :dizzy_face:
17. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ..mazec co???pry ma o jedno kilco vic nez normalni deti tak nevim...no,ale pry je celkove velky takze se to schova...dekujem,mrkvicka smakuje a jsem zvedava na zitra jak to bude papkat....a v nedeli dostene pastinak a taky jsem mu koupila mrkvicku s bramburkem,tak uvidime.......
17. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko niki dneska měla špenat s bramborem a docela jí šmakovalo :dizzy_face: no tak to my jsme teda podvyživeny :confused: pže na 5ti měsícich měla 7 kilo :confused:
17. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,tak jsem jak ve snách,9 policejních aut u nás před barákem na trávníku,jako jsem snad na divokým západě?nebo mi něco uniklo :confused: akce jako kráva,asi se budu bát jít se psem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna čau teto, vy tam furt něco mate?! tady se nic neděje :angry:
17. zář 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :wink: no buď ráda,já jsem čadila z okna jak cigán za pařezem,aby mi něco neuteklo :sunglasses: Keliška hadr.Ale akcička pořádná,honička jako blázen,pendreky :grinning: na silnici se váleli po těch sráčích a dávali pouta
17. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna ty jo to maš dobrej biak :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jo,ale ty nervy doma,jsem tady sama :astonished:
17. zář 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi vyhrabu kladivo a přitáhnu nějakou fošnu ze sklepa a zatluču dveře :grinning:
17. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: maš psa :dizzy_face: to je vyhoda, zaštěka a šmejdi utečou :dizzy_face:
17. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to ona blafe,jak někdo šmějdí na chodbě.A hlas má doceela na to jakej to je smeták hrubej,ona je to asi mužatka :sweat_smile:
17. zář 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna no jo karel vždycky štěka jak prokoplej, takže k nam by nikdo nevlez :sweat_smile: a kde maš R?
17. zář 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale kdyby se sem někdo vloupal,tak ona by ho vítala,ona má totiž ráda všechny lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes:po kom jako je to nechápu :grinning:u mě to neviděla :grinning: a každýho koho potká,tak ho chce zdravit,takže s ní to asi neklapne.
17. zář 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
R je na Moravě,ledy se hejbou.Nevím nic moc,volal mi jen krátce,ale budeme bydlet tam,ale byt tady si prej ponecháme,nevím nic bližšího.Asi vrátka,kdyby něco.No ale je nadšenej a pán z něho taky
17. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joráči blafou to vím,mám dvě známé tady a co ty jejich joráči dělaj jak někdo jde ,nebo nedej bože jede kolo,ty vole to si vždycky myslím,že dostanou mrtvici :grinning: minule jí baba řekla,ať si toho BASTARDA utiší :grinning: :grinning: bastard hlavně neni v trávě ani vidět :grinning:
17. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna no neke? a na kdy se planuje přesun?
17. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna no to karel taky štěka jen za dveřma, jak otevřu tak hodí zada a chce drbat :grinning:
17. zář 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ty blaho a netocili u vas Kobru :grinning: :grinning: tak nakonec preci jedete na Moravu ty se masssssssss....taky chci zpatky....
dad,spenatek mnamka dobra.....
17. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko jo jo i mě to chutnalo :grinning:
17. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko ahoj
no já zatím fakt nic nevím,Roman se vrací v neděli,tak pak mi bude vše vyprávět.Možná,že já tady na začátek budu,ale nebudu nic plánovat,protože musím počkat až přijede
17. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ..no ja chutnala tu mrkev a je to docela dobry....jsem myslela,ze to bude hnus a ono prd.....moc dobry......musim povesit pradlo a me se tak nechce jsem hotova...jeste jsem ted varila na zitra a to mam dat jeste sprchu a uz usinat ted.....
17. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Kobru,ale asi tureckou,zdálo se mi ,že tam slyším přízvuk
17. zář 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko a co jsi vařila ?Cokotáta je doma?
17. zář 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nas mrkev neprošla, ale je to prdel jak furt otvíra pusu kdykoliv vidí lžičku :grinning:
17. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá slyším skutra, dadouš se nam vrací :sweat_smile:
17. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,cokotata hraje dnes doma a prijde po 24hod.a ja musela na zitra bo me ten cert nenecha a ja musim bejt 3 hodky dopolko venku a pak cely odpolko,takze musim varit vecer....knedlickova polevka a rajska s knedlem a paprikama...
dad,prdel to je nas je zvyklej od mala na lzicku,takze problem nebyl,akorat kdyz po trech lzickach prisel na to,ze to nezna,tak trochu delal fory a vztekal se ,ale pak dobry
17. zář 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek