IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

bobbule09
19. říj 2010

@coko.joko jo, to si ještě matně vzpomínám, jaké to je, být matka malého dítěte. Taky jsem ráno pobíhala v noční košili a neměla čas se ani vyčůrat, dítě pořád řvalo hlady. Zpocená, orvaná jako borůvka a rozhodně ne krásná maminka 😀 😀 Ale bude líp, uvidíš 😵 Dneska už mě ten můj puberťák tak akorát rozčílí těma svýma připomínkama 😀

coko.joko
19. říj 2010

@bobbule09 ,no to znam taky....v noci zalepeny oci a jdu delat mliko pije a ja usinam,pak lehnu a spim a rano znova,takze pak se strojim v behu,snidam v behu a pak me nema bejt neustale zle....pak dam na ksichtik neco jako malovani a letim na nakup,domu spocena do tretiho patra taham korbu,tazku maleho a nakup,doma nejdriv na maleho pak nakup,ktery uz taje v tazce a pak si sednu a jsem tak hotova,ze bych sla spat,ale nejde to,protoze uz zase rve to ditko,a to je kazdy den,takze mam velkou pohodu...a ne a ne zhubnout..tak jeste k tomu vsemu vecer tady slapu jako idiot Orbitrek,abch dala kila dolu

blazenkaa
19. říj 2010

@coko.joko ty jsi ,alew krásná maminka

coko.joko
19. říj 2010

@blazenkaa ,dekuji,ale fakt si tak nepripadam a uz vubec ne ted.....to ja porad davam vsude jen ten ksichtik namalovany,ale zbytek tela UFFFFF 😝 😀

bobbule09
19. říj 2010

@coko.joko jé tak to já jsem měla za měsíc po porodu původní váhu a za další měsíc ještě pár kilo dolů, byla jsem vyskákaná jako veverka a všechno mi bylo velký. A krásná jsi, každá maminka je krásná, ale hrozně unavená 😔
Za pár let se tomu budeš jenom smát. Já jsem taky byla vyčerpaná k smrti a říkala jsem si, že už mimino nikdy nechci a teď bych za to dala všechno na světě, jen abych ho měla 😢

coko.joko
19. říj 2010

@bobbule09 ,jo to jsou ty holky co porodi a jsou porad stejny..hold ja musim makat a makat dat vse dolu jde to pomalu,ale trochu se hybe ta moje vaha ono 30kg dat dolu je moc tezky....neboj taky bude mimi verim tomu a hlavne ti to moc preju a vsem co nemaji mimi

bobbule09
19. říj 2010

@coko.joko jo, tak to já jsem přibrala jenom 16 kilo a to šlo dolů docela rychle. Jinak ale žádná modelka nejsem a s váhou bojuju vlastně celý život 😝 No a to miminko mám naplánované na příští týden. Děti mají prázdniny a táta má odpolední, takže se nemusí brzy vstávat a může se makat na potomkovi 😀

coko.joko
19. říj 2010

@bobbule09 😀 😀 😀 😀 to je super,kdyz to mas tak krasne naplanovany 😵 tak doufam,ze to dopadne......

bobbule09
19. říj 2010

@coko.joko to musí, bylo by to přesně jako se synkem, akorát že s ním jsem otěhotněla před 12-ti rokama. Měla bych pro synka k dvanáctým narozkám krásný dárek. Slíbila jsem mu sestřičku, už máme i jméno. Bude to Bertička 😀 😀

coko.joko
19. říj 2010

@bobbule09 ,to je krasny jmeno,tak at to klapne 😵

dadous
19. říj 2010

zdarec, no ja nevěřím vlastním očím 😕 vlezu sem a tady popsany dvě stranky 😵

lenkacar
19. říj 2010

jsem vás dočetla z fachy ..zdravím děvčata 😵

coko.joko
19. říj 2010

@dadous ,to koukas vid
@lenkacar ,to je pracovni doba nonono

coko.joko
19. říj 2010

Trochu jsem si hrala 😵

dadous
19. říj 2010

@coko.joko 😅 no to čumím 😅 kdy ta medu nakopne počítač? 😕

dadous
19. říj 2010

@coko.joko no ta u stromu je nadherna 😵

coko.joko
19. říj 2010

@dadous ,to se libi kazdymu ta u stromu a pritom V.rikal,ze je hrozna...japotrebuju ted udelat najaky fotky a musim dat na flesku a jit do fotalabu a chci udelat k vanocum kalendar....zitra jdem koupit kridla 😀
medu nevim jsem sni ted dlouho nemluvila minule to pres hodku a pul 😕

dadous
19. říj 2010

@coko.joko aha no snad se ještě letos ozve 😕 ani na sms mi neodepsala 😨 už mě nema láda ☹

dadous
19. říj 2010

@coko.joko jo kalendař mame taky v planu, ale ja nejsem schopna vybrat fotky 😕

coko.joko
19. říj 2010

@dadous ,ma te lada a krasne o tobe mluvi a nema kredit ale ver porad vzpomina na kone a hned jak bude moct tak se napoji ver me 😵 no prave ja taky ne,takze delam a vselijak je upravuji a hraju si po vecerech a musim se pak dokopat a jit je vyvolat a pak nalepit a je to,ale ja na tom jen 3 tydny

dadous
19. říj 2010

@coko.joko no tak to jo 😵 ja si po večerech moc hrat nemužu, pže na to nemam klid 😠

coko.joko
19. říj 2010

@dadous ,ja taky ne,ale proste si ho udelam 😀 co jinak Nikca a zoubky?

dadous
19. říj 2010

@coko.joko no ty dva rostou a další se zatím neklube 😅 ale jako jinak hryže pěkně, a když na ni zařvu tak se mi tlemí do ksichtu 😠 vam se ještě neklubou?

coko.joko
19. říj 2010

@dadous ,nam ne,ale vse strka do pusinky a hlavne hrozne slinta a ma uplne bile dasne,ale nic,tak cekam na to kazdy den....jo a tn nas se ted naucil kricet a rve a smeje se tomu

dadous
19. říj 2010

@coko.joko no jo oni jsou vyjukany z toho co dokažou 😅 niki ted furt říka dě dě a strašně u toho cení ty dva zuby 😀 je to tak roztomiloučky 😵

coko.joko
19. říj 2010

@dadous ,to verim,ten nas zatim rika jen bleeeee a na vsechno 😀 a taky zacina bejt maminky a rve kdyz na nej mluvi jiny lidi

dadous
19. říj 2010

@coko.joko no to brzo 😀 my se zase děsbě stydíme, je to sranda jak vždycky s takovym kulišackym usměvem ke mě schovava hlavu 😀 a včera poprve když seděla u dadouše, tak natahla ruce jako že chce jít ke mě 😅 tos měla vidět dadouše 😀

coko.joko
19. říj 2010

@dadous ,to verim ten musel koukat co...no u nas je to taky.....no potrebuju ho to odnaucit,aby nebyl na me zavislak,protoze to je pak hrozny vim jak segra s VAskem ta pak sla na WC a on za ni a drzel se nohy 😀

dadous
19. říj 2010

@coko.joko no to je v prdeli, ale jak je to odnaučit? ta je na mě taky pěknej zavislak, i když, když jdu za holkama do prace, tak si ji vezmou a to mě nepotřebuje 😅 zmizím ji z dohledu a vubec jí to neva 😅

coko.joko
19. říj 2010

@dadous ,to nevim,ale proste neni to normalni,aby na nej tady mluvili a on rval ☹ budeme muset chodit na nejaky kurz mezi deti 😵 tak ja mastim smer vana a pak postel jsem hotova dneska