• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jo holky kozička je kozička :grinning: ,jinak já marodim :cry: zánět nosohltanu ..je to pěknej hnus .. :confounded:
20. lis 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ahoj,já byla taky nachcíplá ted týden. Hnus byla jsem na sračku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Daduš tak mě nechce z flašky nic. Jen snad 2x vypil náhodou čaj a jednou jsem mu šoupla kaši ale další pokusy marný.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi jenže na prdel je ,že jsem těhotná.. :angry: na začátku :angry:
21. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar juu super ty už maš v pase tt :dizzy_face: a co na to bereš?
@nadis.h no asi fakt, koza je koza :grinning:
21. lis 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
střikam si vodu se solí.. :unamused:
21. lis 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda devcatka,
ja jsem ted nejak hotova,malej nechce spat v noci porad by si hral a trva nez usne a pak spi chvilku a zase vzhuru...pres den toho taky moc nenaspi,takze mam veselo..to jsem chtela pect pernicky a pomalu delat a pripravovat vse na vanoce,ale prdim na to jsem unavana zena...
@dadous ..to je nevyhoda kojenych,ze jsou zavislaci na prsu :grinning: :grinning:
@lenkacar ,super tehulka..........
21. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ma bejt uplněk, nikča ma ted taky spaní na hovno :confounded:
@lenkacar tak at seš brzy fit :dizzy_face:
21. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous .myslis ze to je tim jo :confused: je fakt,ze to ma tak 3dny
21. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si stříkla!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leníííííííííííííííííííííííííííí to je BOMBAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uuuaaaaaaaaaa gratuluji!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. lis 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi :grinning:
21. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se netlem. :grinning: Těhule jedna bláznivá. :grinning: Mám fakt velkou radost Leni! :wink:
21. lis 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo a termín v červenci!! Jako já. :dizzy_face:
21. lis 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mám dost..Nejen že v červenci ale i 19 jako jsem měla rodit já! :sweat_smile:
21. lis 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad se mi to povede jako tobě donosit .. :wink:
21. lis 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar super super super, Lenííííí...... gratuluju!!!! Pěkně se kurýruj ať jsi brzičko v pohodě :wink:
21. lis 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky :dizzy_face:
21. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni si piš!! :slight_smile: Juu těším se na letňáčka. :dizzy_face:
21. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h třeba se aspon léna trefí na moje narozky :grinning:
22. lis 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous a kdyže seš porozená?mám v úmyslu vrazit špuntíček a porodit lvíče :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jojo holky prdelky ..kdoví jak to vše bude
23. lis 2010 v 05:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ja jsem 14.7 :dizzy_face:
23. lis 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,nejak ted nestiham...mimi nechce spat v noci a pres den taky ne,pry to jsou zuby,tak se modlim at uz vyrostou,protoze ze me je kazdy rano cinan jak mam male ocka....Vcera u dr.vse v poradku delal nam rengen na kycle a vse OK a taky mame 10,5kg a 75cm...pry to maji deti na roce tak nevim.....vcera jsem delala vecer jeste pernicky a pomalu pripravuji na vanoce,protoze pak bych to nestihala.....
23. lis 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,nejak ted nestiham...mimi nechce spat v noci a pres den taky ne,pry to jsou zuby,tak se modlim at uz vyrostou,protoze ze me je kazdy rano cinan jak mam male ocka....Vcera u dr.vse v poradku delal nam rengen na kycle a vse OK a taky mame 10,5kg a 75cm...pry to maji deti na roce tak nevim.....vcera jsem delala vecer jeste pernicky a pomalu pripravuji na vanoce,protoze pak bych to nestihala.....
čoko jsi úžasná..nevyspalá, furt něco děláš..no je to kus chlapa,takový se líběj :dizzy_face:
23. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,to klame jsem hotova a tak protivna,ale musim delat,protoze bych spala za chuze....a porad si rikam,ze az ty zuby budou venku tak bude lip a hlavne me v noci pomaha Vrata....
23. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je moc dobře ,že ti pomáhá manžel.. :dizzy_face: mě taky ted pomáhá
23. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,ja bych to nedala je to fakt fuska...,mame hrozne zivy ditko a ja jsem za ten den tak hotova....no vidis Vladis pomaha to je taky dobre jen tak dal
23. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Coko ta židlička co máš? Je od Jane? Taky takovou.Od kolika jsi tam Lennyho dávala?
23. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím ve spolek, tak tady už kyda a kyda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@coko.joko teda ty seš fakt nějaka akční, ja dělala v sobotu dort pro niki a měla jsem toho plnou prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted si to čtu po sobě co se mi to tam napsalo.. :sweat_smile: Taky takovou máme máme tam mělo být.
23. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daduš tady taky. :rolling_eyes:
23. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h ,ja jsem ho mela porad v polohovacim lehatku,ale bohuzel me v nem uz rval a tak jsem koupila tuto zidlicky a je super ma tri polohy,ale nemusim ti povidat,kdyz ji mas doma a sel do toho v 6.mesicich,ale klidne bych dala i driv....protoze v tom muze i lezet...a je super hrozne se mu to libi a uz nechce jinak jist
@dadous ,dortik teda....ty jsi taky sikula
23. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h no jo venku je hnus, niki spí tak mam čas na koně :grinning:
23. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek