• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@coko.joko jj pa pa
19. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko to bude krásnej kalendář, když si s tím umíš takhle vyhrát, já na to bohužel nejsem a hlavně mě to ani moc nebaví :grinning:
20. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,tak to me prave moc bavi a vydrzim u toho sedet hrozne dlouho,ale ted bohuzel na to nemam cas jako driv,tak aspon po vecerech neco pomalu delam...
20. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko mě by to bavilo taky, ale nemám žádné malé a roztomilé děťátko, se kterým bych ten kalendář mohla udělat. U nás tak maximálně se psem :grinning:
20. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobbule09 ,vsak nemusis delat kalendar a muzes delat i jine veci ja ted treba jeste zkousim delat na vanoce fotky a budeme tam vcechny ne jen malej
20. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko když já na to nemám ten program a nejsem moc technicky zručná ( no spíš jsem asi blbá) :unamused: a asi bych to nezvládla :frowning2:
20. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobbule09 ale dala ja jsmetaky telatko na pc,ale tohle me bavi a tak to proad zkousima zkousim a muzu a proad do kola,programu je moc a ja ti poslu nejaky odkaz do IP at muzes delat....vsechny jsou zadarmo jen se u nejakych musis registrovat,ale zadarmo...tak ted musim jit na Lennyho,ale hned jak budu mit cas poslu odkaz...
20. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko jé, ty jsi hodná :dizzy_face: Tak Lennyho moc pozdravuj :wink:
20. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobbule09 ,ty blaho ty preklepy tam to je mazec,ale to je tim,ze mam maleho na ruce,ale vy vite co pisu :grinning: jdem papat a dekuje za pozdrav
20. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda co to je za mrtvolov?
23. říj 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam v albu fotecky:slight_smile:a mam velkou radost,ze se nam dnes Lenny pretocil na brisko proste se to naucil konecne :grinning:
23. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :dizzy_face:
@coko.joko fotečky krasny , jako vždy :dizzy_face:
23. říj 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @dadous ,moc me nechval,jeste to neni ono to teprve prijde..... :grinning:
23. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ale prosímtě, maš to moc hezky, ja na to focení vubec nejsem, většinou fotím mobilem a to stojí za prd, pže fotak vždycky zapomenu doma :grinning:
23. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ale prosímtě, maš to moc hezky, ja na to focení vubec nejsem, většinou fotím mobilem a to stojí za prd, pže fotak vždycky zapomenu doma :grinning:
23. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: nevím proč mi to tam vždycky skočí dvakrat :grinning: jsem včera dělala tu tvoji tvarohovou babovku, ale dala jsem jednu a pul davky a na plech, no a jen co vystydla, tak mi dadouš vobjel ten plech a sežral všchny krajovy :grinning:
23. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,taky chci babovku......mnamka velka,ale u nas to nikdo neji...ja delala dort cokotatovi a pulka sla do kose :grinning: takze na to prdim a radsi koupim nejaky zakusek a je to :grinning:
23. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no jo když ty si blazen s tím pečením :sweat_smile: ja ted upekla asi po měsíci :grinning:
23. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,vsak dostal jen dort
23. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko bych si ted dala řízek se salatem :fearful:
23. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko krásná fota :grinning:
My na buchty ani na sladký taky moc nejsem, i když na to manžel nevypadá, a když něco upeču a nepřijde žádná návštěva, tak maj babičky slepice dobrou večeři :grinning:
24. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,tak to jsem mela pred tydnem a muzu rict,ze jsem se pekne nazrala :grinning: :grinning:
@baronek ,dekuji....no prave u nas to taky nikdo neji a tak to nedelam......
24. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych dala řízek s kaší :dizzy_face: dělala jsem zapečený brambory se smetanou :wink:
24. říj 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar řízek s kaší jsem dělala včera :grinning: a dneska játra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale ty nejím, jenom omáčku bez jater a s ochucenou rýží, mňam :grinning:
24. říj 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
s jakou rýží? tu kupuješ? mám šílenej opar na tlamě .. :confused: :cry:
24. říj 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj kupuju od Vitany, jsou různý příchutě - kari a česnek, paprika a rajče a cibule s něčím a ještě to dělá jedna firma, taky jsme zkoušeli, ale není to tak dobrý :slight_smile:
24. říj 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar opar? Tak to bylo asi líbání proti větru nebo nějakej pořádnej šok :angry:
24. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to spíš ten šok ..bejvalej se oženil..tak asi proto.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a to je špatně? Nebo sis myslela, že si nikoho nenajde?
24. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a to tě ani nepozval na svatbu jo?
24. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ne ,ale bylo to tajně ,nějak mě to rozhodilo
24. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek