• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@lenkacar no to jo to vím, ale ja myslela že jako ty sportovky se tam přesunuly pravě :sweat_smile:
15. říj 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ne tam jsem se přesunula jenom já se šéfkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale zaplatpánbůh mám tam lehčí program na pc než byl v alpine
15. říj 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar no tak aspon něco :dizzy_face: jsem dneska pucovala kuchynskou linku, ty vole to bylo zbytečností, dvě igelitky bordelu jsem nesla do popelnice :confounded:
15. říj 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@dadous ,tak ja kdybych mela v kazdy mistnosti udelat poradek,tak nemame nic :grinning: vsechno by slo smer popelnice
15. říj 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@coko.joko no jo ale ja jsem linku neuklízela už pěkně dlouho :sweat_smile: malinko jsem par věcí přestěhovala, takže kluci budou zas chvíli hledat :grinning: ted ještě potřebuju ty okny umejt , než začne mrznout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@dadous taky potrebuji okna a me se nechce nic jsem hotova...dneska jsem litala a hledala darek a pak dom do oho zaclo chcat,takze mokra jako prase,spocena jak vrata domu a vzit Lennyho do klokanky a jit jeste koupit peciva a neco na to,protoze tu nic neni a zaclo me tak bolet v krizi,ze jsem sotva vylezla schody a ted tu premlouvam dite,at spi,ze jsem unavena a chci jit dat sprchu a spat a on ne a ne usnout
15. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@coko.joko tady taky pršelo, no spíš jen mrholilo, a co jsi teda čokotatovi nakonec koupila?
15. říj 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
co se teda bude péct za ten dort?
15. říj 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@dadous ,uspavam dite a on nechce usnout jako kdyby vedel,ze ja potrebuji pracovat :grinning: koupila jsem nakonec parfem,knizku o düssldorfu jak to tu driv vypadalo jeho to zajima a pak jsem mu dala poukazku na hadry nebo teda dam...k tomu ten dort a pernikove srdicko s nasi fotkou ja a Lenny :dizzy_face: a jeste ho pozvu nekam na pivko
15. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@coko.joko tééda, to je daru :dizzy_face: no a ještě se léna ptala na ten dort,
15. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
to čumim ,tolik nápadů a dárečků.. :dizzy_face: a to srdce to neni to rozbitý co?já chtěla udělat buřt gulage a vyprdla jsem se na něj ..nechce se mi ..
15. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@dadous ,jo jako popisek jo aha......no kdyz je z lasky delany tak je to preci S......
15. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@coko.joko to jsem zvědavá, co vymyslíš na Vánoce, když mu teď dáváš všechno :grinning:
15. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar ,jaky rozbity....taky me nic nebavi a jsem tak unavena,ze se bojim usnout,abych vubec slysela piskota :grinning:
@baronek ,dostane to sameeee :grinning:
15. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@coko.joko ještě ti tam chybí klasika - pyžamo :grinning:
Ten můj by mě ale hnal, spí zásadně nahej ...
15. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek ,tak ten muj pyzamo nesnasi a spi taky nahy :grinning: jak rikam co porad vymyslet....tezky je to u nej
15. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Zítra slaví narozky tchán a zatím nic nemám. Fanda koupil dvě balení piv - jeho tatík je jasnej pivař alko a já musím vymyslet něco k tomu :slight_smile:
a v neděli slaví moje babička 80 a to jsem koupila pyžamo a zítra ještě kytku, nic jiného mě nenapadá.
Zítra zedníkovi vařit nemusím, tak mám radost, zvládne to za mě tchýně :slight_smile:
15. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek ,no tak kupte nejaky darkovy kos jak tam jsou potraviny a mas to.......
15. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@coko.joko jenže to už koupily obě Fandovo segry, takže to padá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek tak mu nechte udělat nějakou vtipnou kytku, tchan měl ted taky narozky a miluje ruzny ořechy v čokoladě, a tak mu nechali udělat kytku z bonbonu a čoko doutníku, vypadalo to fakt nadherně :dizzy_face:
15. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrej napad ty kytky ja jsem tenkrat nechavala delat kamosce s cigaret :grinning: a taky to moc hezky vypadalo...
15. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Si zase hraju:slight_smile:
15. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@dadous
@coko.joko
holky, to je dobrej nápad, kouknu na net jestli něco najdu a zkusila bych to sama :slight_smile:
15. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@coko.joko to je nádhernej prcek a než se naděješ, tak se bude ženit :grinning:
15. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@coko.joko no jo je to Samec :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak cigaretovou kytku nezvládnu :slight_smile:
15. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek ,to ne to je muj a ja ho nedam........
@dadous ..hlavne v noci,kdyz nechce spat...jako to je ted po treti den :unamused:
takze se s vama loucim,protoze mam 3 hodky na spanek a pak zase budu premlouvat maleho at spi a nerve tu,ze je noc a lidi spi....a po dvou hodinach usne a v sest budicek a vstavat...me klepne :frowning2: se naucil peknou vec.......
15. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@coko.joko hele to si zvykneš, my už to mame druhej měsíc :sweat_smile: jsem zvědava kdy to skončí :angry:
15. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
15. říj 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek