IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
15. říj 2010
@lenkacar no to jo to vím, ale ja myslela že jako ty sportovky se tam přesunuly pravě :-N
lenkacar
15. říj 2010
ne tam jsem se přesunula jenom já se šéfkou 😃 :-p ,ale zaplatpánbůh mám tam lehčí program na pc než byl v alpine
dadous
15. říj 2010
@lenkacar no tak aspon něco x-) jsem dneska pucovala kuchynskou linku, ty vole to bylo zbytečností, dvě igelitky bordelu jsem nesla do popelnice :-S
coko.joko
15. říj 2010
@dadous ,tak ja kdybych mela v kazdy mistnosti udelat poradek,tak nemame nic 😃 vsechno by slo smer popelnice
dadous
15. říj 2010
@coko.joko no jo ale ja jsem linku neuklízela už pěkně dlouho :-N malinko jsem par věcí přestěhovala, takže kluci budou zas chvíli hledat 😃 ted ještě potřebuju ty okny umejt , než začne mrznout :-p
coko.joko
15. říj 2010
@dadous taky potrebuji okna a me se nechce nic jsem hotova...dneska jsem litala a hledala darek a pak dom do oho zaclo chcat,takze mokra jako prase,spocena jak vrata domu a vzit Lennyho do klokanky a jit jeste koupit peciva a neco na to,protoze tu nic neni a zaclo me tak bolet v krizi,ze jsem sotva vylezla schody a ted tu premlouvam dite,at spi,ze jsem unavena a chci jit dat sprchu a spat a on ne a ne usnout
dadous
15. říj 2010
@coko.joko tady taky pršelo, no spíš jen mrholilo, a co jsi teda čokotatovi nakonec koupila?
lenkacar
15. říj 2010
co se teda bude péct za ten dort?
coko.joko
15. říj 2010
@dadous ,uspavam dite a on nechce usnout jako kdyby vedel,ze ja potrebuji pracovat 😃 koupila jsem nakonec parfem,knizku o düssldorfu jak to tu driv vypadalo jeho to zajima a pak jsem mu dala poukazku na hadry nebo teda dam...k tomu ten dort a pernikove srdicko s nasi fotkou ja a Lenny x-) a jeste ho pozvu nekam na pivko
dadous
15. říj 2010
@coko.joko tééda, to je daru x-) no a ještě se léna ptala na ten dort,
lenkacar
15. říj 2010
to čumim ,tolik nápadů a dárečků.. x-) a to srdce to neni to rozbitý co?já chtěla udělat buřt gulage a vyprdla jsem se na něj ..nechce se mi ..
coko.joko
15. říj 2010
@dadous ,jo jako popisek jo aha......no kdyz je z lasky delany tak je to preci S......
baronek
15. říj 2010
@coko.joko to jsem zvědavá, co vymyslíš na Vánoce, když mu teď dáváš všechno 😃
coko.joko
15. říj 2010
@lenkacar ,jaky rozbity....taky me nic nebavi a jsem tak unavena,ze se bojim usnout,abych vubec slysela piskota 😃
@baronek ,dostane to sameeee 😃
baronek
15. říj 2010
@coko.joko ještě ti tam chybí klasika - pyžamo 😃
Ten můj by mě ale hnal, spí zásadně nahej ...
coko.joko
15. říj 2010
@baronek ,tak ten muj pyzamo nesnasi a spi taky nahy 😃 jak rikam co porad vymyslet....tezky je to u nej
baronek
15. říj 2010
Zítra slaví narozky tchán a zatím nic nemám. Fanda koupil dvě balení piv - jeho tatík je jasnej pivař alko a já musím vymyslet něco k tomu 🙂
a v neděli slaví moje babička 80 a to jsem koupila pyžamo a zítra ještě kytku, nic jiného mě nenapadá.
Zítra zedníkovi vařit nemusím, tak mám radost, zvládne to za mě tchýně 🙂
coko.joko
15. říj 2010
@baronek ,no tak kupte nejaky darkovy kos jak tam jsou potraviny a mas to.......
baronek
15. říj 2010
@coko.joko jenže to už koupily obě Fandovo segry, takže to padá :-p
dadous
15. říj 2010
@baronek tak mu nechte udělat nějakou vtipnou kytku, tchan měl ted taky narozky a miluje ruzny ořechy v čokoladě, a tak mu nechali udělat kytku z bonbonu a čoko doutníku, vypadalo to fakt nadherně x-)
coko.joko
15. říj 2010
dobrej napad ty kytky ja jsem tenkrat nechavala delat kamosce s cigaret 😃 a taky to moc hezky vypadalo...
coko.joko
15. říj 2010
Si zase hraju🙂
baronek
15. říj 2010
@dadous
@coko.joko
holky, to je dobrej nápad, kouknu na net jestli něco najdu a zkusila bych to sama 🙂
baronek
15. říj 2010
@coko.joko to je nádhernej prcek a než se naděješ, tak se bude ženit 😃
dadous
15. říj 2010
@coko.joko no jo je to Samec x-) x-)
baronek
15. říj 2010
tak cigaretovou kytku nezvládnu 🙂
coko.joko
15. říj 2010
@baronek ,to ne to je muj a ja ho nedam........
@dadous ..hlavne v noci,kdyz nechce spat...jako to je ted po treti den :-|
takze se s vama loucim,protoze mam 3 hodky na spanek a pak zase budu premlouvat maleho at spi a nerve tu,ze je noc a lidi spi....a po dvou hodinach usne a v sest budicek a vstavat...me klepne 😞 se naucil peknou vec.......
dadous
15. říj 2010
@coko.joko hele to si zvykneš, my už to mame druhej měsíc :-N jsem zvědava kdy to skončí ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli