• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
vladís je na chatě ..spinká tam ..pracuje ,hraje si s hadicí..se svojí a s drenážní :grinning:
13. říj 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,tak super jsem vcera rikala medu,ze se Nikca vylulala do nocniku a tak se smala,ze je pry sikovna a moc vas vsechny pozdravuje...hned jak bude moct tak se napoji a vse vam pisne co a jak..DADOUSKU vse nej k svatku :dizzy_face:
@lenkacar ,tak mas klidek vid...
13. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to mám klídeček .. a půjdu mrknout na telku a pak spinkati.. :wink:
13. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,ja jdu na Lennyho ted jsem prisla z venci a ta musim maknout,aby sel spat.....
13. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko děkuju :dizzy_face:
@lenkacar no tak aspon že tam není vladís sam :grinning:
13. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nebyl sám ..on a jeho hadica ..čka .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,měl na to klid ,tak to bude mít mozoly :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,z té práce pochopitelně :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko ten Lenčík je krásnej mimouš,má krásně modrý očka .. :dizzy_face: pěknej kontrast z Niki od Dad,ta už frajerka brzy plenky zahodí :confused: já je budu brzy potřebovat ,se ze všeho asi poseru .. :angry: z práce především
14. říj 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak za chvíli to budete mít už hotový, né? My budeme mít zase o víkendu zedníka, takže musím vymyslet, co budu vařit, protože v sobotu jdu ještě dopoledne do práce, tak to musí být nějaká rychlovka :grinning:
14. říj 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ted hledam nejakou inspiraci na dort a nemuzu najit,ale mozna uz vim..si budu zitra vecer hrat......cokotata ma narozeniny a zitra nam odlita a vrati se v sobotu odpolko,tak musime neco vymyslet....ma kulatiny :dizzy_face:
14. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko však ty něco vymyslíš :grinning: a kolik je čokotátovi?
14. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jojo uz jdu na nakup a mam to v hlave,takze jen nakoupit a uplacat :grinning:
14. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko tak potom vyfotit a ukázat, jsem zvědavá :grinning:
14. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,jasne v patek to budu patlat uz jsem to koupila a tak to jeste promyslim a zitra zacnu...
14. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko to jako zvladneš s lenym upíct dort jo? jako ja nejsem schopna umejt ani okna :sweat_smile:
@lenkacar jsme dneska byli v alpine a slečna nam vnutila kartu :sweat_smile: prej sleva na nezlevněny zboží, tak jsem se začla smat, že my chodíme pravě jen po slevach :grinning:
14. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek navař kotel gulaše a k tomu bochník chleba :sweat_smile:
14. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad já už hoooodně dlouho nepracuju v alpine tak nevim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda kočky, tak jsem se ase přišla podívat, jak žijete :wink: Moc vás zdravím!!
14. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ježiš :confused: sem zase něco prošvihla :confused:
@olasek zdar no tady furt stejny, ale co u vas ? nějaky novinky :sweat_smile:
14. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous tak nějak pořád obdobně...v pondělí IUI :slight_smile: mám tři pěkný folíky tak se třeba některý chytne :slight_smile: uvidíme... Koukám, že vy pěkně rostete do krásy :wink:
14. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek :sweat_smile: to říkaš jako by nic :sweat_smile: takže na pondělí budem držet palečky :dizzy_face: a že jich mame .. :grinning: no jo nikča je nejkrasnější na světě :dizzy_face: samozřejmě pro mě a pro tatku :grinning:
14. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli každá naděje dobrá a třeba se zrovna povede,..jinak ta fotka svatební to je pohodička .. :dizzy_face: ,dad tak to je snad jasný ,že je niki pro vás ta nej..jinak mě se taky moc líbí :dizzy_face:
14. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo jo umíchaly nam ji dobře :dizzy_face:
14. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous jasne ja stiham vsechno holka..... :grinning: to vis,ze pres den se nechytam a musim to delat vecer,kdyz me usne a ja vim,ze muzu neco delat....takze dneska vecer to snad zmaknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lenkacar ,taky jsem to prosvihla,ze uz nedelas tam jako driv....
@olasek ,tak to je hezky,ze ses prisla podivat a muzes castaji,at tu nejsme tak samotinky vsici na nas prdi :grinning:
15. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous beru to jako chleba s málem, protože se z toho nechci pak půl roku vyhrabávat jako minule takže uvidíme. Ale to víte, že si taky držím všechny prstíky, co mám....
@lenkacar to máš sakra pravdu - naděje je zkrátka nekonečná a čím je jí víc, tím líp... díky, svatba byla zámořsky romantická! A už je to půl roku - šíleně to všechno letí - hlavně v práci...
@coko.joko díky , to já zasejc příjdu ráda....když já jsem věčně zavřená v práci, ale po večerech vás občas špízuju :grinning: :grinning:
15. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek ,tak nespizovat a prijit k nam......
15. říj 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky tam nedělam od ledna ,to jste se teda probraly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,dělam ve značkových hadrech ,ale neni to sportovka ..
15. říj 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,vzdyt ty nam taky nic nereknes :grinning: a jak mame s dadouskem vedet
15. říj 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to tady už říkala kolikrát vy sklerozy ..ale je to stejné vedení ,takže změna fakt jen v materiálech ,musela jsem se naučit odhadovat lidi okem.. :wink:
15. říj 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no ja pochopila že tam furt dělaš jen se předělaval kram jinde :confused:
15. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a v tom předělaným krámu právě jsem ted ,je to asi 30m daleko od tamtoho.. :wink:
15. říj 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek